Piristukininkas

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  31 +Pervesti

Piristukininkas paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 20

Piristukininkas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

14 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie Piristukininkas

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Piristukininkas

  fivem Koridorius.LT Atsidaro FiveM projektą !

  No flame. Bet siūlyčiau labiau apgalvoti savo sakinius nes kiek matau ne vienas supratau, jog čia tavo kuriamas serveris bus '' unikalus '' prieš rašant žodį unikalus, atsidaryk Google ir persiskaityk šio žodžio reikšmę, nes tu judi dabar prieš visą community. Ta prasme, neesu ten specialistas, bet nieko gero manau čia nebus. Gero vakaro.
 2. Sveiki Net nežinau nuo ko pradėt.. Mes, PaletoBay.lt kuriame RolePlay FiveM serverį, kalbant apie projektą bei jo komandą, esam pakolkas 3 subredę vyrukai, kurie užsimanė suburti kažką naujo ties RolePlay, norime siekti HardRP lygio kuriuo ir atsiskirsime tarp kitų lietuvišku Roleplay serverių, turime daug planų, daug pajėgų, daug motyvacijos bei noro kurti, burti bei leisti jums ( žaidėjams ) pajusti kažką naujo, kursim įvairiausias RP situacijas, stengsimės sklandžiai išrinkti visą Direktorių bei Bosų valdžią kurie ir kurią tą žaidimą ! Nenoriu niekam sutrungdyti, žinau galvosite kuriasi eilinis šudservis kuriame bus daugiau ADMIN kvetinėjimu nei RP, tą dalyką galiu užtikrinti, to tikrai nebus ! Stengsimės visomis jėgomis atskleisti jums mūsų galimybęs bei norą kurti bei būti viena iš populiariausių bei draugiškiausių community Lietuvos rinkoje. Nerašysių tikrai daug, projektas yra kurimo stadijoje. Susikurėm mūsų Discord serverį, turint kokių nors klausimų galėsite 24/7 kreiptis į mūsų administraciją kuri jums draugiškai padės bei sklandžiai atsakys į visus užduodamus klausimus. Ačiū visiems už Dėmesį. Pagarbiai Paletobay.lt | Administraciją Tikėkimės susimatysime mūsų discord, kiekvienas iš jūsų laukiamas . https://discord.gg/ePqbfZFy
 3. Piristukininkas

  parduodami 2 mapp darbai [Pigiai]

  Mapp darbas tikrai neblogas, tik nereiktu to didelio namo ir aplinkui tvorų čia gi ne mafiją kaip sakai o gaują : D
 4. Piristukininkas

  SFGyvenimas.lt pristatomasis video

  Neklausyk '' nenaudėliu '' geras video . Šaunuoliai !
 5. Piristukininkas

  San Fierro gyvenimas | samp.sfgyvenimas.lt

  Heyy, nice aprašymas . Užsuksiu, klausimėlis tik kodėl forumas šiuo metu neveikia, GL HF . Nekreip dėmesio į durnus komentarus net neatsakinėk ką tie nenaudėliai čia rašo, išprotėję '' ŽMONĖS '' kaip sakoma .
 6. Piristukininkas

  Kas turėjo šita dizaina ?

  Aš ir sakau kažkur matytas Bet sako jog pats piešė
 7. Chebra zdarof, čia žmonės sako jog anu dizainas pieštas ;D Bet jis gi jau senai nupieštas yra , tik vat nepamenu kokie projektai jį turėjo .
 8. Piristukininkas

  AG-SAMP.LT || Amerikos Gyvenimas

  omgggggggg ? AG :d CHEBRA, NET VERKTI NORIS . Vaikistės servas, best buvo !!! Amerikos gyvenimas yra gražus, amerykos gyvenimas nuostabus :DDDD Jonny_Star, Simas_King, Jonas_Mikutis Pamenu tuos laikus, bleeeeee Kai mintkus prisigėręs sukūrė AG himną :DDDDDDDD Verkiau klausidamas ;DD Bleee, čia tikrai, tiek atsiminimų... Samdomi žudikai Visi eidavo ten nes geri gun budavo Galima buvo mentus padaužyt F.T.B būvo fabrike kažkokiam pastatytas Pora mašinu, angaras ir gerai buvo O dabar visiems tik sistemas davinėk, tas serveris tikrai įrodė jog nereikia jokių sistemų geram žaidimui. Patys žaidėjai sau veiksmą darė, Carleone, tulpiniai Ze best mafijos buvo Negaliu bleeeeeeee, graudu jog užsidarė.. Pamenu jog Nrs_Bass norėjo dar jį atgaivinti bet nesigavo gaila.. Na bent ką padarysi, svarbiausiai jog jis buvo . Dabar tikrai taip nebus kaip ankščiau, visi užaugom, visi turi reikalų.. Man labai įdomų o Mikutis išvis dar gyvas ar jau mirė Seniui buvo 40 metų, tas samp servą padarė .. Ant pensijos centu iš vaikų kišenių prisidėdavo .. Omgggggggggg
 9. Seni kada sunside startuos .. Blee nebeliko kur žaist, ar šiaip sukursi kažką ?

  1. Ankstesni komentarai  1 daugiau
  2. - Å ARAS

   - Å ARAS

   Prie ko cia as ir sunside :D

  3. mariusqw
  4. Piristukininkas

   Piristukininkas

   dawai nestumk šarai :D Eik kurk ką nors

    

 10. Tikrai Labai patikimas. Visiems rekomenduoju ! Sėkmės tau Paradoxai, mldc kas išėjei iš tu 3sides nevykelių !
 11. Piristukininkas

  dėl SA-MP.LT projekto

  Ainius sakė tau *Myliu SuperGames.lt* eit seni
 12. Paimčiau domeną, turintis žmonės . Rašom .
 13. Sveiki, ieškau duo partnerio, Eune'i Nordic, jei norit rašom . Esu Silver šiuo metu, ieškau žmonių panašaus ELO. Tai va, rašom, nesigėdinam ( tik aktyvus )