Peršokti į turinį
Darijauskas

Parduodami STEAM žaidimai GIFT pavidalu. TRADER DARIJAUSKAS

Recommended Posts

Nusiuntiai - gausi, nesiuntiai - negausi.

Patikimumas 100 - u procentu.

Tai kad man atrodo kad čia ne jis kodėl jis susikure nauja acc supergames.lt ir nauja skype, o steame jis buvo tik prieš 6dienas prisijungias

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Ow šit, teršia tema, reikia moderatoriams pranešt, kad delletintu vartotoją!

Edit: Reportuotas, greitai turėtu nebelikt supergames forume :))

Redaguota , nario Lukas_Ramonas (Ramončiks)

Dalintis šį pranešimą

akcijos atrakcijos!! nuo visų žaidimų gift nuėmų po -5LT.

:)

ONLY BANK.

Nenusišnekėk apsimetelis ! Niekas nepirkit iš jo... Kol normalus Darijauskas neaciras...

Dalintis šį pranešimą

Tema vėl atrakinta autoriaus prašymu.

Sukčiaus vardas yra "Darijauskas."(su tašku). Jo tema buvo sukurta čia: http://www.supergames.lt/topic/157354-trader-darijauskas-back-gift%C5%B3-pardavin%C4%97jimas/#entry1102976

Jei kažką apgavo, kurkite temą pagal formą Sukčių duomenų bazėje.

Dalintis šį pranešimą

Sveiki,

Galiu patvirtinti, jog grįžau ir vėl užsiimu žaidimų pardavimu.

Kaip daugelis žinote, kol manęs nebuvo kažkas apsimetinėjo mano vardu ir apgavo keletą žmonių, todėl būkite budrūs ir pasitikrinkite ar tikrai bendraujate su teisingu asmeniu. 
Dažniausiai apsišaukėliai prie slapyvardžio (nick) prideda tašką ar kokį mažai matomą simbolį, todėl gali atrodyti, kad tai visiškai tas pats asmuo, jei atidžiai neįsižiūrėsit. 
Taip pat apsišaukėliai nesivargina rašyti lietuviškomis raidėmis, tvarkingai, o aš tai darau nuolat.

Aš niekada neprašysiu Jūsų pridėti manęs į jokius kitus kontaktus, išskyrus šiuos:

​Internetas yra virtuali erdvė, todėl negaliu užkirsti kelio tiems, kurie apsimetinėja manimi, naudoja mano reklamas, logotipą ir kitus mano sukurtus dalykus.
VISADA ATKREIPKITE DĖMESĮ Į ASMENS SLAPYVARDĮ, NELIKITE APGAUTI!

Taigi kaip ir minėjau, pratęsiu savo veiklą, todėl žaidimus ir vėl galite saugiai įsigyti nurodytais kontaktais :)

P.S.: Aš visiškai nesuprantu moderatorių logikos. Jie nenori ištrinti komentarų, kurie palikti apsišaukėlio šioje forumo temoje. Jis taip pat nėra pašalintas iš svetainės duomenų bazės, jis turi teigiamą reputaciją. Todėl būkite budrūs ir venkite to asmens.

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė tkiit
      Parduodu CS: GO raktus. Kaina: 1.75 € už vnt. Turimas kiekis: 495+ Minimalus pirkimo kiekis: 5
      Patikimam tarpininkui galiu eiti pirmas.  Pirkėjas apmoka tarpininko paslaugas.
      Atsiskaitymas: Paypal arba Banku (Swed pas mane).
      Jeigu domina: parašykite PM arba palikite tarpininko Steam ID komentaruose. 
    • Parašė Bucky
      Sveiki, turiu klausimą ar kas beturi CS:GO modifikacija iš šio posto? :

Būtų gerai jei kas pasidalintumėte, nes turėjau ja, bet kai prasivaliau kompiuterį nebeliko jos. Todėl gal kas padėtumėte? ( Reikėtų tos modifikacijos ten kur yra linkas ir užrašyta niekur neplatinta ir veikianti ).
      --
      Ačiū!
  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele