Peršokti į turinį

Kanekis

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  42 +Pervesti

Reputacijos taškai

1 Bus matyti ko vertas

Apie Kanekis

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

59 profilio peržiūros
 1. Kanekis

  MONITORIAI ISIJUNGIA FANAI ANT MAX SUKASI

  Tik įjungus, bet esmė yra, ar kai paleidi daugiau programų ar nekaista, CPU su GPU, nes abu jie gali taip pat reaguot į tai. Be to, kaip ir minėjau, ar bandei pakeisti žaidimo rezoliuciją ir ar su driveriais viskas okey ? Buvo update ar ne? Čia svarbiausi dalykai.
 2. Kanekis

  MONITORIAI ISIJUNGIA FANAI ANT MAX SUKASI

  Pasižiūrėk, ar gerai prijungtas kabėlis ar jo nepajudini. Ar buvai update'inęs driverius? Jeigu taip, tai gali dėl to irgi būt. Jeigu pradeda aušinimas greičiau suktis, tai gali būti problema , kad sukaista vaizdo plokštė ir dėl to įsijungia saugiklis, kad nesudegtu vaizdo plokštė. Pasižiūrėk kokia dabar tavo vaizdo plokštės temperatūra, kai tik įjungtas. Jeigu atrodo gerai, paleisk programas ir stebėk, ar kaistą ar ne. Taip pat, gali būti, kad rezoliucija žaidimo, pasibandyk pamažint. Jeigu nepadės, sakyk, padėsiu kuo galėsiu. PS. Gali būti, kad ir CPU.
 3. Sveiki, ieškau SMS Sistemos. Gali būti platinta ir t.t, nesvarbu. Arba gal yra patikimas žmogus, kuris nori už tai gauti pinigų. Ačiū iš karto. Dėl visko kreiptis į PM.
 4. Sveiki visi, tai pagal tema, kaip ir supratote. Ieškau žmogaus, kuris užsiima minecraft žaidimo įskiepių kūrimu. Mano discord 𝑀𝒶𝓇𝓉𝓎𝓃𝒶𝓈#1197
 5. Kanekis

  Mc.McSekiro.Lt - Japoniško Stiliaus Serveris

  Svetainės nėra. Šiuo metu akcentuojam ties pačiu serveriu. Žaidi juk serveryje, o ne svetainėje. Domeno paskirtis šiuo metu tiesiog nukreipti IP adresą. Ateityje, jeigu bus žaidėjų, sukursime ir svetainę.
 6. Mc.McSekiro.Lt yra naujai atidarytas japoniško stiliaus minecraft serveris 1.16.* versijoje. Apie Serverį Serveryje yra resursų parduotuvė su maloniomis kainomis. Kovojimo arenos, pagal žaidėjo sugebėjimus. ( Be išėjimo likus užpultam ) Serveryje yra Factions, tai yra puiki galimybė žaidėjams, kurie mėgsta Factions kovas su Sena Kovojimo Sistema, pilna galimybė raidinti kitus Factions, vykdyti misijas, stiprinti narių šarvus, ginklus ir t.t Taip pat, raidinant kita faction galite pasistatyti vėliava, kuri jums pridės bonus. Žaidėjams mėgstantiems taiku žaidimą, yra įdiegta Residence. (S
×
×
 • Sukurti naują...