DARIT0

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacijos taškai

2 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie DARIT0

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. DARIT0

  ..

  Sveiki, modifikacija matyta, tačiau ne taip dažnai kaip kitų. Forumas man asmeniškai taip pat šiek tiek rėžia akį, tačiau tai tik serverio pradžia. Yra padarytas mažas map atnaujinimas - pridėta nemažai medžių, taip pat žinau, kad rengiamasi atnaujinti SPAWN vietovę. Jis ir serveryje yra aktyvus. už šias pastangas labai didelis pliusas savininko padėjėjui. Tik gaila, kad žmonių mažoka. Kaip jau supratote žaidžiu šiame serveryje ir stengiuosi būti vienas iš aktyviausių, todėl kompanijos man taip pat prireiktų . Nepagailėkit ateiti, bei duoti savininkams motyvacijos, kad serveris klestėtų.
 2. DARIT0

  Padėkit kas su uždaviniu

  #include <iostream> using namespace std; int main (){ int x1, x2, y; cout << "Įveskite intervalo pradžią: " << endl; cin >> x1; cout << "Įveskite intervalo pabaigą: " << endl; cin >> x2; for(int x= x1; x<=x2; x++){ y = 3*x*x*x+2*x*x+1; cout << x << " " << y << endl; } return 0; }
 3. Sveiki, susidūriau su problema. Noriu padaryti video su savo nešiojamo kompiuterio priekine kamera, tačiau ji kažkaip nesifokusuoja. Vaizdas yra rodomas nespalvotai, tačiau prikišus ranką arčiau ar toliau vaizdas darosi spalvotas, tačiau dažniausiai rodo nespalvotai. Su ta pačia problema buvo susidūręs ir draugas, mūsų abiejų nešiojami kompiuteriai yra Lenovo gamybos. Gal žinote kame problema? Taip pat reguoja ir į šviesos šaltinį, pašvietus į kamerą ji pradeda rodyti spalvotai.
 4. DARIT0

  Red County Å¡erifo nuovada

  Tavo map darbeliai iš ties neblogi. Džiugu, kad juos darai ir jais daliniesi, bet dar smagiau būtų juos išvysti kokiam nors serveryje.
 5. DARIT0

  Reikalingas obijekto id

  Didelis dėkui.
 6. Sveiki, ieškau kelio užtvaros ID. Būtų gerai sužinoti ir spalvotos, ir nespalvotos.
 7. DARIT0

  Country-Life.lt | RedCounty kaimeliu gyvenimas!

  Atrodo tikrai neblogai. Sėkmės projekte.