d0Nt

Narys
 • Pranešimų skaičius

  300
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  333 +Pervesti

Reputacijos taškai

159 Kartais pasakantis ką gero

Apie d0Nt

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  d0Nt #6156
 • Skype
  --
 • Tinklalapis
  http://multiv.lt

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. d0Nt

  Reikalingas kompiuterastas

  Ant tikro prietaiso niekada nereikia atlikti pakeitimų, kurių net nesupranti. Default nustatymai paprastam vartotoją beveik visada pilnai patenkins, o ddoseriams tikrai neužkirsi kelio su namų naudojimo routeriuku. Jei nori ekspermentuoti su tinklo įranga gali parsisiųsti pfsense OS ir turėdamas virtualų routerį nesugadinsi savo tinklo. Reset nesuveikė, nes jį dažniausiai reikia laikyti ~10 sekundžių, neužtenka paspausti. Jei turi prietaiso instrukciją paskaityk ten, o jei ne, ieškok instrukcijos internete pagal modelį.
 2. d0Nt

  Ar įmanoma susikurti savo firewall tipo svetainę

  Įmanoma, jei srautą į kitas svetaines įleisi tik per savo "firewall" ip. Reverse proxy, pasiskaitinėk. Net pats apache turi reverse proxy nustatymą.
 3. d0Nt

  IPS 4.4 Klaida perkelus failus į kitą hostinga

  Hostingo paslaugų tiekėjai dažniausiai turi kitą direktoriją apache logams ten ir patikrink. Tokia klaida turi būti error.log faile.
 4. d0Nt

  Pagalba su PC

  Tai jei windows perrašei, tai ir driveriai iš naujo buvo įrašyti.
 5. d0Nt

  Klausimas del routerio

  Pats gali. Nusipirkęs sek instrukciją ir susikonfiguruosi.
 6. d0Nt

  Klausimas del routerio

  Tau reikia ne routerio o access point'o. Ir taip, konfigūracija bus reikalinga(nebent jungsi per kabelį).
 7. Galimai portą blokuoja firewall. Jei samp serverio portas 7777, pabandyk sudo ufw allow 7777
 8. d0Nt

  del rockstart paskyros

  Tai, kad čia panašu, kad ne game launcher problema. Tikriausiai steam susietas su kita rockstar paskyra ir jungiant žaidimą tą ir parodo. Jei taip ir yra, tai vienintelė išeitis rašyti į support.
 9. d0Nt

  Masyvai

  Elemento suradimui masyve yra array_seach("ieškomas string", $masyvas); Elemento ištrynimui array_splice($masyvas, $id_kurį_ištrini); Norėdamas gauti tik masyvo reikšmes array_values($masyvas) Daug greičiau rastum atsakymą, jei tik naudotum google.
 10. d0Nt

  Dėl MYSQL metamos klaidos

  Čia nieko nereikia išmanyti, tik mokėti skaityti. Tau rašo, kad laukas "sex" negali būti "null" reikšmės. Skripte tikriausiai nėra nustatoma lytis, todėl ir lieka null.
 11. d0Nt

  Dėl SQL dydžio

  Jeigu turi prieigą prie ssh, tada kelk importuok sql per ssh. Bus daug greičiau ir nebus sesijų pertraukimų. Per phpmyadmin įkelti gali tik labai nedidelius failus(net ir padidinus limitus, bus klaidų) mysql -u vartotojo_vardas -p db_vardas < db.sql
 12. d0Nt

  Kuo skiriasi visos sios studijos?

  Lygink ne tik studijų aprašus, bet ir dalykus, kurių ten moko, pagal tai ir susidarysi bendrą vaizą. Universiteto tikslas nėra tave išmokyti programuoti, jo tikslas tau suteikti platesnį supratimą apie tą stritį, kurioje tu studijuosi. Bent jau "programų sistemos" studijų programoje yra labai nedidelė dalis programavimo ir daug didesnė dalis pačių programų projektavimo. Ko išmoko šioj studijų programoj, tai kaip vykdomas programos kūrimo ciklas, nuo įdėjos iki palaikymo(po paleidimo). O po studijų jau sritį į kurią eisi renkiesi pats.
 13. d0Nt

  Pagalbos dėl uždavinio

  Tai su masyvais ir daryk. Į pirmą masyvą nusiskaityk visus kintamuosius, o antrą masyvą, tokio pat dydžio pasidaryk rezultatams. Tada su ciklu eik per masyvą, sudėk i-1, i ir i+1(pasitikrink ar tikrai toks indeksas bus) ir suradęs jų vidurkį padalink, išskirk sveikąją dalį ir įdėk vietoj i. Jei tokių indeksų nėra, tiesiog jų nepridėk ir dalink iš 2 vietoj to, kad dalintum iš 3.
 14. Tikriausiai blogai deklaruoji kintamuosius, prie jų pridėdamas const, kas reiškia, kad juos galima tik nustatyti, bet ne pakeisti vėliau. Taip pat, toks užkrovimas neveiks. Turi bankams sukurti masyvą, į kurį ir užkrausi reikšmes iš duomenų bazės.
 15. Su mysql_retrieve_row() tu paimi eilutę, o po to jau su ja dirbi, tai kad pereitum visas eilutes: while(mysql_retrieve_row()){ mysql_fetch_field_row... } Ciklas suksis, kol bus eilučių. Jei reikia dirbti su masyvais: for(new i=0;i<mysql_num_rows();i++) { mysql_retrieve_row(); mysql_fetch_field_row(...); } Tada i gali naudoti, kaip masyvo indeksą.