Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[KARTOJU] Nemokami Steam Žaidimai


Aivaras57

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, šitas tinklapis buvo jau paskelbtas, manau ne vienoje temoje ir daug kas jį gali žino, daug kas jo gal, net dar ir nežino... Aš noriu jį pristatyti, esu sukūrias video, kaip pats atsiemu žaidima iš ten, tiesiog reikia žaisti žaidimukus ir rinkti taškus, kuriuos iškeiti į žaidimus, jei surenki tarkim 3000 taškų, ir už juos kažka nusiperki, ant Giveaway vistiek rašo, kad tu esi pasiekias 3000 taškų kiekį ir leidžia nemokamai sudalyvauti Giveaway, ten bus iš 600 žmonių išrinktas tik vienas.... Bet aš iki tokio lygio dar nenukakau :DDD

Registruokities šia nuoroda: http://www.tremorgames.com/?ref=41794

:)

Redaguota , nario Aivaras57
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas pats kaip laimėti teleloto.. Neįmanoma.. :D iš 600 žmonių kad tu būsi išrinktas yra super maža galimybė, tad manau net neapsimoka pradėt.

Nu jo, ten tai sunku, bet tas Tremor Shop, kur tik išsikeist surinktus taškus galima, ten tas tai geras, šansas 100% :D Turi taškų kiek reikia, turi ir tą game, jei žinoma jo dar liko tam " Sandėlį " :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo, ten tai sunku, bet tas Tremor Shop, kur tik išsikeist surinktus taškus galima, ten tas tai geras, šansas 100% :D Turi taškų kiek reikia, turi ir tą game, jei žinoma jo dar liko tam " Sandėlį " :DD

Gal šiek tiek padėtum su playblink per skype? :) Man ten klausimų yra šiek tiek :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...