Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nusprendžiau sugrįžt tik nežinau ką kurt.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4062 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki bičiuliai, taigi gerai pagalvojąs nusprendžiau sugrįžti prie SA:MP. Bėda tame jog nebežinau ką kurti. Mano samp istorija: paeditinau ltg modą, paleidau - 20 Online, paeditinau lrg modą - 30 online, sukūriau nuo nulio - 5 online. Čia aišku tik esmę pasakiau ką kūriau ir t.t. Todėl jau nebežinau, kaip ir norėčiau grįžti prie SF bet netgi nežinau, siūlykit, nes sukurt galiu viską kas per samp įmanoma bet vistiek tingiu ten kur daug mapint ir t.t. tokie kaip LV...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki bičiuliai, taigi gerai pagalvojąs nusprendžiau sugrįžti prie SA:MP. Bėda tame jog nebežinau ką kurti. Mano samp istorija: paeditinau ltg modą, paleidau - 20 Online, paeditinau lrg modą - 30 online, sukūriau nuo nulio - 5 online. Čia aišku tik esmę pasakiau ką kūriau ir t.t. Todėl jau nebežinau, kaip ir norėčiau grįžti prie SF bet netgi nežinau, siūlykit, nes sukurt galiu viską kas per samp įmanoma bet vistiek tingiu ten kur daug mapint ir t.t. tokie kaip LV...

Papasakok bobutei

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skaityt moki? o_O

O to funkcijos neleidžia, taip kad nebesvajok ^^

Pawno viena karta atsidares aiskina man kad funkcijos neleidzia...

Dar viena citata:

tai tipo sukurtum viską tik iš to, kas jau sukurta? O funkcijos yra. Attach Object To Vehicle yra, kameros pozicijos, vektoriaus gavimo funkcijos yra, mašinos pasisukimo kampo funkcijos yra. Ko dar reikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pawno viena karta atsidares aiskina man kad funkcijos neleidzia...

Dar viena citata:

tai tipo sukurtum viską tik iš to, kas jau sukurta? O funkcijos yra. Attach Object To Vehicle yra, kameros pozicijos, vektoriaus gavimo funkcijos yra, mašinos pasisukimo kampo funkcijos yra. Ko dar reikia?

Jei jau taip viską žinai iš ko kurti ir kaip, tai pats sukurk ereli ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogus klausia kas mums patinka, ką ir kur kurti, o jūs čia pyzdavojatės. Pirma išmokit patys tai padaryti, o tik po to kritikuokit, jei sako, jog gali padaryti viską, bet nepadaro, medžiai jūs...

Nuo new.pwn nekurk, jei daug nežais tai būsi laiko kiek sugaišęs. Pasiimk kokį GRP4 LS mieste (jei SF darysi, jei LS atvirkščiai), viską perkelk, patobulink sistemas, sukurk naujas, vis pagrindas bus. :)

O kur kurti jau pasakyti negaliu, kadangi nesuprasi kas šiais laikais žaidėjams patinka. Man asmeniškai patiktų LS, bet aš vistiek nežaisiu. ;D

Sėkmės. ;)

Redaguota , nario Kasparas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4062 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...