Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

1# pamoka - Kaip susikurti įdomų objektą [Lapiuko prašymu]


N4CHIS

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Reik per video geriau kalbėti , nes kai rašai daug klaidų atsiranda kaip : vietoj pelė - palė ir pnš.

Na, taip, žadu įgarsinti, beje kuriama antroji pamoka, ji bus neįgarsinta, bet trečioji pamoka tikriausiai bus įgarsinta. Beje, nenustebkit jei išgirsit vaikišką balsą, nes man tik 12 :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko jus stumiat sužinojus kiek jam metų? Man 13 ir ką? Taip, aš sutinku, čia forumas, reikia diskutuoti, bet kalba eina ne apie tai, jus džiaukites, jis vienas iš tu kuris vos 12- kos metų, jau kuria pamokas, su laiku jis tobulės ir padarys kažka geriau. Jeigu kam nors įdomu kaip dirba "vyresnis", štai mano darbas. [beto, CS5 man labiau prie širdies] : 5b5ac307b7a5926df50634639c37c75d718.jpg

Pats dar mokinuosi, ir ką jus man? Kai kurie net išvis nemoka, o jau stumia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
(redaguota)

Ve, prisiminiau, kad yra ši tema. Bet nė nemaniau, jog bus tiek pripostinta dar xDD

Lapiau, gi nep*su protą, rimtai.. pačiam tau 13, tai ko čia nustebai.. galvojai man kokie 14-15? :DDDD

O dėl pamokos, tai kai turėsiu laisvo laiko sukursiu gal kokią, tik nežinau kokią. Ir darysiu be įgarsinimo, nes nenoriu dar gėdos prisivaryt, tai kitą kart, kai jau balsas mutuos tada nebent. xD

Beje, ačiū visiems už pagyrimus, kai surasiu laisvo laiko kaip ir sakiau, tuomet sukursiu gal kokią pamoką, tik jūs rašykit kokią norit, o vėliau parašysiu aš ar galėčiau tokią sukurti :taika:

Redaguota , nario Nachis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ve, prisiminiau, kad yra ši tema. Bet nė nemaniau, jog bus tiek pripostinta dar xDD

Lapiau, gi nep*su protą, rimtai.. pačiam tau 13, tai ko čia nustebai.. galvojai man kokie 14-15? :DDDD

O dėl pamokos, tai kai turėsiu laisvo laiko sukursiu gal kokią, tik nežinau kokią. Ir darysiu be įgarsinimo, nes nenoriu dar gėdos prisivaryt, tai kitą kart, kai jau balsas mutuos tada nebent. xD

Beje, ačiū visiems už pagyrimus, kai surasiu laisvo laiko kaip ir sakiau, tuomet sukursiu gal kokią pamoką, tik jūs rašykit kokią norit, o vėliau parašysiu aš ar galėčiau tokią sukurti :taika:

O tai ne. Hah. Rašei 08-31 kad man 13, hah, o man 08 - 15 suėjo 14 hah. :DDDD šiaip tai apipisinėji totaliai, tau minimum 14 irgi :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...