Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

|TravianX.lt|Nauji startai kas 5 dienas|


steponasx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2889 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 165
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Viskas. Prisidirbai tu ziauriai su tuo savo ereliavimu. Daba tau amen, uzknisai jau mane. Bus tau keikt mane varinet ir kitaip vadint. Kai ateisiu su savo saika is baimes apsimysi. Nieks tau nepades nei mama nei tetis. Zeme laizysi , kad neuzmusciau. ...Pasake skruzde drambliui. Platink ir isdurinek :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas. Prisidirbai tu ziauriai su tuo savo ereliavimu. Daba tau amen, uzknisai jau mane. Bus tau keikt mane varinet ir kitaip vadint. Kai ateisiu su savo saika is baimes apsimysi. Nieks tau nepades nei mama nei tetis. Zeme laizysi , kad neuzmusciau. ...Pasake skruzde drambliui. Platink ir isdurinek :D

Nepataikei į temą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

up

Yra toks dalykas kaip viršuje mygtukas ,,Pakelti tema''.

Dėl serverio - Indexas baisus, meginai perdaryt bet nesigavo tiesiog nu nieko gero, keisk į z versija nes dboor lieva, o ypač indexas kurį esi perdaręs, nes baisiai atrodo, neisderina, fotkė per maža išvis tyliu..

Redaguota , nario TheMixiTas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Travianx.lt? Tingit keisti pavadinimus, ir imat domėna kaip scripto pavadinimą, kad nereikėtų nieko keist? Kas toliau..?

Scripto pavadinimas Dboor išminčiau.TravianX.lt kas jam neleis nusipirkti jo.Tu ne vienas čia pasalyje mokantis kažką padaryti.Jis stengiasi mokosi.Jau matosi išvertė visą pagrindinį puslapį.Idėjo piniginį prizą. Žmogau atsibusk tas tavo etravi nieko tikęs.

Dėl ko?

1. Atsibodęs

2.Lėtas greitis.

3. Neveltui ban'a gavai supergames.lt

4.Script'as paprastas nieko stebuklingas tai galėtum nesigirti.

5. Ten lagynas paskutinis.

Dėl ko žaisčiau travianx.lt

1. Normalus savininkas

2. Neblogas Greitis

3. Nesigiria kaip tu

4. Script'as irgi paprastas ir jam nėra ko girtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį


Scripto pavadinimas Dboor išminčiau.TravianX.lt kas jam neleis nusipirkti jo.Tu ne vienas čia pasalyje mokantis kažką padaryti.Jis stengiasi mokosi.Jau matosi išvertė visą pagrindinį puslapį.Idėjo piniginį prizą. Žmogau atsibusk tas tavo etravi nieko tikęs.
Dėl ko?
1. Atsibodęs
2.Lėtas greitis.
3. Neveltui ban'a gavai supergames.lt
4.Script'as paprastas nieko stebuklingas tai galėtum nesigirti.
5. Ten lagynas paskutinis.

Dėl ko žaisčiau travianx.lt
1. Normalus savininkas
2. Neblogas Greitis
3. Nesigiria kaip tu
4. Script'as irgi paprastas ir jam nėra ko girtis.

Bereikšmis pranešimas (Įžeidimai) Redaguota , nario Gedukas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl ko tu dūhas?

1. Nes tu dūhas

2. Nes tu dūhas

3. Nes tu dūhas

4. Nes tu dūhas

5. Nes tu dūhas

6. Nes tu dūhas

7. Nes tu dūhas

8. Nes tu dūhas

9. Nes tu dūhas

10. Nes tu dūhas

Dėl ko tu vaikas?

1. Nes tu vaikas

2. Nes tu vaikas

3. Nes tu vaikas

4. Nes tu vaikas

5. Nes tu vaikas

6. Nes tu vaikas

7. Nes tu vaikas

8. Nes tu vaikas

9. Nes tu vaikas

10. Nes tu vaikas

Kodėl man poxui ant -R3P kuriuos mėtai?

1. Nes man visiškai POCHUI.

2. Nes man visiškai POCHUI.

3. Nes man visiškai POCHUI.

4. Nes man visiškai POCHUI.

5. Nes man visiškai POCHUI.

6. Nes man visiškai POCHUI.

7. Nes man visiškai POCHUI.

8. Nes man visiškai POCHUI.

9. Nes man visiškai POCHUI.

10. Nes man visiškai POCHUI.

Kodėl tau neatsibodo dar kištis ten kur nereikia? Vistiek liksi padūhintas.

GamerX projektas vistiek už tavo kuriuos kūrei ir kursi bus geresni. Ir jis visiškai tiesą pasakė kad jie tingi keisti pavadinimus, o kad išvertė INDEXA tai čia tipo sunku? 5 min darbas, tu pasižiūrėk į toliau esama dalyka, gal biški atsičiuhink? Nes pradedi užpist kad visur lendi kur nereikia, nardai kai koks *Myliu SuperGames.lt*.

Galvoji man neatsibodai?

Su tom nesamonėm

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest gamerx

Dėl ko?

1. Atsibodęs

2.Lėtas greitis.

3. Neveltui ban'a gavai supergames.lt

4.Script'as paprastas nieko stebuklingas tai galėtum nesigirti.

5. Ten lagynas paskutinis.

Pradedam diskusijas?

1. Atsibodęs? gal tik tau vienam. Niekas nemėgsta trumpalaikių projektų, o kas žino kad pas mus ilgai išsilaiko tas ir žaidžia ir neatsibosta.

2. Man būtų p* ant tavęs ką tu manai, nes aš tikrai neimsiu ir nedidinsiu greičio dėl tavęs. Visiems 50x greitis yra ĮDEALUS. Kodėl? Koks tolkas lošti ~1k serve kur viską gali max per 1 parą pasistatyti? Kai turėjau 50x serverį visi sakė dar mažinti greitį, na ir. Aš laimėsiu greičio atžvilgiu, nes žinau kitų žmonių nuomonę.

3.Ne baną o įspėjimą jopapa. Tipo nevietoj tema, tačiau tu ar kas ten kur ir buvo sukūręs nieko negavo. Čia tiesiog Moderatorių išsprusimas tik mane vieną baust vos ne už nieką. Galiu paspausti "Prisimu kaltę" ar kaip ten ir vėl rašau, tačiau to daryt nežadu, kadangi kaip sakant nubaudė už nieka.

4.Aš giriuosi? Aš tik komentuoju kitų serverius, ir sakau visus minusus, bet jei kiti ima ir pradeda lempas kalbėti ne mano bėdos. Dabar apie šį, pavadinimas grynas kaip scripto, tai anglai kurie kuria serverius net neis čia, nes pagalvos kam čia eit, jei net pavadinimo nesugeba pasikeist.

5.Lagas? Ne negirdėjau.. Viskas veikia gerai, o per startą bus kitas hostingas. Ir matai kad 500 žmonių prisiregistravę, tai nenorėk kad kai pūką vertinėtų už 8lt/mėn dabartiniam hostinge.

P.S Gali ginčytis dėl Travian su manim kiek nori, vis tiek tu pralaimėsi..

Redaguota , nario gamerx
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2889 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...