Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sostinė


unitazas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3946 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

manau kad čia copy,nes šitą darbą mačiau visur. :/

Nope, nekopijuota deja, statyta mano paties, įrodymai čia:

http://minecraft.e7....php?f=19&t=3914

http://www.planetminecraft.com/project/capital/

Taip kad, darbas tikrai nekopijuotas ir originalus.

Kitą kartą kai kaltinsi, turėk argumentų.

Redaguota , nario unitazas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nei tavo, nei Progreen darbų neesu matęs (darbai daromi savo serveryje ir nepateikiami bent jau planetminecraft.com nesiskaito), nes jūs gal save ir laikot gerais builderiais, bet, jei jūsų nevertina kiti, ir savo darbus slepiate, tai nebūtinai reiškia, kad jūs esat geri builderiai. Galų gale, kodėl aš sakau, kad lietuviai neturi gerų builderių? Tie patys meikus su meškėla, kurie uždirba kartais iš to, turi savo stilių, kuris tarkim man visiškai ne prie širdies.

Gal meikus su meškėla ir geri builderiai esu mates kelis ju darbus, na o as nemėgstu girtis savo statiniais todel ir nesi mates. Ir dar Builderiu gali būti kad ir kiekvienas Lietuvis kuris turi šiektiek vaizduotės ir supranta kaip ja išreiksti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie tai ir kalbu, kad žmogus negali vadintis builderiu, nes jisai savo darbų neviešina.

Kad tu būtum builderis, turi turėt atsiliepimų iš kitų žmonių, darbų savo parodyt, o kai neturi, tai tiesiog esi paprastas žaidėjas ir tiek.

Savo, kaip builderio, gerumą, kaip jau sakiau vertini ne pats, o tave vertina kiti. Taigi, dauguma lietuvių nėra builderiai. Keletą turim, tačiau tokių, kurie galėtų padėt man su šiuo statiniu - nei vieno. Tas pats meikus čia pačioje pačioje ankstyvoje pradžioje buvo prikišęs nagus, ir jam tiesiog nepavyko nieko padaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie tai ir kalbu, kad žmogus negali vadintis builderiu, nes jisai savo darbų neviešina.

Kad tu būtum builderis, turi turėt atsiliepimų iš kitų žmonių, darbų savo parodyt, o kai neturi, tai tiesiog esi paprastas žaidėjas ir tiek.

Savo, kaip builderio, gerumą, kaip jau sakiau vertini ne pats, o tave vertina kiti. Taigi, dauguma lietuvių nėra builderiai. Keletą turim, tačiau tokių, kurie galėtų padėt man su šiuo statiniu - nei vieno. Tas pats meikus čia pačioje pačioje ankstyvoje pradžioje buvo prikišęs nagus, ir jam tiesiog nepavyko nieko padaryt.

Na mano keletas darbu yra paviešinti žinoma ne visi, užeik i www.rpgames.lt susirask skiltį ''statiniai'' ir ten bus mano tema ''keli mano statiniai'' Juos stačiau senokai ir dabar žinoma statau žymiai geriau. (P.S) Atsiprašau už reklama.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Darbų platinimas įvairiuose forumuose atima dar daugiau laiko, na šiaip buvau keletą paplatines, bet temas jau ištrynė. Ir mano darbai būna ganėtinai sugrūsti, dėl to nuotraukoje (screenshote) jų perteikti pilnai neeina, o pačio žemėlapio platinti nesinori, na reiks ir man aktyviai dalintis savo statinių progresu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3946 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...