AivarasP

Gremlinas is back to SuperGames.LT :O + prisistatymas

Recommended Posts

Sveiki ! Gry┼żau ─» SuperGames.LT projekt─ů ! Turb┼źt daug kam kils klausimas kod─Śl gi a┼í gry┼żau ─Źia ? Taigi a┼í ─» j─» ir pasistengsiu atsakyti s─Śd┼żiu sau m─ůstau kur ─Źia nu─Śjus kur seniau buvau, galvojau galvojau ir prisiminiau sen─ů ger─ů SuperGames.LT projekt─ů. Taip viskas ir buvo. Esu buv─Ös SuperGames.LT moderatorius, ta─Źiau vien─ů kart─ů prisijungiau ir pasirodo, jog visiems moderatoriams tada buvo nuimtos teis─Śs, nelabai supratau prie┼żasties, ta─Źiau nesigilinau. Taigi esu Aivaras, man 14-a met┼│, gimiau 1999-03-21, esu i┼í Vilniaus. M─Śgstu krep┼íin─» nuo pat ma┼żens.

Gyvenimo siekiai

Turb┼źt jau supratot, jog u┼żaug─Ös noriu b┼źti krep┼íininku. Lankau krep┼íin─», nes tai yra mano gyvenimo tikslas, krep┼íin─» lankau apie 2 metus, o j─» ┼żaid┼żiu apskritai apie 7 metus, dar nuo tada kai nedamesdavau iki lanko. Krep┼íin─» ┼żaisti mane i┼ímok─Ś mano t─Śtis, kai dar buvau ma┼żas.

Muzika

M─Śgstu klausytis ─»vairaus tipo muzikos, ┼íeip muzikos stili┼│ a┼í neskirstau, svarbu jog daina b┼źt┼│ gera.

Kitka

M─Śgstamiausia Lietuvos krep┼íinio komanda : Vilniaus Lietuvos Rytas

M─Śgstamiausia Amerikos (NBA) komanda : Miami Heat

M─Śgstamiausi krep┼íininkai i┼í Lietuvos krep┼íinio bei lietuviai : ┼áar┼źnas Jasikevi─Źius , Jonas Valan─Źi┼źnas.

M─Śgstamiausi krep┼íininkai i┼í Amerikos (NBA) : Dwyane Wade , Lebron James.

Ta─Źiau nenuvertinu ir futbolo :

M─Śgstamiausia futbolo komanda : Real Madrid

M─Śgstamiausias futbolininkas : Cristiano Ronaldo

M─Śgstamiausi PC ┼żaidimai :

Counter-Strike daug kam ┼żinomas kaip CS , NBA 2k13 bei SA-MP. Taip pat m─Śgstu ir ┼íaudykles kuriose yra veiksmo.

Na at─Śjo laikas nuotraukai [Pra┼íau nesijuokit :D], nuotrauka daryta prie┼í 2 metus :

3b387a95cb0f0c782dd005f437872baf46.jpg

Redaguota , nario Gremlinas.`

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Nepaslaptis :) Buvo ┼ívent─Ś,per kuri─ů buvo estafet─Śs :)

Sveikas sugr─»┼ż─Ös, a┼í irgi buvau ding─Ös kuriam laikui, bet gr─»┼żau ┼żymiai anks─Źiau nei tu :D Forumas kaip matai labai pasikeit─Ös, Dominus i┼ívis ding─Ös (nestumiu ant jo).

Nachi - Aišku :)

filter - ne tiesiog, kaip kada apsilankysiu ─Źia :) Tai nerei┼íkia, jog visi vasaros metu s─Śd─Śs prie kompiuteri┼│ :)

O, sveikutis. Atsimenu ant tavo avataro tokia labai pretty girl buvo, tai ┼íak─Śs kiek a┼í ─» j─ů spoksojau :D Vienme─Źiai, zdarova bandit.. :3

• Teigiamai 1

Sveikas,malonu kad gr─»┼żai.forumui reikia aktyves─Śs kompanijos :)

Taip, pasteb─Śjau nes pastaruoju metu forum─ů ter┼íia tokie vienadieniai nariai kurie u┼żsiregistruoja ─Źia tik, tam, kad pareklamuot┼│ savo SA-MP server─», tokie nariai man nepatinka, nes jeigu parei┼íki jiems koki─ů nors kritik─ů jie i┼íkarto pradeda prasivard┼żiuoti ─»vairiais ┼żod┼żiais. Man taip pat gaila, jog dar prie┼í ┼í─» atnaujinim─ů, kai buvo medali┼│ sistemos, pas mane buvo labai daug reputacijos susikaup─Ö, o dabar turiu nedaug, reikia v─Śl i┼ínaujo keltis :D

• Teigiamai 1

Taip, pasteb─Śjau nes pastaruoju metu forum─ů ter┼íia tokie vienadieniai nariai kurie u┼żsiregistruoja ─Źia tik, tam, kad pareklamuot┼│ savo SA-MP server─», tokie nariai man nepatinka, nes jeigu parei┼íki jiems koki─ů nors kritik─ů jie i┼íkarto pradeda prasivard┼żiuoti ─»vairiais ┼żod┼żiais. Man taip pat gaila, jog dar prie┼í ┼í─» atnaujinim─ů, kai buvo medali┼│ sistemos, pas mane buvo labai daug reputacijos susikaup─Ö, o dabar turiu nedaug, reikia v─Śl i┼ínaujo keltis :D

Nevark ─Źia +repai nieko neverti pasteb─Śjau ┼żmogus su 50postu turi 200 su vir┼í rep┼│. tai ─Źia repu kiekis nenustatytas kiek galima repint tai matai tokie stebuklai dedasi ─Źia visi labai jau i┼żymus bus kai tiek repu turi.

P.S. savo repus gavau sa┼żiningai :)

• Teigiamai 1

Sveikas ,nors tav─Ös net nesu gyvenime supergames.lt webe mat─Ös , nors ─Źia jau 1 metus su pus─Ś esu.

Na matai m┼źs┼│ keliai nesusid┼źr─Ś gal iki tol :)

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

Skelbimai

• SuperGames programele
  • SuperGames programele