Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

sapnu valdymas samoningai.


Zyrked

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2699 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Beto dar paziurekit filma "Insidious" tai yra siaubo filmas apie tokius dalykus :) jei esat drasus galit megint sapnoti viska suprasdami :) taciau kita medalio puse, kaip sake cia kazkas, busit paralyziuoti ir visa nakty ziuresit i baubus :)

Pažiūrėjau Trailer ir nei kiek nesudomino. Čia tas pats sakė mano visi draugai panonarmal actyviti ar kaip tas filmas pasižiūrėk žiauriai baisus o jame nieko baisaus nėra... Geriausia man baisekas yra Pjuklas su draugai žiūrėjom visas dalys tai miegot baisu buvo : |

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pažiūrėjau Trailer ir nei kiek nesudomino. Čia tas pats sakė mano visi draugai panonarmal actyviti ar kaip tas filmas pasižiūrėk žiauriai baisus o jame nieko baisaus nėra... Geriausia man baisekas yra Pjuklas su draugai žiūrėjom visas dalys tai miegot baisu buvo : |

Paziurek "Insidiuos" nespresk apie knyga is jos virselio :) beto pjuklas nebaisus, tik kad ten taskos labai ziauriai, man nebuvo jis baisus, mane labiau gazdina tokie filmai apie vaiduoklius ir kitus paranormalius reiskinius :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad tie šalutiniai poveikiai visiškai skirtingi. Tame filme tas berniukas, Daltonas berods jo vardas buvo, atsiskyrė nuo savo fizinio kūno, o sąmoningo sapnavimo metu nieko panašaus neįvyksta :D

Jo tada man pasiseke, nemaciau baubu paralyziuotas, bet mane krate didziuliai traukuliai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man labiausia tra pats keičiausias dalykas buna kai sapnuoji sapna toki gera erotini o tavo kambaryje kažkas miega ir taip atrodo kad tu tuos garsus leidi ir sakiai o taip mažule ateik čia :DDD paskiau atsikelias sako, suneli ką šiandien sapnavai ? Ai nieko gero kažkoki žudynes :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Stivi, yra du tipai žmonių :D Tie kuriems baisūs filmai apie paranormalius reiškinius, ir tie, kuriems baisūs filmai turintys tikrovės prieskonį :D t.y. žudymas, daug kraujo ir t.t.

Man pvz. daug labiau įtikinama, kad susidursiu su paranormaliu reiškiniu, nei, kad iš spintos kokios ar iš po lovos išlįs senis su pjūklu ir mane supjaustys. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paziurek "Insidiuos" nespresk apie knyga is jos virselio :) beto pjuklas nebaisus, tik kad ten taskos labai ziauriai, man nebuvo jis baisus, mane labiau gazdina tokie filmai apie vaiduoklius ir kitus paranormalius reiskinius :D

Šeip galiu pasakyt kaip nuo žmogaus harakterio priklauso jei žmogus silpnas jam yra viskas baisu turiu drauge ji silpna yra ir jei visi filmai yra baisus, ir naktim nemiega :D, o yra stiprus žiūri baiseka ir sako pfff ir nieko nėra. Visi turim savo baime :D filmo ar kaip čia pasakius

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šeip galiu pasakyt kaip nuo žmogaus harakterio priklauso jei žmogus silpnas jam yra viskas baisu turiu drauge ji silpna yra ir jei visi filmai yra baisus, ir naktim nemiega :D, o yra stiprus žiūri baiseka ir sako pfff ir nieko nėra. Visi turim savo baime :D filmo ar kaip čia pasakius

Kai filma žiūri vienas būna baisu, o kai su kokiu draugu tai tik vienas į kita pažiūri ir sako "pfff... šitas nebaisus, žiūrim kita..." :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Stivi, yra du tipai žmonių :D Tie kuriems baisūs filmai apie paranormalius reiškinius, ir tie, kuriems baisūs filmai turintys tikrovės prieskonį :D t.y. žudymas, daug kraujo ir t.t.

Man pvz. daug labiau įtikinama, kad susidursiu su paranormaliu reiškiniu, nei, kad iš spintos kokios ar iš po lovos išlįs senis su pjūklu ir mane supjaustys. :D

Na taip taip. Bet taip asmeniškai žiūrėjau ant BIG TV PLAZMA su naminėm kalonėlem su sub geru ir beveik nieko baisaus nebuvo iskirus tik tie garsai booom, trakšt širpuliukai čia tas pats kai Gokas pirma kartą pasiverte sajanu ir man širpuliukai acirado :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šeip galiu pasakyt kaip nuo žmogaus harakterio priklauso jei žmogus silpnas jam yra viskas baisu turiu drauge ji silpna yra ir jei visi filmai yra baisus, ir naktim nemiega :D, o yra stiprus žiūri baiseka ir sako pfff ir nieko nėra. Visi turim savo baime :D filmo ar kaip čia pasakius

Kaip sakiau mano didziause baime paranormalus reiskiniai, manes neisgazdins jokie zudymai ten issigimeliai ir t.t :) bet as tarsi smalsus berniukas domiuosi tai paranormaliais reiskiniais nors paskui siku i kelnes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2699 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...