Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vidmanto grafikos galerija.


Katsu

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3930 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kad tu nifiga netobulėji.. Darbų stiliai nei blogėja, nei gerėja, jie visiškai tokie patys. Dar nemačiau, kad įdėtum kokią naują detalę ar panaudotum smulkių detalių. Darbai išblukę, lighting'as prastas, monotoniški darbai, trūksta spalvų, fono neišdirbi, dirbi tik ties stock'o viduriu ir viskas. Nu nesižiūri tavo darbai. Niu nepyk. :bebe:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad tu nifiga netobulėji.. Darbų stiliai nei blogėja, nei gerėja, jie visiškai tokie patys. Dar nemačiau, kad įdėtum kokią naują detalę ar panaudotum smulkių detalių. Darbai išblukę, lighting'as prastas, monotoniški darbai, trūksta spalvų, fono neišdirbi, dirbi tik ties stock'o viduriu ir viskas. Nu nesižiūri tavo darbai. Niu nepyk. :bebe:

niu nepykstu, tavo nuomonė mano galerikėj visada laukiama. Gal bisky ir tobulėju, bet tik čiū čiūt. Stiliai ne tokie patys, dabar priėjau prie splatt :D , dėl smulkių detalių sutinku, darbai pagal mane nėra išblukę, naudoju aukštos kokybės stockus/renderius, dėl spalvų - bandysiu jas paįvairinti, patark kaip išdirbt foną. Dėkui už nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hm.. Kaip foną tau išdirbt? Galbūt naudok Bubble C4D, įterpk kitokius stock'us arba dėk įvairias formas (kvadratus, trikampius ir kt.), o jiems pritaikyk spalvas, kurios tarpusavy derintųsi. Tarkim pažiūrėk Edwii darbus. Juose nėra tos pačios spalvos, tarpusavy dera, fonas nėra nei juodas, nei baltas, o visas išdirbtas. Įmesk kokių wireframe'ų, tekstūrų, pamaišyk spalvų. Nežinau, tai tik mano nuomonė pagal mano akį ir kaip aš viską įsivaizduoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hm.. Kaip foną tau išdirbt? Galbūt naudok Bubble C4D, įterpk kitokius stock'us arba dėk įvairias formas (kvadratus, trikampius ir kt.), o jiems pritaikyk spalvas, kurios tarpusavy derintųsi. Tarkim pažiūrėk Edwii darbus. Juose nėra tos pačios spalvos, tarpusavy dera, fonas nėra nei juodas, nei baltas, o visas išdirbtas. Įmesk kokių wireframe'ų, tekstūrų, pamaišyk spalvų. Nežinau, tai tik mano nuomonė pagal mano akį ir kaip aš viską įsivaizduoju.

Ok, ačiū ;* P.S. geras avataras :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3930 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...