Peršokti į turinį

?????????? 鿄

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  36 +Pervesti

Reputacijos taškai

1 Bus matyti ko vertas

Apie ?????????? 鿄

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 • Gimtadienis 2003.11.25

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Jonava
 1. Beje, tik dabar pamačiau, jog neveikia ir S mygtukas. Tikriausiai laidelis bus prijungtas kartu su D ir buvo pažeistas. R.I.P
 2. ?????????? 鿄

  Ieškomas laptopas

  Savo laptopą Acer V3 771 nusipirkau iš žmogaus už 375e., jis buvo naudojamas mokslo reikmenims, apie 4 metus. Nusipirkau su pakrovėju, kuris nesugeba įkrauti, tačiau leidžia naudotis laptopu, tad pakrovėjo ir akumo pakeitimas atsieitų apie 50e. Žiūrint pagal mane. Visa kita veikė puikiai, nebuvo defektų. Kompiuteris krauna viską, ką tik jam duodi. Pats nekartą žaidžiau su juo CS:GO, ir laptopas sugebėjo žaidime dirbti ant 150fps, kas laptopui yra labai gerai. Nukrisdavo ir iki 20, tačiau sekundės reikale. Žaidžiau ir RUST ant medium raiškos - 80-100fps. Kompiuteris savo metams yra senas, tačiau tikras geras. Turėdamas progą įmesiu įrangos info.
 3. Nuotrauka: https://www.part.lt/perziura/79540ee61645bb91ddd60c6517bd8aa4260.jpg Na, as nelabai ir išmanau apie tai, pats sutvarkyti to ,,šiukškyno'' žinau, jog nesugebėčiau, tad reiks išmanančio tai žmogaus. Bet jeigu tai įmanoma, reiškias galima sutvarkyti. Na darbo kruopštaus viską išvalyti tikrai reiks, nes viskas išlupta. Apie laidelį - jis viršuje tarp jutiklio ir eina į viršų. Valydamas įkirpau. Debilas nedebilas, yra pamoka. Taip pat kartu keisti/tvarkyti prašyčiau ir klavišą A, nes prieš pusmetį taip pat dariau su juo tokią nesąmonę.
 4. Sveiki. Turiu gan didelę problemą, ir net nežinau ar ją bus galima tvarkingai sutvarkyti, tad noriu paklausti kelių klausimų. Klaviatūra yra loptopinė, na ant loptopo. Situacija buvo tokia: Mygtukas D tiesiog pradėjo striginėti, įsispausti, tad nutariau paieškoti bėdos, išėmiau mygtuką, sudėjau detalytes atgal - tas pats. Prieš tai buvau patyręs tą pačią bėdą su A mygtuku, jį išėmiau, neturėjau gumytės pakaitalo, tad įdėjau gumos (masė, nežinau pavadinimo, bet pavyzdžiui mokykloje popierių prie lango klijuojama juo), problem solved, mygtukas veikė, ir veikia iki dabar. Su D mygtuku pasielgiau labai kvailai, bandžiau gumytes pakaitalu padaryti popierių, ir jį klijavau su rimtais klijais. Pasekmė tokia, jog neapgalvojęs sugadinau visą klavišą. Bandžiau gramdyti klijus, o gramdydamas nutraukiau ir laidelį. Neįsivaizduoju ką be daryti. Klausimas: Ar tai sutvarkoma, pataisoma? Gal kas esate susidūrę ir žinote kur kreiptis? Dabar to klavišo vietoje likęs tik jutiklis, na o laidelis nutrauktas, bet visiškai sugadinta gumytė, metaliukai, žodžiu keisti reiktų viską. Pasielgiau tikrai kvailai, bet vat turėsit istoriją, jog nereikia su klijais tvarkyti klavišų.
 5. Sveiki. Turiu bėdą - niekaip negaliu sutvarkyti/surasti problemos su failų/nuotraukų, bet kokių kitokių dalykėlių, kuriuos galima siųstis iš interneto, siuntimusi. Išbandžiau viską - pašalinau net antivirusinę, visus leidimus siųsti naršyklėse suteikiau, taip pat suteikiau (padariau, jog apsaugos būtų išjungtos) leidimus be jokių tikrinimų ar kitokių fignių siųsti failus iš interneto. Galbūt esate kas nors susidūrę su tokia problema, atveju, ir galite pagelbėti, ar bent jau kažką patarti atlikti. ! Naudoju Windows10. ! Rašyti galite į Discord'ą: ?????????? 鿄#2174 ! Dar pridedu nuotrauką, kaip atrodo klaida (foto): Problema sutvarkyta, dėkui @NTQ už puikiai atliktą problemos pašalinimą!
×
×
 • Sukurti naują...