Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

sapnu valdymas samoningai.


Zyrked

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2726 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

wupor... per tave sušikau 2h... ( viską perskaičiau :D

Pievos čia :) vaikai nusišnekėjo, negali taip būti...

 

 

P.S prieš kokius 3 metus pačiam buvo man traukuliai ( bet ten buvo kažkoks durnas sapnas... :D ) Sapnavau kaip buvo fulės čempionatas, ir kai golą dėdavo, tai pyst sutrukčiodavau.. :D ( kas 10sec golus dėdavo.. :D ) Sapnas pasivaidenęs buvo 2 kartus, bet nieko gąsdinančio nemačiau... ( Miegojau ant nugaros )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perskačiau tik puse nes atsibodo, apie tas keliones yra daug tarp anomalija.lt svetaines galit ten pabandyt, ir šiaip reikia žiauriai daug praktikos. 

lengviausiais būdas valdyti savo sapnus tai juos užsirašyti iš kart prabudus, jei kas domites tokiais dalykais žinot kad sapnuose skraidyt neįmanoma, bet ištobulinus technika tai nesunkiai pavyksta.

O astralines keliones tai čia maždaug kaip vaiduokliai pakyli iš savo kuno ir gali daryti visoki chujnia, bandžiau aš daryt bet nesigavo. 1 syki patyriau miego pralyžiu akimirkos buvo ne iš maloniuju gerai kad tai truko trumpai ~30s bet ta nakti tai pasikarotjo kelis sykius. Syki vos vos truko bet pradėjau galvot, (svarbiausia yra negalvoti ka darai, nemastyt tiesiog kvepuoti per burna ir laukt kol užsimerkus pasirodo šviesos blyksniai kad ir kaip tai keistai skambėtu garantuoju ne vienas esat tai patyre, beveik patekus dažnas pajutis kuno nutirpimas) ir šiaip smagus tokia dalykai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

wupor... per tave sušikau 2h... ( viską perskaičiau :D

Pievos čia :) vaikai nusišnekėjo, negali taip būti...

 

 

P.S prieš kokius 3 metus pačiam buvo man traukuliai ( bet ten buvo kažkoks durnas sapnas... :D ) Sapnavau kaip buvo fulės čempionatas, ir kai golą dėdavo, tai pyst sutrukčiodavau.. :D ( kas 10sec golus dėdavo.. :D ) Sapnas pasivaidenęs buvo 2 kartus, bet nieko gąsdinančio nemačiau... ( Miegojau ant nugaros )

Na vakar aš ir viską perskaičiau. Kodėl pievos ? Kiekvienam skirtingai. Ar tu sapne galėjai daryti ką panorėjes ? T.y ką pagalvoji ? Jei ne tai tai ne samoningas sapnas buvo, o tiesiog sapnas. Dažniausiai garsai visoki ir haliucinacijos pradeda tada, kai per anksti atsimerki. Šeip aš asmeniškai net savo normalių sapnų  nepamenu, nei iš kart atsikėlus, per metus max 2 sykius pamenu kokius nors sapnus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užrūkai žolytės ir sapnuoji samoningai. :DDD

Taip tai kai sapnuoju o dabar tai būna retai vaikystėje labiau nors ir dabar jei sapnuoju tai jei sapne kažko noriu galiu tai padaryti tik neatsiranda iškart typo ( eini gatvėje ir kažko panoręs dažniausiai pist ar ką nueini į viešbuti, pamatai paną ir jį tau duoda pist, bet jei ji būna negraži pilnai nori papų ar ko nors didesnių tai padarai, bet baisiausia kai pradedi ieškoti trūkumų joje ir pas ją jie atsiranda iš gražios į baisia.Paprasta bei lengva reikia geros vaizduotės realybėje, kad būtum įgudęs sapnuose kaip ir čia kažkas paminėjo pirmuose puslapiuose. :)  Vaikystėje dar sapnuodavau tokius sapnus kur atitinka dabartine realybę ir tas sapnas pats automatiškai prisimenamas labai stipriai su kiekvienomis smulkmenomis tarkim kažkaip netikėtai ir labai greitai susapnuoji tą visą sapną nemiegodamas ir buvo atvejis kai taip nutyko ir žinojau, kad grįžta tėvai (vakare vėlai) išjungiau kompą ir atsiguliau. Po 5-10min. Tėvai grįžo. :) 

Redaguota , nario Andriuxes
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perskačiau tik puse nes atsibodo, apie tas keliones yra daug tarp anomalija.lt svetaines galit ten pabandyt, ir šiaip reikia žiauriai daug praktikos. 

lengviausiais būdas valdyti savo sapnus tai juos užsirašyti iš kart prabudus, jei kas domites tokiais dalykais žinot kad sapnuose skraidyt neįmanoma, bet ištobulinus technika tai nesunkiai pavyksta.

O astralines keliones tai čia maždaug kaip vaiduokliai pakyli iš savo kuno ir gali daryti visoki chujnia, bandžiau aš daryt bet nesigavo. 1 syki patyriau miego pralyžiu akimirkos buvo ne iš maloniuju gerai kad tai truko trumpai ~30s bet ta nakti tai pasikarotjo kelis sykius. Syki vos vos truko bet pradėjau galvot, (svarbiausia yra negalvoti ka darai, nemastyt tiesiog kvepuoti per burna ir laukt kol užsimerkus pasirodo šviesos blyksniai kad ir kaip tai keistai skambėtu garantuoju ne vienas esat tai patyre, beveik patekus dažnas pajutis kuno nutirpimas) ir šiaip smagus tokia dalykai

 

Fuck the logic :D siandein vel ciut neuzturejau miego paralyziaus, bet pradejo i kambari eit seimos nariai net nzn kodel tai *Myliu SuperGames.lt* gavos dar meginua apsimest kad miegu ir toliau kymarint, nes tikrai smagu kunas tirpsta, smagus dalykelis;d dar kolkas tik geri dalykai dedas kai darau tokias nesamones :D

 

Užrūkai žolytės ir sapnuoji samoningai. :DDD

Taip tai kai sapnuoju o dabar tai būna retai vaikystėje labiau nors ir dabar jei sapnuoju tai jei sapne kažko noriu galiu tai padaryti tik neatsiranda iškart typo ( eini gatvėje ir kažko panoręs dažniausiai pist ar ką nueini į viešbuti, pamatai paną ir jį tau duoda pist, bet jei ji būna negraži pilnai nori papų ar ko nors didesnių tai padarai, bet baisiausia kai pradedi ieškoti trūkumų joje ir pas ją jie atsiranda iš gražios į baisia.Paprasta bei lengva reikia geros vaizduotės realybėje, kad būtum įgudęs sapnuose kaip ir čia kažkas paminėjo pirmuose puslapiuose. :)  Vaikystėje dar sapnuodavau tokius sapnus kur atitinka dabartine realybę ir tas sapnas pats automatiškai prisimenamas labai stipriai su kiekvienomis smulkmenomis tarkim kažkaip netikėtai ir labai greitai susapnuoji tą visą sapną nemiegodamas ir buvo atvejis kai taip nutyko ir žinojau, kad grįžta tėvai (vakare vėlai) išjungiau kompą ir atsiguliau. Po 5-10min. Tėvai grįžo. :)

 

pries 1-2sav turejau samoninga sapna :D pasivaiksciojau dirbau nesamones, kol neuzsimaniau eiti i striptizo kluba :D tada pabudau ble. FAIL :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai dar atsimenu nelinksma sapną kai dieną pradėjau kaip ir visada ir t.t. išėjau į kiemą pradėjau eiti iki pardės ir netoli nuo namų nuėjus išbėgo 2-4 bbž dauginosi ten jie :D Šunis didžiuliai agresyvus ir puolė mane vienas atsitraukė, o kitas lyg ir puolė mane, o aš jam į žabtus vieną spyrį, o tas spyris realybėje buvo į sieną. Tai Žiauriai sakudėjo paskui pėda nu žinot iš kurios vietos spyriat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Fuck the logic :D siandein vel ciut neuzturejau miego paralyziaus, bet pradejo i kambari eit seimos nariai net nzn kodel tai *Myliu SuperGames.lt* gavos dar meginua apsimest kad miegu ir toliau kymarint, nes tikrai smagu kunas tirpsta, smagus dalykelis;d dar kolkas tik geri dalykai dedas kai darau tokias nesamones :D

 

 

pries 1-2sav turejau samoninga sapna :D pasivaiksciojau dirbau nesamones, kol neuzsimaniau eiti i striptizo kluba :D tada pabudau ble. FAIL :D

aš skaičiau kad neįmanoma skraidyt :D bet man per sapnus pavyko :D tai nžn

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užmigau, viskas kaip ir gerai pist ten įkrentu į kažkokį šulinį. Tamsa. Visokie baubai ten atsiradinėjo ten. Paskui atsikeliu, atmerkiu akis pries mane tokia merga kaip ligoninei su tais drabuziais baltais stovi pries mane as ten zviegiu ir pnš. Tada atsikeliu visas suprakaitaves ir katinas prie manes. Aš toks o ku*** tik ne vėl, tai sau kaldra užsistumiau virš galvos ir taip užmigau ir tada atsikėliau ryte :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užmigau, viskas kaip ir gerai pist ten įkrentu į kažkokį šulinį. Tamsa. Visokie baubai ten atsiradinėjo ten. Paskui atsikeliu, atmerkiu akis pries mane tokia merga kaip ligoninei su tais drabuziais baltais stovi pries mane as ten zviegiu ir pnš. Tada atsikeliu visas suprakaitaves ir katinas prie manes. Aš toks o ku*** tik ne vėl, tai sau kaldra užsistumiau virš galvos ir taip užmigau ir tada atsikėliau ryte :D

 

Vadinas įsivaizdavai, kad Katinas tą merga :DDD Nepavydžiu jei būtum pradėjęs laižytis. :DD Nors niekas ir nebūtų sužinojęs apart Katino. :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu patenki i pralyziu reikia bandyti judinti pirstus po biski ir vis daugiau. Ir svarbu labai. Akis ir kvepavimas nera paralizuotas kai miego paralyzius buna nes tada negaletumete kvepuoti. O akys negaletu judeti REM miego stadijoje (joj buna ryskiausi sapnai). Tai geras budas pasibudinti yra nenormaliai kvepuoti "lauzyti plaucius" arba akis judinti visaip ir smegenis turetu suprasti, kad jus pabudot.

O del sapno tai as buvau patekes 1 karta, bet nieko nespejau padaryt nes labai apsidziaugiau, o reiskiant emocijas pabundama. Siaip jei darysi reality check ( nosi uzpaudes bandai ikvept, pasoki nuo zemes jeigu letai leidies sapnuoji, paziurek i laikrodi nes sapne jie neveikia arba nesamones rodo ir t.t) smegenys ipras ir sapne padarys ta reality check o tada tu sisovoksi.

 

Kad patekt i SS as dariau taip numigau 5-6h po miego atsikeliau t.y nutraukiau REM, tada pasedejau prie pc tik as biski ilgiau, o patartina nutraukus REM 1h pasitrinti ir bandyti technika kokia nors (cia daugiau sansu kad pateksi i sapna samoninga). As naudojau savitaiga (tai yra menas todel as daznai dariau tai (nebutinai su sapnais) ir man gal del to pavyko). Kartojau kad sapne as suprasiu kad sapnuoju.

 

Ir dazniausiai viskas ivyksta kai nesitiki, man taip buvo. Kartojau tuos zodzius nk neisejo galvoju einu normaliai miegot ir pist susivokiau :D ikvepiau oro pro uzkimsta nosi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2726 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...