Peršokti į turinį

Dratasnukis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  7 +Pervesti

Reputacijos taškai

5 Bus matyti ko vertas

Apie Dratasnukis

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 • Gimtadienis 1993.08.25

Susisiekimo būdai

 • Skype
  aurimacyjus
 • Tinklalapis
  http://Comming soon ...

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Dratasnukis

  L2WARAGE.COM X15 CLASSIC 2.0 OPENING 2018-03-16

  Kaip su onlainu šiom dienom?
 2. Dratasnukis

  NBA 2K18 Turnyras!

  Na va. Gaila.: )
 3. Dratasnukis

  NBA 2K18 Turnyras!

  Įvyko šiokių tokių pasikeitimų per pastarąją valandą. Pasitarę su pagrindinės vykstančios jau 5 sezonus lygos administratoriumi ir įkūrėju nusprendėme vienu vardu plėtoti dvi lygas, du turnyrus naudojant vieną vardą. Todėl visiems norintiems susisiekti ir patekti į antrąją turnyro lygą, prašome užsukti į https://www.facebook.com/2KLYGA/?notif_id=1523963289257350&notif_t=page_admin&ref=notif grupę, joje rašyti AŽ ir per ten gausite tolimesnę informaciją apie eigą, būsite pridėti į bendrą fb pokalbių grupę ir t.t.
 4. Dratasnukis

  NBA 2K18 Turnyras!

  Kas stabdo? (:
 5. Sveiki visi NBA 2K18 žaidėjai, bei krepšinio megėjai! Kaip iš temos pavadinimo supratote šiuo metu vyksta vienas iš kelių NBA 2k18 PS4 platformos turnyrų. Viskas ko jums reikės norint dalyvauti turnyre tai yra palaikinti mūsų FB grupę ( https://www.facebook.com/2KLYGA/?notif_id=1523963289257350&notif_t=page_admin&ref=notif ), susisiekti per ją su mumis ir išsirinkti laisvą komandą iš kelių esamų kurias patikslinsime šios dienos bėgyje. Komandos tikrai likusios stiprios, todėl kad ir kurią pasirinksite - tikrai nenusivilsite. Šiuo metu mums tikrai trūksta aktyvių žaidėjų kurie ryžtusi į dieną sužaisti bent po kelis mačus, aktyviausieji prašo ieškoti pastiprinimo, naujų žmonių, todėl mes būtent tą ir darome. Nesnauskite, užeikite į mūsų fb page, palaikinkit, rašykit į AŽ ir susitiksime jau aikštelėje!
 6. Dratasnukis

  Reikalingas mapperis Role Play tipo projektui!

  Su apelsinu. Tuo tarpu dar norėčiau pridurt kad reikalingas ir GFX paslaugas gebantis suteikti žmogus, kontaktai tie patys, atsiskaitymas tas pats.
 7. Labas vakaras, rašau čia ieškodamas žmogaus gebančio užsiimti GTA SAMP map darbų atlikimu pagal užsakymą. Map darbai bus taikomi Role Play tipo serveriui, būtų malonu, jog su manim susisiekęs žmogus turėtų bent kažkiek supratimo apie tai, ką jam reikės daryti. Kas be ko už darbą bus atsilyginta bankiniu pavedimu. Skype kontaktai: aurimas.nu
 8. Dratasnukis

  LoL: Boost ?

  Ir tada normalūs žaidėjai turi nervus gadintis, kad GOLD'e gauna teammate'us prilygstančius 10 vos lygį pasiekusiam naujokui.
 9. Dratasnukis

  Lithuanian Community Roleplay - ieškomas skripteris!

  Projektas ieško VVP koduotojo.
 10. Dratasnukis

  LCRP.LT (lc-rp.lt) GM/VVP/SQL

  Neturi tu ir taip reputacijos, mažas vaike.
 11. Dratasnukis

  Ieškau projekto. (PAWN)

  http://srv.lcrp.lt/ - jeigu persigalvotum. Skype: aurimacyjus
 12. Dratasnukis

  Lithuanian Community Roleplay - ieškomas skripteris!

  Pats paskaityk ką parašei ir pagalvok, ar Aurimas_Weed atitinka mano pasakytų žodžių kriterijus. Vartotojo vardas negali būti Lietuviškos kilmės, negali būti GRP tipo "Aurimas_Weed, Jonaz_Driftioraz" ir panašiai. Per SAMP įsijungęs ir matydamas žaidžiančių žaidėjų vardus galėsi suprast maždaug, kokio jie tipo turėtų būti.
 13. Dratasnukis

  Ieškau Samp Projekto

  Darbai atrodo neblogi, sėkmės ieškant projekto.

×