Peršokti į turinį

egis507

Narys
 • Pranešimų skaičius

  35
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario egis507

 1. Galit kas imesti Kaledu Egles [FS] ? +3rp aciu Nes jos niekur nerandu..
 2. reikalinga pagalba su phpBB. Kai pradeti instaliuoti phpBB svetaineja ir spauti kitas etapas ir reikia kazka ten failus testuoti ir spaudziu kitas etapas bet vel tapati puslapi ismeta, vienas zmogelis sake kazkokius failus reik pakeisti i 777 ar 666 nzn. Laukiu jusu pagalbos CIA ! Aciu uz demesi.
 3. Sveiki, Ieškau žmogaus kuris gal būt užsiima su hostingais ir moka kažką moka su jais. Norėčiau atidaryti tinklapį su visom paslaugom ir t.t .. Dėmesio: Noriu padaryti stambų HOSTINGŲ projektą ! Visus norinčius, ir mokančius kreipkitės skype: egidijus5071 Šis projektas siektų stambaus verslo ir įžimaus !
 4. Sveiki, Ieškau žmogaus kuris gal būt užsiima su hostingais ir moka kažką moka su jais. Norėčiau atidaryti tinklapį su visom paslaugom ir t.t .. Dėmesio: Noriu padaryti stambų HOSTINGŲ projektą ! Visus norinčius, ir mokančius kreipkitės skype: egidijus5071 Šis projektas siektų stambaus verslo ir įžimaus !
 5. Sveiki, Ieškau žmogaus kuris gal būt užsiima su hostingais ir moka kažką moka su jais. Norėčiau atidaryti tinklapį su visom paslaugom ir t.t .. Dėmesio: Noriu padaryti stambų HOSTINGŲ projektą ! Visus norinčius, ir mokančius kreipkitės skype: egidijus5071 Šis projektas siektų stambaus verslo ir įžimaus !
 6. Sveiki, ieskau scripterio ! Susidomeja skype: egidijus5071 Laukiu !
 7. Sveiki, Ieškau žmogaus kuris gal būt užsiima su hostingais ir moka kažką moka su jais. Norėčiau atidaryti tinklapį su visom paslaugom ir t.t .. Dėmesio: Noriu padaryti stambų HOSTINGŲ projektą ! Visus norinčius, ir mokančius kreipkitės skype: egidijus5071 Šis projektas siektų stambaus verslo ir įžimaus !
 8. egis507

  LSFG SA-MP Serveris Startavo/Tai Yra Isskirtinis Serveris

  Nieko gero nematau.. Platinas Gm, darbų viskškai nėra naujų sukurtu, krc. matosi kad neišktirinis Gm..
 9. ne.. reikia kad zmones atkreiptų dėmesi ir aks moka šį darą atilti parašytų.
 10. Durnas pc prikti ? galvoji ka sneki ?? matei kur nors kur paleidzia kompus ir daro versla ?? vapse durnas tu.. pagooglink geriau ir apsisviesk..
 11. Sveiki, Ieškau žmogaus kuris gal būt užsiima su hostingais ir moka kažką moka su jais. Norėčiau atidaryti tinklapį su visom paslaugom ir t.t .. Dėmesio: Noriu padaryti stambų HOSTINGŲ projektą ! Visus norinčius, ir mokančius kreipkitės skype: egidijus5071 Šis projektas siektų stambaus verslo ir įžimaus !
 12. Sveiki, Ieškau žmogaus kuris gal būt užsiima su hostingais ir moka kažką moka su jais. Norėčiau atidaryti tinklapį su visom paslaugom ir t.t .. Dėmesio: Noriu padaryti stambų HOSTINGŲ projektą ! Visus norinčius, ir mokančius kreipkitės skype: egidijus5071 Šis projektas siektų stambaus verslo ir įžimaus !
 13. Sveiki, Ieškau žmogaus kuris gal būt užsiima su hostingais ir moka kažką moka su jais. Norėčiau atidaryti tinklapį su visom paslaugom ir t.t .. Dėmesio: Noriu padaryti stambų HOSTINGŲ projektą ! Visus norinčius, ir mokančius kreipkitės skype: egidijus5071 Šis projektas siektų stambaus verslo ir įžimaus !
 14. Sveiki, Ieškau žmogaus kuris gal būt užsiima su hostingais ir moka kažką moka su jais. Norėčiau atidaryti tinklapį su visom paslaugom ir t.t .. Dėmesio: Noriu padaryti stambų HOSTINGŲ projektą ! Visus norinčius, ir mokančius kreipkitės skype: egidijus5071 Šis projektas siektų stambaus verslo ir įžimaus !
 15. Sveiki, Ieškau žmogaus kuris gal būt užsiima su hostingais ir moka kažką moka su jais. Norėčiau atidaryti tinklapį su visom paslaugom ir t.t .. Dėmesio: Noriu padaryti stambų HOSTINGŲ projektą ! Visus norinčius, ir mokančius kreipkitės skype: egidijus5071 Šis projektas siektų stambaus verslo ir įžimaus !
 16. Sveiki, Ieškau žmogaus kuris gal būt užsiima su hostingais ir moka kažką moka su jais. Norėčiau atidaryti tinklapį su visom paslaugom ir t.t .. Dėmesio: Noriu padaryti stambų HOSTINGŲ projektą ! Visus norinčius, ir mokančius kreipkitės skype: egidijus5071 Šis projektas siektų stambaus verslo ir įžimaus !
 17. Seivinant meta stai toki errora: C:\Users\Egis\Desktop\Dabartinis\gamemodes\MRG.pwn(11456) : warning 217: loose indentation C:\Users\Egs\Desktop\Dabartinis\gamemodes\MRG.pwn(11714) : warning 217: loose indentation Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase 2 Warnings. KAs cia gali buti ?
 18. egis507

  Traukinių Stotis.

  Kur gauti tu objektu ten pvz: pereijei, ar masinu parkavimo ? as niekur per MTa nerandu prasau pasakykit +RP3
 19. egis507

  kNopline - SF degalinė prie stoties (parduodu)

  Kur gauti masinom parkovimo stovejimu liniju ?? kur jas rasti ??? As per MTA nerandu..
 20. egis507

  kNopline - Taxi bazė

  Man reikia suzinoti kur gauti is MTA objektu tu Masinu parakvimo LINIJU, kur ju rasti ? Dar reikia rodykliu kuriuos ant eksvalto uzsideda, galit pasakyti kur jas rasti ?
 21. egis507

  Kelio darbai fs

  APsakyk is kur gauti tu objektu rodykliu ??? nes per mta ner, gal nerandu galit pasakyti kur jas rasti ?
 22. Seivinant meta stai toki errora: C:\Users\Egis\Desktop\Dabartinis\gamemodes\MRG.pwn(11456) : warning 217: loose indentation C:\Users\Egs\Desktop\Dabartinis\gamemodes\MRG.pwn(11714) : warning 217: loose indentation Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase 2 Warnings. KAs cia gali buti ?
 23. kas moka scriptinti RPG moda ? man labai svarbu kas moka scriptinti rpg moda, nes niekur nerandu tokiu scriptintoju. skype:egidijus5071 uz paslaugas bus atsilyginta.
 24. Sveiki. Ieskomas web'eris. reikia kad moketu su phpbb. ir kad butu patikimas. PAslauga bus tasilyginta. Daugiau info skype: egidijus5071
 25. egis507

  [GM] Best-Life

  Gerai pasidarbavai Klausimas: ie zluge ?

×