Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

sapnu valdymas samoningai.


Zyrked

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2723 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žaliems atrodys ohohoho baisu,tikrai jums,bet įsivaizduokit,kad žiūrit filmą arba bandykite per paralyžių ir tikėkit tuo,kad tuoj atsirasit kažkur,bandykit keist aplinką juoktis iš to,tas jums ir padės ir netikėkit,galvokit čia tik sapnas ir bandykit sapne prisiminti žodį pasakytą.

Redaguota , nario Punk.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Fucking true... Kai buvau malaletka vos ne kas naktį sąmoningus sapnus sapnuodavau, o dabar labai retai... Reikia kažko imtis :/

As pamenu kai buvau snarglys irgi sapnavau sapna kad prie pardos stoviu su draugeliu, galvoju einu apvokti gi sapna scia bet visteik bijojau :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu fsio, visą dieną kankinaus, kad jausčiausi pavargęs. Einu bandyt WILD metodą ^_^

Krč, kokius 4 kart bandžiau patekt į sapną, pirmą kartą smigau ir pabudau už kokios valandos, skaičiau, kad tokių pabudimų metu būna lengviau tai galvoju dar pabandysiu. Gulėjau ir tikrai, gan greit patekau į miego paralyžiaus būseną, jau buvau bepradedąs sapnuoti (net mačiau kažkokias šviesas) kai tik pyst kažkoks skerdžiamas šuo na*ui pradėjo po langais cypt...

Būdamas susinervinęs ir išbudintas iš paralyžiaus nusisukau miegot, tačiau paėmė azartas ir bandžiau vėl - šį kart mane išbudino dar tik prasidėjus miego paralyžiuj. Ketvirtą kart viskas atrodo buvo gerai, nors ir sunkiai kankinaus kol visą kūną priverčiau paralyžuotis - tačiau bėda ta, kad visi mano sapnai buvo tik garsai neaiškūs, nieko nemačiau, tik girdėjau ir tai trukdavo tikrai labai trumpai. O blogiausia buvo tada, kai jau norėjau eit normaliai miegot, o buvau paralyžiuotas - prireikė tikrai daug pastangų, kad išeit iš paralyžiaus būsenos.

Kartojimą darysiu šiandien naktį :lol:

Redaguota , nario Nimas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu fsio, visą dieną kankinaus, kad jausčiausi pavargęs. Einu bandyt WILD metodą ^_^

Krč, kokius 4 kart bandžiau patekt į sapną, pirmą kartą smigau ir pabudau už kokios valandos, skaičiau, kad tokių pabudimų metu būna lengviau tai galvoju dar pabandysiu. Gulėjau ir tikrai, gan greit patekau į miego paralyžiaus būseną, jau buvau bepradedąs sapnuoti (net mačiau kažkokias šviesas) kai tik pyst kažkoks skerdžiamas šuo na*ui pradėjo po langais cypt...

Būdamas susinervinęs ir išbudintas iš paralyžiaus nusisukau miegot, tačiau paėmė azartas ir bandžiau vėl - šį kart mane išbudino dar tik prasidėjus miego paralyžiuj. Ketvirtą kart viskas atrodo buvo gerai, nors ir sunkiai kankinaus kol visą kūną priverčiau paralyžuotis - tačiau bėda ta, kad visi mano sapnai buvo tik garsai neaiškūs, nieko nemačiau, tik girdėjau ir tai trukdavo tikrai labai trumpai. O blogiausia buvo tada, kai jau norėjau eit normaliai miegot, o buvau paralyžiuotas - prireikė tikrai daug pastangų, kad išeit iš paralyžiaus būsenos.

Kartojimą darysiu šiandien naktį :lol:

Gali patart kaip būti pavargus? Svarbiausia kad lauke nebūt nes šalta tenai :D kAmbaryje kąnors :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gali patart kaip būti pavargus? Svarbiausia kad lauke nebūt nes šalta tenai :D kAmbaryje kąnors :D

Pradėk lankyti kokias treniruotes, nusikalsi greitai.

Jo būkit kambaryje, prie pc sėdėkit kiaurą dieną, tikrai labai pavargsit... NOLIFER :)

Kietas pasirodei, kad pavadinai kažką noliferiu? Kiek žinau čia yra žaidimų forumas, todėl tokio dalyko kaip "Noliferis" čia nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu fsio, visą dieną kankinaus, kad jausčiausi pavargęs. Einu bandyt WILD metodą ^_^

Krč, kokius 4 kart bandžiau patekt į sapną, pirmą kartą smigau ir pabudau už kokios valandos, skaičiau, kad tokių pabudimų metu būna lengviau tai galvoju dar pabandysiu. Gulėjau ir tikrai, gan greit patekau į miego paralyžiaus būseną, jau buvau bepradedąs sapnuoti (net mačiau kažkokias šviesas) kai tik pyst kažkoks skerdžiamas šuo na*ui pradėjo po langais cypt...

Būdamas susinervinęs ir išbudintas iš paralyžiaus nusisukau miegot, tačiau paėmė azartas ir bandžiau vėl - šį kart mane išbudino dar tik prasidėjus miego paralyžiuj. Ketvirtą kart viskas atrodo buvo gerai, nors ir sunkiai kankinaus kol visą kūną priverčiau paralyžuotis - tačiau bėda ta, kad visi mano sapnai buvo tik garsai neaiškūs, nieko nemačiau, tik girdėjau ir tai trukdavo tikrai labai trumpai. O blogiausia buvo tada, kai jau norėjau eit normaliai miegot, o buvau paralyžiuotas - prireikė tikrai daug pastangų, kad išeit iš paralyžiaus būsenos.

Kartojimą darysiu šiandien naktį :lol:

Kai buna paralyzius nepatariu atsimerkt :D Gali pamatyt kaika negero :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2723 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...