Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

sapnu valdymas samoningai.


Zyrked

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2719 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Geriausia sapnuoti paprasta sapna ir ramiai ilsetis :) Paskui neatskirsi sapno nuo tikroves ir i durnyna isves... :D O jei dar meginat ta telekineze, tai tikimybe kad greitu metu galit atsidurt tarp baltu sienu padideja labiau :D

Jo tu ir busi dvasiškai neišprusės,kaip paprastas žmogutis ir nieks nieko čia į durnyna neveš,viskas daroma tik dėl dvasinės sielos stiprinimui.O tokie dalykai,atidaro naujas galimybės ir tavo protas labiau tobulėja ir t..t

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo tu ir busi dvasiškai neišprusės,kaip paprastas žmogutis ir nieks nieko čia į durnyna neveš,viskas daroma tik dėl dvasinės sielos stiprinimui.O tokie dalykai,atidaro naujas galimybės ir tavo protas labiau tobulėja ir t..t

21a. kai visi yra civilizuoti, niekas nedaro tokiu nesamoniu, ir gyvena kaip paprasti normalus zmones, o jei tu gatvej visiem sakysi kad moki kelt daigtus i virsu, greiciausiai ir atsirastum tarp 4 sienu... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21a. kai visi yra civilizuoti, niekas nedaro tokiu nesamoniu, ir gyvena kaip paprasti normalus zmones, o jei tu gatvej visiem sakysi kad moki kelt daigtus i virsu, greiciausiai ir atsirastum tarp 4 sienu... :)

Oj galėčiau tau papasoki,kad greitai ta mūsų civilizacija pavirs į šudo mėšla,bet matau netavo galvai čia,taigi nesakysiu,gal kadanors sukursiu atskira tema,apie Elita Amerikoje ir NASA blue beam projekto tikslus ir greitai mūsų laukia,tai ko niekas nesitikės,arba niekas tiesiog nepastebės,nes dabar daug kur yra visi mulkiami,čia tik mes europiečiai,kol miegaujames katino dienomis,bet ir mūsų dienos greitai įšauš.Žodžiu baigiam piktys ir neatrašinėk į mano šitą posta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oj galėčiau tau papasoki,kad greitai ta mūsų civilizacija pavirs į šudo mėšla,bet matau netavo galvai čia,taigi nesakysiu,gal kadanors sukursiu atskira tema,apie Elita Amerikoje ir NASA blue beam projekto tikslus ir greitai mūsų laukia,tai ko niekas nesitikės,arba niekas tiesiog nepastebės,nes dabar daug kur yra visi mulkiami,čia tik mes europiečiai,kol miegaujames katino dienomis,bet ir mūsų dienos greitai įšauš.Žodžiu baigiam piktys ir neatrašinėk į mano šitą posta.

Sorry negaliu neatrasyti :D Mes nesipykstam, o diskutuojam. Tai vat tu jau nusikreipiai nuo temos biski, bet negalvok kad esu durnas as, suprantu kas dedas tam pasauly ir kad greitai nieko nebeliks, bet ka tu gali padaryti? Reikia tiesiog gyventi ir viskas tu vienas vargu ar gali pakeisti kanors siam pasaulyje, o jei ir megintum keist, i tavi visi ziuretu kaip i idiota.

*Myliu SuperGames.lt* cia tema yra apie samoninga sapnavima, bet tu tikriausiai supratai kad nusikreipei nuo tos Bebrotnamiu temos :D:D

Redaguota , nario Transformer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.... , noriu bandyti , patarkit ką daryti kad galėčiau samoningai daryti pisti mergas ir tt ;D

Iš pirmo karto tau tikrai nepatiks. Kitiem neišeina ir dešimt kartų. Negalvok,kad iškarto eisi ir pisi. Bet jeigu jau supranti sapne,kad tu tikrai sapne,elkis samoningai,nesijaudink,jeigu susijaudinsi atsikelsi,ir kai vaikščiosi visiškai galvok,kad tai tik paprastas sapnas,kad ir pamatytum kažką kad tai tik paprastas sapnas ir nieko tau neatsitiks,bet jeigu būs miego paralyžius ir prasidės haliucinacijos (tarkim tu pririštas prie lovos ir pasirodys tas ko tu labiausijai bija ir tai turėsi suvaldyt ne kūnu,o protu. Nes tavo raumenys išjungti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.... , noriu bandyti , patarkit ką daryti kad galėčiau samoningai daryti pisti mergas ir tt ;D

Žinok sapnus valdyti nėra taip lengva,aš mažas labai greitai susivokdavau,kad aš sapne ir bandydavau kahemaha paleisti,bet labai sunkei įšeidavo,arba paleisdavau gumos burbula :D gal taip neišėjo,dėl to,kad buvau mažas ir dar nesugebėjau valdyti sapnu.Bet yra neviena kartą tekė,sapnus valdyti,bet dabar paaugės sunkiau susivokti,kad tai sapnas,tai todėl mokausi visokiu techniku,kaip gyvas sapnas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinok sapnus valdyti nėra taip lengva,aš mažas labai greitai susivokdavau,kad aš sapne ir bandydavau kahemaha paleisti,bet labai sunkei įšeidavo,arba paleisdavau gumos burbula :D gal taip neišėjo,dėl to,kad buvau mažas ir dar nesugebėjau valdyti sapnu.Bet yra neviena kartą tekė,sapnus valdyti,bet dabar paaugės sunkiau susivokti,kad tai sapnas,tai todėl mokausi visokiu techniku,kaip gyvas sapnas.

Fucking true... Kai buvau malaletka vos ne kas naktį sąmoningus sapnus sapnuodavau, o dabar labai retai... Reikia kažko imtis :/

Redaguota , nario Black_Ghost
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

naktį išbandžiau nelabai gavos.Galbūt todėl kad kartais kokį raumenį nenorėdamas pajudinau(pats pirštas pasijudino,bent jau taip jutau) Buvau jau beveik nebejutes kojų/renakų,bet tada muzika užgrojo(buvau su sesę kambarį) ir vėl viskas iš naujo,kol galiausiai užmigau.

Šiap galbūt ir padėjo,po ilgos pertraukos prisiminiau ką sapnavau,kad ir kokie trumpi tie prisiminimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia gal ne visai į temą, tačiau Čikagos mokslininkai yra įrodę, kad žaidžiant kompiuterinius žaidimus tai padeda suprasti sapnus, pvz: Manau visi esame patyrę tai >> mus kažkas vejasi ir mes negalim pabėgt >> na, o tiek kurie žaidžia kompiuterinius žaidimus tiesiog supranta, kad tai yra sapnas ir dažniausiai kaipnors atsikrato priešo. Taip pat šis metodas naudojamas kareiviams kenčiantiems nuo žiaurių karo vaizdų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia gal ne visai į temą, tačiau Čikagos mokslininkai yra įrodę, kad žaidžiant kompiuterinius žaidimus tai padeda suprasti sapnus, pvz: Manau visi esame patyrę tai >> mus kažkas vejasi ir mes negalim pabėgt >> na, o tiek kurie žaidžia kompiuterinius žaidimus tiesiog supranta, kad tai yra sapnas ir dažniausiai kaipnors atsikrato priešo. Taip pat šis metodas naudojamas kareiviams kenčiantiems nuo žiaurių karo vaizdų. :)

noliferei reiškias turi vaikystęs traumą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2719 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...