Peršokti į turinį

Essentials sulietuvinimas ~95% * Updated 2014.12.04

Recommended Posts

Šaunu kad daliniesi kažkuo vertingesniu, nei dauguma šio forumo narių..

Maladiec +R3P

:)

+R3p

Paimsiu. Už pastangas +2 REP :)

Galėsiu panaudoti tavo darba dq . + rep

Prašom ;)

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Maciau apie 5 zmones kurie ikele ,bet nemanau ,kad reiketu dalintis tokiais dalykais jeigu patys serveriu savininkai tinginiauja ir neisvercia tai ju problemos,praktiskai jiems bus daug kas paruosta tai jie baigsis stengtis.

Šaunu o /kit sutvarkyti? :D nes aš tingiu

Tai gal tu geriau ir serverio nekurk jeigu atseit tyngi sutvarkyt kit'us ,nors tiesiog turbūt nemoki.

Tai gal tu geriau ir serverio nekurk jeigu atseit tyngi sutvarkyt kit'us ,nors tiesiog turbūt nemoki.

Moku bet supranti neturiu laiko ir aš projekto kurti nenoriu.

Labai dėkoju visiems už 31 +rep. Jeigu norite kažko vėl stambaus siūlykite man į a.ž. manau sulietuvinsiu kažką panašaus ateityje.

Galetai tokiu Daugiau

Galėčiau, bet dėl laiko stokos negaliu imti tokios didelės apimties kaip essentials. Beto man nėra labai didelės iš to naudos tiesiog prarandu brangų laiką ir pasimokau galbūt pora naujų anglų kalbos žodžių kurių iki šiol dar nežinojau, bet kaip ir sakiau pagrinde nebelietuvinu įskiepių dėl laiko stokos.

Redaguota , nario Rin

Ačiū, paimsiu. +rep ;)

Visados prašom. :) Kadangi matau, jog vis dar žmonės naudoji mano lietuvinimą tai aš per rytoju pasistengsiu iš ~80% sulietuvinti iki ~100%.

P.s.

Dabar tik pastebėjau, jog ši tema sulaukė beveik 2000 peržiūrių :o. Didelius AČIŪ jums tikrai, galbūt sugrįšiu į minecraft pasaulį ir vėl bandysiu dirbti prie įskiepių. Tikrai dar noriu padėkoti visiems, jog naudojatės mano darbu :)

---EDIT---

Sulietuvintas iki ~95%.

Parsisiuntimo nuoroda.

Gero naudojimo.

Redaguota , nario Rin

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...