Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[PRADŽIAMOKSLIS] Pradžiamokslis Naujokams


Cicke15

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Drįstčiau nesutikti su kai kurio forumo nario pasakymu, kad RPG serveriuose niekas nežaidžia. Šiaip žaidžia, mano serveris sanFierro.lt RPG pobūdžio, BETA starte sulaukė 60 žaidėju skaičiaus, bet žinome, kad pasieksime 100,120 ir t.t :) GM - Unique :) Jeigu nežinot - nesakykit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ir nedrįsčiau sakyti kad RPG niekas nelošia :) GTA-CITY.LT mano be kokios nors reklamos pasieke 20žmonių rekordą, nors ten GRP/RPG mišynis bet visvien RPG'o ten daugiau :)

Drįstčiau nesutikti su kai kurio forumo nario pasakymu, kad RPG serveriuose niekas nežaidžia. Šiaip žaidžia, mano serveris sanFierro.lt RPG pobūdžio, BETA starte sulaukė 60 žaidėju skaičiaus, bet žinome, kad pasieksime 100,120 ir t.t :) GM - Unique :) Jeigu nežinot - nesakykit.

Nu, bet tokie serveriai nepasieks tokių aukštumų kaip sarg'as ar lmg. Bet yra ir gerų RPG serverių.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...