Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodami STEAM žaidimai GIFT pavidalu. TRADER DARIJAUSKAS


Darijauskas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3046 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dar dovanoji? ir kaip suprast - SA:MP steame.. :o Jei ką email: [email protected] arba skype:luxasra P.S Jei dovanosi - parašyk temoje.

Padovanojau.

Legalus GTA San Anreas yra be MP, todėl turint šį žaidimą savo steam paskyroje galima iš interneto parsisiųsti failus, kurie padės žaisti internetu. Viskas paprasta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiprašau, bet gmaile kolkas nerodo jūsų laiško, nei šlamšte, nei gautuosiuose.

Pakartosiu išsiuntimą.

Turi WarZ arba arma 3 giftu?

War Z yra negalimas mūsų regione, todėl nerizikuočiau jo naudoti savo STEAM paskyroje (nors užsakyti yra galimybė). Arma III yra išties brangus, nes jau baigėsi visos nemokamos versijos. Arma III Alpha GIFT kaina siekia 139 LT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gavau! Didelis ačiū! Rekomendacija DIDŽIAUSIA! +++ (Kai nusipirksiu naują, stipresnį pc - vien iš tavęs žaidimus pirksiu. :3

Šaunu :)

Jeigu aš neturiu swedbank o tėvai tikrai dėl žaidimų neužsiims. Ar man yra šansų nusipirkti žaidimą.

Kitoks bankas taip pat galimas, bet jei išvis nerandi galimybės kaip pervesti pinigus, tada nėra šansų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7675401e9ffa28455ec93e2e0c2f43fc66.jpg

Gavai du klientus: Mane ir mano draugą, kai kompiuterius naujus turėsim :D (Nuolatiniai maždaug būsim) Dabar KF, CS ar kokio kito pigaus žaidimo GIFTĄ prašyčiau :D (Dota 2 gavau, jau įsidėjau į steam - ačiū.)

Puiku. Pridėkite mane į skype - darijauskas2012 arba STEAM - darijauskas. Susisieksime ir dėl visko susitarsime :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

MASINIAI IŠPARDAVIMAI jau prasidėjo, todėl siūlyčiau nesnausti ir kviesti mane į skype (darijauskas2012) ir steam (darijauskas), bei teirautis savo norimų žaidimų.

Galiu užtikrinti:

- Minimalius antkainius (perkant daugiau nei vieną vienetą, stengsiuosi taikyti papildomas nuolaidas, išlygas);

- Kiek įmanoma greitesnį aptarnavimą (priklausomai nuo žmonių laukiančių eilėje);

- Malonų bendravimą (priklausomai nuo to kaip Jūs bendrausite su manimi);

Atminkite:

- Atsiskaitymas tik banko pavedimu (negaiškite savo ir mano brangaus laiko siūlydami nereikšmingus dalykus)

- Žaidimą gausite tik po pinigų pervedimo (atsiliepimai: http://steamcommunity.com/id/darijauskas/allcomments)

Taip pat noriu pridurti, jog kreipiantis privalote eiti iškart prie reikalo. Taip stengsiuosi sumažinti laukimo laiką kitiems žmonėms ir Jums.

Taigi, laukiu Jūsų :)

Steam profilis: http://steamcommunity.com/id/darijauskas/

Steam grupė: http://steamcommunity.com/groups/traderdarijauskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3046 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...