Peršokti į turinį
Zyrked

sapnu valdymas samoningai.

Recommended Posts

Ech perskaičiau visus puslapius, tai ką galiu pasakyti.. Sudomino, baisoka pasidarė, ir juokinga. Puse temos apie sapnus, puse apie redtubes.. :D O šiaip smagiai jūs čia padiskutavot :)

• Teigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Taigi bandžiau wild ir tuo metų čiut nesigavo tas vadinamas astralas,net iš keistumo,tai nutraukiau ir kai atsistojau vos nenukritau ir silpnumo,taigi gulėjau į nieka neregavau ir po biški pajutau,kad lyg tai aplink mano kuna viniojasi žolės,net negaliu pajudinti ir atrodo,kad aš akmenyje,tuomet viskas pradėjo visiškai suktis,akyse baltas vaizdas ir bum aš astrale,tai taip išsigandau,kad viską kažkaip staigiai nutraukiau,gal geriau mėginsiu nuo paprastesniu dalykų,kaip realybės patirkinimas,sapnų dienorasčiai ir t.t. O veliau eisiu prie tokiu dalykėliu.

Dalintis šį pranešimą

Man iš trečio karto pavyko patekti i sapną samoningą, bet kaip minėjau sapnuoju tapati sapną ( tapati vieta, tiepatys žmonės ) Tik veikla jame skiriasi, o elgiuosi, kaip realiame gyvenime. Tai tiek iš mano pasokojimo, pirmą kartą, tai dariau specialiai :) Atsibudau kaip visada, tik miego labai noriu :D

Dalintis šį pranešimą

na sveiki,man siandien irgi pavyko,uzmigau kazkur apie antra valanda nakties viska dariau pagal WILD,bet truputuka baisu garsu bijojau kazkokie zyzimai ir t.t,bet buvo baisiause kaip pasiziurejau nakty į veidrodi isigandau ir atsikeliau kazkoks siurpus vaizdas buvo,kita kart neziuresiu nes isblasko,o siaip idomu buvo iskyrus veidrodi...

Dalintis šį pranešimą

Taigi bandžiau wild ir tuo metų čiut nesigavo tas vadinamas astralas,net iš keistumo,tai nutraukiau ir kai atsistojau vos nenukritau ir silpnumo,taigi gulėjau į nieka neregavau ir po biški pajutau,kad lyg tai aplink mano kuna viniojasi žolės,net negaliu pajudinti ir atrodo,kad aš akmenyje,tuomet viskas pradėjo visiškai suktis,akyse baltas vaizdas ir bum aš astrale,tai taip išsigandau,kad viską kažkaip staigiai nutraukiau,gal geriau mėginsiu nuo paprastesniu dalykų,kaip realybės patirkinimas,sapnų dienorasčiai ir t.t. O veliau eisiu prie tokiu dalykėliu.

o kaip mazdaug astralas atrodo?,o kaip tu darei kad i astrala patekai pagal wild technika

Dalintis šį pranešimą

o kaip mazdaug astralas atrodo?,o kaip tu darei kad i astrala patekai pagal wild technika

Dariau kaip wild ir kai buvau užsimerkės žėjau tiesiog į tą tamsa ir gilinaus toliau,veliau pajutau,kad po biški akmenėju ir viskas aplinkuj pradėjo tiesiog suktis,aš atsikėliau ir buvau jau nebetam pasauli.Tai labai išsigandau ir staigiai grižau,o tada visas kūnas labai sunkei judėjo,lyg bučiau iš akmens išsilaisvinės.

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele