Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

TLSG.LT | Projekto Pradžia


MaxSis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4055 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, SuperGames.LT Nariai.

Na ka gi atėjo dieną per kuria noriu Jums pristatyti TLSG.LT Projektą.

17_LOGO_%281%29.png

TLSG.LT | ISTORIJA

Vieną vakarą chatinant su kitais skype draugais, atėjo kvietimas, Aš prijėmiau ir Susipažinau Su Aldu. Jis man paaiškino apie projektą, kas nutyko, ir ištiesu būvo taip: Aldas nusipirko "skripterio" paslaugas, ir ji apgavo nuplešė 80lt ir kai aš pamačiau modą tai išvis. Bet Atėjo Laikas. Buvo daug laiko. Ir vieną vakarą Parašė Lukas. Ir mes susidraugavom ir nutarėm be Aldo pagalbos ruošti projektą startui. Nuo 2013-03-10 dienos pradėjome dirbti , tiesiog buvome labai pavarge nes per tą dieną sukurėme Tinklapį, 1. sumokėjome skolas. Sudiegieme forumą ir pradėjome kurti . Pirma darbo dieną tesėsi nuo ryto 11valandų iki kito ryto 4h. Tiesiog būdavo tokių dienų kuriose miegodavome tik 5-7 valandas. Ir Dabar jau Mes atsipalaidave. Pradėtas sparčiai kurti Modas. Jis UNIKALUS. O tolimesnė info sužinosite vėliau.

logo.png

TLSG.LT | Komanda

Aldas- Savininkas, įkūrėjas.

Maxsis- Vilmantas - Savininkas, įkūrėjas, Programuotojas.

Lukas_Admin Žinomas Kaip -PaWno. Savininkas, Programuotojas, skripteris.

17_LOGO_%281%29.png

TLSG.LT | TINKLAPIAI IR KITA INFO.

Mūsų pagalbos Sistema rasite: www.tlsg.lt/help 24/7 VEIKIA!

Mūsų forumas: www.tlsg.lt/forum

Pagrindinis Puslapis: www.tlsg.lt

VVP Sistema: bus paleista 1 sav prieš startą.

Pakvietimų sistema: būs veliau.

Mūsų draugai Bei GFX Darbuotojai:

468.png

200.gif

Greitu Laiku startuos mūsų radijas, bei TeamSpeak serveris.

IEŠKOMI:

REKLAMERIAI: 1-3 žmonės

Maperiai: 2 žmonės

SKYPE: vilmantux11

Šiam kartui tiek Negaliu aprašyti modifikacijos nes jos yra labai mažai, bet ji sparčiai kuriama.

Ps. Nenoriu dėti spalvų kaip deda kiti serveriai, spalvos pagal mane atrodo vaikiškai, Dėl To Nes MŪSŲ Projektas rimtas:)

Užeinam!

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4055 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...