Mariuzas3D

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  99 +Pervesti

Reputacijos taškai

2 Bus matyti ko vertas

Apie Mariuzas3D

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Sveiki, ieškau laptopo (gaming) iki 1000EUR +-. Žinau, kad geriau būtų stacionarų, bet būtinai reik laptopo. Nusižiūrėjęs šitą variantą: https://www.1a.lt/p/msi-gf65-thin-9sexr-825xpl/98k0?cat=371&index=16
 2. Sveiki, norėčiau sužinot aplinkinių žmonių nuomonę, kuris variantas geriau skamba:
 3. Mariuzas3D

  studijų krepšelio grąžinimas

  Skaičiau šitą ir nesupratau:D kiek tiksliai reiktų grąžint man:D
 4. sveiki, gal kas gali paaiškinti kaip vyksta su krepšelio grąžinimu? Įstojau į VF vietą ir jei tarkim išeinu PO 1 semestro, tai man reiktų susimokėt už visus LIKUSIUS METUS? 2.5 metus? nes čia kosminė suma gaunasi.. ar už likusius metus 2021?
 5. Mariuzas3D

  Verslo liudijimas/Individuali veikla.

  Mokesčiai su sodra + vmi kažkur gaunasi 24procentai +-, taip? o tai tarkim pasiėmus verslo liudijimą 5 darbo dienom, ir sąskaitas faktūras išrašyčiau būtent per tas 5 darbo dienas, nebūtų pigiau? Nes matai visi kiti projektai pas mane užsieny, pirmąkart Lietuvoj čia kažką darau. Tai įdomu kaip pigiau būtų
 6. Mariuzas3D

  Verslo liudijimas/Individuali veikla.

  O jei pvž esu turėjęs prieš 5mėn individualią veiklą , bet ji skirta buvo kurjerio paslaugoms. O dabar imčiau Specializuota projektavimo veiklą (Ar kokia geriau imt 3D modeliams?) skaitytųsi kaip 1 metai ir nereiktu mokesčių mokėt?
 7. Sveiki, reiktų pagalbos su VMI. Situacija tokia, kad reik per šią sav susitvarkyti, na o eilės į konsultaciją virš savaitės.. o telefonų į šį klausimą negali atsakyti. Tai klausimas - ką geriau imti, individualią veiklą ar verslo liudijimą? Darau 3D modelius vienai firmai ir šiai studijai reik išrašyt sąskaitas faktūras už modelius. Dirbsiu apie 1-2mėn, o uždarbis bus iki 2000EUR. Internete skaičiau, kad geriau imt verslo liudijimą 5 darbo dienom ir sumokėt apie 50-70EUR ir viskas. Bet kaip čia viskas veikia? Gal galit kažkas paaiškinti? Būčiau labai dėkingas.
 8. Sveiki, norėjau pasiklausti, gal kas iš čia esančiu tarnavot Krašto apsaugos savanorių pajėgose? Noriu paklaust: *Kaip Jums sekėsi, kiek kartu vykdavo pratybos į mėn? *Kokie didžiausi minusai šios tarnybos? *Ar buvo, kad tekdavo išvykt ilgesniam laikotarpiui? *Ar visus 3 metus reikdavo išvykt su nakvyne ar būdavo , kad grįždavai tapačia dieną? Noriu rinktis šią alternatyvą vien dėlto, nes galėčiau pilnai dirbt/studijuot + nereiktų 9mėn tarnaut.
 9. Sveiki, ieškau žmogaus, kuris galėtų padaryt word darbelį. T.y 12-klasės kurso pora užduotėlių. Jos tikrai nėr sunkios. Apmokėsiu. //Ieškau žmogaus, kadangi dirbu su 3D ir karantino laikotarpių turiu labai daug užsakymų.
 10. Sveiki, kas galėtų padaryt labai nesunku word darbelį? Neturiu visiškai laiko (ten max 20-30min) sumokėčiau 5€. Jei ką domins, parašykit į komentarus ir susisieksiu privačiai.
 11. Mariuzas3D

  perku Nupirkčiau CSGO Prime su mažiausiai 10win.

  Kaina ir rank'as?
 12. Mariuzas3D

  Ieškau 3D modeliuotojo

  Sveikas, nežinau ar dar ieškai , bet esu patyręs 3D modeliuotojas. Galėčiau prisidėt prie projekto.
 13. Sveiki, gal kas žinote kur Vilniuje kokybiškai spausdina ant marškinėlių? Reiktų iki penktadienio. TIK 1 VIENETAS. Kaina nėra svarbi. Rašau, kad surast tikrai kokybiška spaustuvę.
 14. Sveiki, norėjau paklaust gal kas papildomai kartais dirbat workis.online ir galit papasakot kaip ten viskas vyksta? arba šiaip kokį papildomą darbą galėtumėt pasiūlyt? Tik be wolt jei galima. Turiu b kategorija 1m stažas. Vilnius