Sketch

Narys
 • Pranešimų skaičius

  22
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  57 +Pervesti

Reputacijos taškai

-5 Nepataikantis į temą

Apie Sketch

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

291 profilio peržiūros
 1. Sketch

  Geriausia GTA V MP platforma yra..?

  Manau geriausia platforma šiuo metu yra vienareikšmiškai alt:v, bet ar lietuvių bendruomenė tam pasiruošus? Galima pažiūrėt į praeitį, kai turėjo startuoti projektas 6sides. Aišku ką jie padarė, tai atkartot manau nei vienam iš bendruomenės narių nėra įmanoma kadangi taip ryškiai išreklamuot projektą ir visiems jį pateikti "profesionaliai", tai sugebėtų tik buvęs savininkas arba marketingą išmanantis žmogus. Kodėl taip sakau? Būkim biedni, bet teisingi, bet projektas tikrai bendruomenę turėjo didžiausią iš visų buvusių ir esamų GTA V serverių. Noriu tik pasakyt, kad "unikalių" modifikacijų tikrai neužteks, kad pritrauktumėte dėmesį.
 2. turiu daug ragemp/altv modifikacijų. Ieškau asmens kuris norėtų kartu kurti projektą su tomis modifikacijomis. (reiktų padėti tvarkytis su vertimais). Kitaip pasakius ieškau bendrasavininko.

 3. Sketch

  Lietuva Eurovizijos nugalėtoja?

  Tai, kad Lietuva jau 3-4 dienas nebe top #1
 4. turiu daug ragemp/altv modifikacijų. Ieškau asmens kuris norėtų kartu kurti projektą su tomis modifikacijomis. (reiktų padėti tvarkytis su vertimais). Kitaip pasakius ieškau bendrasavininko.

 5. turiu daug ragemp/altv modifikacijų. Ieškau asmens kuris norėtų kartu kurti projektą su tomis modifikacijomis. (reiktų padėti tvarkytis su vertimais). Kitaip pasakius ieškau bendrasavininko.

 6. Sketch

  html failai ne zaidime

  xampp sako įrašyt :DDDDDDDDDD atsidaryk per chrome ir viskas, jeigu nerodo tai bus išjungti su css arba susirask js failą ir pažiūrėk ką jos daro kaip pvz createItem(id,item) rades panašią funkciją iškvieti per developer tools console.
 7. Ieškau motyvuoto asmens susidomėjusio gta v online platformom (ragemp/altv).

  Daugiau info až. (rimtas pasiūlymas). Viską turiu ko reikia :)

 8. Liko paskutinė kopija!

   

   

 9. Sketch

  [rageMP][locked] RP modifikacija !!!

  Liko 1 kopija!
 10. Liko paskutinė rageMP modifikacijos kopija! 

   

 11.  

  Liko 2 kopijos :) Paskubėkite

 12. Sketch

  [rageMP][locked] RP modifikacija !!!

  Per pažįstamus, autorius uždarė serverį ir neturėjo kur dėti tos modifikacijos, tai davė keliems asmenims ir pasakė "darykit ką norit". Pardavinėt tikrai nenoriu, nes būtų kažkaip neteisinga pardavinėti ne savo darbą, o pasidalint tai noriu kaip matai, bet bent kažkiek turi įdėti pastangų.
 13. Sketch

  [rageMP][locked] RP modifikacija !!!

  Modifikacija ne mano, bet internete nemanau jog rasi
 14. Sketch

  [rageMP][locked] RP modifikacija !!!

  Jo tipo moda tu turi, bet tipo naudot negali Nu tiesiog verksniams nenoriu išplatint, manau atsiras tikrai subrendusių žmonių kurie vertins šią modifikaciją. Nes jeigu tiesiog paplatint, tai niekas nevertins autoriaus darbo ir šiaip atsiras milijonas serverių.
 15. Sketch

  [rageMP][locked] RP modifikacija !!!

  Tai nuiimk ir pasiimk