MegaJewels

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  12
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  59 +Pervesti

Reputacijos taškai

-2 Nepataikantis į temą

Apie MegaJewels

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. BNC10 yra ispaniškas internetinis bankas. Kitaip sakant Revolut alternatyva.Šiuo metu (iki 01.07) jie siūlo Kalėdinę premiją, užsiregistravusiems per draugo ref. nuorodą - NEMOKAMUS 10€! (standartinė premija siekia 5€)Viskas, ką jums reikia padaryti: 1. Užsiregistruokite BNC10 per šią nuorodą: https://bnc10.page.link/m9MPkmg3FA38x8BN7 2. Pasitvirtinkite savo tapatybę. 3. Pasipildykite sąskaitą bent 25€. BNC10 jums suteiks ispanišką IBAN sąskaitą, į kurią pinigus galite pervesti kaip į bet kokią paprastą sąskaitą (pvz. iš lietuviško bako ar netgi Revoluto). 4. Pinigams pasiekus jūsų sąskaitą, iškart gausite 10€ premiją. 5. Norint išsiimti pinigus, tereikia panaudoti BNC10 automatiškai suteiktą virtualią kortelę. Turimus 35€ galite iškart išsiimti padarydami Top-Up Revolute ar Monese. Gražių švenčių!
 2. O kaip +20 eurų per porą min. gali nebūti geras profitas?
 3. Sveiki, Nusprendžiau padaryti viską patogiai ir vienoje vietoje, tad surinkau visus uždarbius Facebooke. Šiuo metu, įvykdę visus siūlomus uždarbius, gautumėte nemokamus 85 EUR per labai trumpą laiką. Turime puslapį - https://www.facebook.com/Geras-ir-Greitas-uždarbis-internete-101950904640897 ir grupę - https://www.facebook.com/groups/437562763582254/ Lauksime prisijungiant!
 4. MegaJewels

  NEMOKAMI €15 UŽ PERVEDIMĄ PER SKRILL

  Spėkit pasinaudoti, dar yra kelios vietos.
 5. MegaJewels

  Nemokama crypto!

  Jau nuo seniai bandžiau šitą ir visada rašo: "You’re on the waitlist We’ll notify you if you’re eligible, and when it’s your turn to earn." Tai Lietuvos dar nėra pasiekęs šitas reikalas.
 6. MegaJewels

  Nemokama crypto!

  Gal tu ne Lietuvoj gyveni, kad tau pavyksta sitas?
 7. MegaJewels

  NEMOKAMI €15 UŽ PERVEDIMĄ PER SKRILL

  Vis dar galite pasinaudoti šiuo pasiūlymu ir uždirbti lengvus 15 EUR.
 8. MegaJewels

  NEMOKAMI €15 UŽ PERVEDIMĄ PER SKRILL

  Gal kas tures po gimtadienio užsilikusių pinigėlių ir norės uždirbti jų dar daugiau.
 9. Skrill ko gero žinote kiekvienas. Tai patikima e-pinigų platforma, veikianti visame pasaulyje. Šiuo metu jie siūlo €15 premiją užsiregistravusiems per mano nuorodą https://transfers.skrill.com/smt/refer/code/juliusb16 ir atlikusiems bent €150 tarptautinį pervedimą. Premija užskaitoma iš karto, tad mokėsite tik €135 ir gausite €150. Pats apmokėjau Swedbank Visa kortele ir persivedžiau į Monese GBP sąskaitą (Jei dar neturite Monese, galite užsiregistruoti su kodu JULIU345 ir gausite nemokamus €15 po pirmojo atsikaitymo jų nemokama MasterCard kortele). Jei jūs jau esamas, Skrill narys, tiesiog įveskite kodą JULIUSB16 prieš darydami pervedimą ir €15 nuolaida atsiras automatiškai.