aurimasko

Narys
 • Pranešimų skaičius

  115
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

34 Bus matyti ko vertas

3 sekėjų

Apie aurimasko

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Skype
  aurisskorpis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. aurimasko

  [Script] Žaidėjo nick'o gavimas (kitoks)

  Kaip kam patinka, taip tas daro. Aš pasidalinau savo būdu, kuris man atrodo geresnis.
 2. aurimasko

  ištrinta

  Tai kodą parodyk
 3. Susikuri dar 4 textdraw box siaurus labai ir sudedi kraštuose ir uždedi savo norimą spalvą.
 4. aurimasko

  CSS reikia konsultacijos :D

  color: transparent; text-shadow: 0 0 5px rgba(0,0,0,0.5); Bet kiek pamenu senesnes narsykles (IE) nepalaiko text-shadow (Jei tau tai svarbu).Cia yra dar keli budai, tarp ju ir sitas. https://css-tricks.com/fun-with-blurred-text/
 5. Šiaip čia ne balandžio 1 pokštas, jei ką Na, gali manyt kaip nori, aš ne toks žmogus, kuris vagia ar panašiai (aišku, suprantu, kad šie žodžiai nėra jums kažkoks garantas). O šiaip, kodėl skriptinu nemokamai, o ne dirbu su kažkuo projekte ar dar kažką? Nes visus tuos 3 metus turėjau du CS 1.6 projektus - deffor.lt, o po to deffusion.lt . Juos pats kūriau, prižiūrėjau ir skriptinau, su jais išmokau visko, ką moku dabar. Bet rudenį uždariau paskutinį projektą ir nuo to laiko krapščiau SAMP skriptinimą. Konkrečių darbo pvz. negaliu parodyt, nes SAMP'e pilnų ir normalių sistemų neturiu, na o CS 1.6 kažin ar ką čia domina, bet tenai yra viena bendra sistema, kurios šiaip nenorėčiau platinti. Būtent dėl to, kad neturiu jokių darbo pvz. aš ir siūlau skriptinimą nemokamai. Nepasitiki - mokėk pinigus. Aš galiu parašyt sistemą ir neturėdamas gamemode, o tau teliks tik prisitaikyti ją. Galiu taisyt klaidas turėdamas tik tą dalį skripto. Ir dar bendras pastebėjimas - šiuo metu SAMP forumai priversti visokių include, pamokų ir įvairiausių gamemode, iš kurių, bent jau šiame forume, tikrai nedaug (visų neperžiūrėjau, bet žiūrint kokie klausimai kamuoja naujokus, nesunku suprast) yra tikrai kokybiškų ir tokių, kuriuos apsimokėtų rippinti. O tie, kurie turi gerus ir unikalius gamemode, paprastai patys moka skriptinti arba turi savo komandose gerus skripterius. Kadangi dabar jau gilus vakaras, tai mano rašliavos galit ir nesuprast, bet esmė tokia, kad jei nepasitikit, darykit patys arba mokėkit pinigus. O tuo tarpu, tie kurie parašys man, galės pasakyt, atlikau darbą gerai ar ne.
 6. Sveiki. Greičiausiai ne daug kas apie mane žino, tad trumpai prisistatysiu. Esu Aurimas iš Vilniaus, programavimas ir IT traukė nuo kokių 10 metų ir jau tada bandžiau kurti įvairius nevykusius projektus. Šiuo metu man yra 16 metų ir turiu 3 metų patirtį skriptinant CS 1.6 sistemas, kurios daromos su tuo pačiu PAWN, bei pusės metų patirtį darant įvairius dalykus SAMP žaidime. Šiuo metu trūksta veiklos, todėl nusprendžiau skriptinti SAMP sistemas nemokamai. Kodėl nemokamai? Todėl, kad yra ne vienas ir ne du žmonės, kurie šiame forume siūlo tokias paslaugas už pinigus ir turi daug didesnę reputaciją ir rekomendaciją nei aš, todėl manau, jog kodavimas už dyką yra puikus būdas parodyti savo žinias ir patikimumą. Ką galiu pasiūlyti? Klaidų taisymas jūsų turimuose skriptuose. Jūsų turimo kodo optimizavimas. Įvairių naujų sistemų kūrimas (turite turėti idėją). TextDraw piešimas. Darbas su MySQL, INI. Kiti dalykai, susiję su SAMP skriptinimu. Ko nedarau? Nerašau pilnų modifikacijų (gamemode). Galbūt manote, jog nemokama reiškia nekokybišką, tačiau darbą išmanau ir moku rašyti tvarkingą kodą. Jei kažko nesugebėsiu - pasakysiu iškart ir nebandysiu vaidinti visažinį. Susisiekimas Skype: aurisskorpis
 7. aurimasko

  Ieškau žmogaus kuris sukoduotų html dizainą.

  Aš lb lb geras sportininkas, bet prie pc nėra ką veikti, tai užsiimu IT. Geležinė logika.
 8. aurimasko

  Kaip padaryti dešinėje pusėje nuotrauka

  Arba float:right;
 9. aurimasko

  PlayMC.LT Puslapio HTML dizainas

  Gražiai sukoduota, nors ir su mano pagalba
 10. aurimasko

  [Pagalbos] Kaip nustatyti teksto poziciją .html faile.

  <body> <div id="info_top"> <div class="info_text"> Sveiki atvykę į projektą <span>pavadinimas.lt</span> Linkime gerai praleisti laiką </div> </div> </body> body { background-image:url("images/bg.png"); background-repeat:no-repeat; background-size:cover; margin:0px; } #info_top { width: 100%; height:40px; background-image:url("images/info.png"); margin:auto; } #info_top .info_text { color: #dfdfdf; font-size: 1em; font-style: italic; font-family: Verdana; vertical-align: middle; line-height: 40px; margin-left: 15px; } #info_top .info_text span { color: #2a9ffa; } Nežinau, gerai čia ar ne.
 11. Aišku, darysiu su paprastu.
 12. new szTextLabel[50]; format(szTextLabel, sizeof(szTextLabel), ""COLOR_GREEN"AFK [%d sek.]", GetPlayerAFKTime(playerid)); pInfo[playerid][iAFKTextLabelID] = CreateDynamic3DTextLabel(szTextLabel, -1, 0.0, 0.0, 1.0, 100.0, playerid, INVALID_VEHICLE_ID, 1); Bandau prilipdyt tekstą prie žaidėjo, tačiau jo tiesiog nesimato.. Kame problema?
 13. aurimasko

  [Klausimas] Left4Dead žaidimo modas

  Kažin. Tik šiaip įdomu.
 14. aurimasko

  [SA:MP PORNO] Kaip isreklamuoti jusu serveri.

  Tai, kad ddosa gali gaut net ir nereklamuojant kitam serveryje is vaiku. O siaip kartais visai suveikia toks budas, kaip kiekvienam zaidejui asmeniskai parasyt kazka, kas privercia ji apsilankyt pas tave.