Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ NEED ? ] Kokios pamokos jums reik?


renaldasj

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki noriu paklausti as dabar redaguoju 1 gamemode ir esu beveik zales an pawn kalbos bet is dalies man to net nereike man reike pakeisti seno gamemode textus pwz: musu svetaine: www.google.lt o man reike pakeisti i www.samp-realife.webs.com as pakeiciu bet kai issaugoju ir ieinu i serva vistiek nepasikeice gal galit kas padet? rasiki ce arba skipe: aurimas.nalvaika Sekmes...

<iframe src='http://monitors.cancel.lt/info3_black.php?ip=77.241.202.16&port=6666&g=samp' scrolling='no' frameborder='0' width='340' height='130'></iframe>

mano serveris IP: 77.241.202.16:6666 webas: www.samp-realife.webs.com

Uzeikit ir praleiskit gerai laika... :mucha:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

as turiu kaip ant sfr masinu sistema ir noriu padaryti kad 2 masina galima butu pirkti tik pvz nuo 60 min vairavimo stazo ir dar klausimas kaip ant sarg padaryta kad savo name pajungi radija ir visi name esantis ja klauso ir jiems neina persijunkti jos gali tik namo savinikas aciu uz pagalba del rasybos klaidu nepykit greitai rasiau su savo telefonu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...