Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Darbas internetu.


ChuckNorris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4036 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O bėje, aš gavęs iškarto tuo 5$ galiu išsigrynint?

Nenoriu tikėt, kad čia taip gali būt, bet išbandyt manau niekas nedraus...

Taigi, jei ką tai ant mano nuorodos: http://www.bigmoneyptc.com/index.php?ref=hags_022

Aš ir pabandysiu :] Laiko daug turiu.

Redaguota , nario Aivaras57
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O bėje, aš gavęs iškarto tuo 5$ galiu išsigrynint?

Nenoriu tikėt, kad čia taip gali būt, bet išbandyt manau niekas nedraus...

Taigi, jei ką tai ant mano nuorodos: http://www.bigmoneyp...hp?ref=hags_022

Aš ir pabandysiu :] Laiko daug turiu.

Eik šunį pavedžiot, išsiurbk namuose dulkes, nu daryk kažką, tik nemalk tokio šš prie kompo. Nesuprantu iš kur tokių patiklių žmonių yra :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Minimali ismoka yra 1000$

Ha, lol. Nu sveikinu, jeigu tiek surinkai - nieko negausi, o tik tiems žmonėms (įkūrėjams) uždirbsi pinigų. Kad tiek uždirbt reikia nemažus pinigus investuot, o ne nuorodas spaudinėt. Neobux'as puikiai tinka, bet jau neapgauna. tik žinok ilgai reikia ten prabūt, kad uždirbt bent kelis dolerius. Pats esu uždirbęs 5 dolerius, bet su jais nieko gero nenuveiksi, tai teko dasimest.. Žodžiu, galima rakint tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ha, lol. Nu sveikinu, jeigu tiek surinkai - nieko negausi, o tik tiems žmonėms (įkūrėjams) uždirbsi pinigų. Kad tiek uždirbt reikia nemažus pinigus investuot, o ne nuorodas spaudinėt. Neobux'as puikiai tinka, bet jau neapgauna. tik žinok ilgai reikia ten prabūt, kad uždirbt bent kelis dolerius. Pats esu uždirbęs 5 dolerius, bet su jais nieko gero nenuveiksi, tai teko dasimest.. Žodžiu, galima rakint tema.

Kad tam neobux'e uždirbt, reikia turėt galvą ant pečių, o ne kibirą. Pirktiniai refferalai ten labai neaktyvus. Reikia nusipirkti membership'ą gerą ir sugebėti pritrauktį realių referalų, kurie tikrai spaudys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad tam neobux'e uždirbt, reikia turėt galvą ant pečių, o ne kibirą. Pirktiniai refferalai ten labai neaktyvus. Reikia nusipirkti membership'ą gerą ir sugebėti pritrauktį realių referalų, kurie tikrai spaudys.

Nekalbėjau apie membershipą ir investavimą. Investavus visur galima uždirbt. Kalbėjau apie žmones, kurie neturi lėšų, kurias galėtu investuot. Bet spaudant nuorodas (Neturint referallų ir neinvestavus pinigų), galima uždirbti tik kelis dolerius. Šiuo sakiniu norėjau pasakyti, kad neobuxe neapsimoka dirbt, o investuot galima kitur ir turbūt daug didesnes pajamas gali gauti neturint referallų. Pvz: Banners Brokers - ten investuosi beveik tą pačią sumą, kiek išleisi neobuxe, bet uždirbsi tikrai daugiau, nors ir neturi referallų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, kad žmonės tikėtų galėtum įkelti viską aiškiau, jeigu gavai pinigus į banko skaskaitą padaryti screen nu daugiau foto, kad tikėtumem, nes paskuj gali į tokį Š įkišti nagus, kad nieko gero nebus :)

Sutinku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4036 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...