Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Namas SanFierro - Pilnai baigta išorė ir interjeras


Mindigo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3675 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dar kažkas svaigsta, jog aš geriausias Lietuvoje ^^ O apie darbą, tai nesakau, jog jis tobulas, nes mapp'inant su tiek daug įvairų objektų tobulo rezultato niekada negausi. Vertinti irgi nevertinsiu, bet pats taip tikrai nepadaryčiau :)

Nenuvertink ir savęs.. Tu ne ką blogesnis galiu pasakyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkas įdomaus. Gražus mapas, davei mintis kelias. Gaila tik, kad neišnaudosi tokių mapų serveriuose.

Kodėl tavo manimu neišnaudos? Mindaugas kuria savo proejta kuriame savo darbus galės naudoti + Nematau čia daug objectu manau objectų skaičius siekia mano manimu kokius 500~800 bet gali būti daugiau arba mažiau :) Manau šis darbas bus Mindigo serveryje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar kažkas svaigsta, jog aš geriausias Lietuvoje ^^ O apie darbą, tai nesakau, jog jis tobulas, nes mapp'inant su tiek daug įvairų objektų tobulo rezultato niekada negausi. Vertinti irgi nevertinsiu, bet pats taip tikrai nepadaryčiau :)

Na galbūt Mindaugo darbai yra gražus ir Mindauga dauguma laiko geriausiu lietuvos meperiu ,bet nenusivertink saves.Mačiau ir tavo darbas iš Story Of Cities ir manau tu taip pat mepini gražiai :) Todėl nenusivertink saves taip. ;)

Redaguota , nario vaidasz11
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl tavo manimu neišnaudos? Mindaugas kuria savo proejta kuriame savo darbus galės naudoti + Nematau čia daug objectu manau objectų skaičius siekia mano manimu kokius 500~800 bet gali būti daugiau arba mažiau :) Manau šis darbas bus Mindigo serveryje.

424 objektai,todėl tikrai nenaudosiu savo serveryje,jau minėjau apie tai. Mapinau tik dėl įdomumo ir objektų neribojau visiškai.Po filmavimo ir nemažai klaidų patvarkiau.Šiandien šį mapą paplatinsiu supergames ir sa-mp.com.Nebent norėtų kas nors nusipirkt ir gali pasiūlyt į PM kainą, tada mapas liktų vienam žmogui ir priklausytų tik jam,be jokių platinimų. Jei nesulauksiu pasiūlymų iki 18-20h atnaujinsiu pirmą postą su atsisiuntimu.

Dėkui už nuomones. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar kažkas svaigsta, jog aš geriausias Lietuvoje ^^ O apie darbą, tai nesakau, jog jis tobulas, nes mapp'inant su tiek daug įvairų objektų tobulo rezultato niekada negausi. Vertinti irgi nevertinsiu, bet pats taip tikrai nepadaryčiau :)

Tu manau, gal ir padarytum, tačiau tam reikia labai didelios fantazijos ir katrybės. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3675 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...