Peršokti į turinį

Mayo

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  11
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  37 +Pervesti

Reputacijos taškai

11 Bus matyti ko vertas

Apie Mayo

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Aprašymas tikrai neblogas, verčia susivilioti ir pabandyti kai bus startas. Serverio vizija aiškiai išdėstyta, ir kuo puikiausiai aprašyta čia spaudžiu dęšinę. Sistemos gan neblogos, nemanau kad turėtu būti klaidų kokių nors, tas tikrai džiugina. Norėčiau palinkėti kuo didžiausios sėkmės su projekto veikla ir plėtėjimu.
 2. Mayo

  ragemp RevolutionRP Projekto pristatymas

  Tikrai neblogas aprašmas vertas dėmesio, reikės užsukti pasibandyti kai startuosite. Palinkėsiu sėkmės.
 3. Mayo

  Mayo maps

  Sveiki. Nusprendžiau pabandyti pakurti Counter Strike 1.6 mapų, štai keli mano darbeliai : https://gamebanana.com/maps/212034 https://gamebanana.com/maps/212019 https://gamebanana.com/maps/211991 https://gamebanana.com/maps/211992 https://gamebanana.com/maps/212053 https://gamebanana.com/maps/212050 https://gamebanana.com/maps/212058 https://gamebanana.com/maps/212079 https://gamebanana.com/maps/212128 https://gamebanana.com/maps/212212 https://gamebanana.com/maps/212214 https://gamebanana.com/maps/212234 -------------- Nauji mapai : https://gamebanana.com/maps/212305 Tai pat kuriu custom mapus jei reikia ir yra reikalas. ? Susisiekit sutarsim ir padarysiu ? Skype : matazzzxl Kritiką visada priimsiu, gali tai pakomentuoti drąsiai. ? Dar klausimas, gal žinot ar yra kokių nors dar map kurėju iš Lietuvių pusės kurie vis dar kuria mapus ? Būčiau labai dėkingas jei kas žinotu ir parašytu. ?
 4. https://discord.gg/2ewkGnZ Cover deals - labai pigūs ir geri scriptai pabandyk tikrai nesigailėjau.
 5. Mayo

  Public server [LT, EU]

  Are you not the same person with that Zombie Plague server ? By the way, good luck with server Ar tai ne jūs tas pats asmuo kuris turi Zombie Plague serverį ? Beje, sėkmės su serveriu
 6. Mayo

  Nucleargaming.lt

  Šaunus projektas, tikrai vertas dėmesio. Sėkmės surandant tinkamus prižiūrėtojus, nepaimkit kokių bambukų tiktais
 7. Mayo

  |NGC| Zombie Plague 6.2 [Nucleargaming.lt]

  Tada šaunu, kaip ir nėra prie ko prisikabinti, dar kitaip įdealus projektas pradedantiems, tik vat žaidėjų trūkumas šiek tiek. Tai pat greitu metu apžiūrėsiu kitus serverius ir tai pat apie juos aprašysiu jei ką pamatysiu
 8. Mayo

  |NGC| Zombie Plague 6.2 [Nucleargaming.lt]

  Tikrai neblogas projektas, buvau užėjas ne viena kartą apžiūrėti viską tai visai patiko. Keli klausimai jums. Kaip galvojat iš kur žaidėjų gausit nes dabar visiškas nulis yra kiek stebiu laiko tai nebūna žaidėjų. Kaip manot ar išsilaikysit su savo zombynu ir jo neuždarysite kai yra ugc ir hl2go tikrai neblogi zombie plague serveriai ?
 9. Projektas turi šiuo metu 8 unikalius serverius, kas yra tikrai neblogai kai plius dar yra ir žaidėjų nemaža bendruomenė. Serveriai nebūna pastoviai tušti, ir kiek teko matyti tai dienos metu būna puspilniai, kas duoda susidaryti įspūdį jog tai tikrai neblogas projektas. Unikali pagrindinė svetainė, ir taipogi forumas tai pat matau ne iš paprastūjų tipo - tikrai nieko nepritrūko kiek matau forume tiek svetainėje, dar kitaip padaryta su kruopštumu. Unikalios sistemos pvz. paslaugų sistema ir visa kita duoda suprasti kad projektas ne pėščias. Aš manau kad projektas pats tas žaisti naujiems žaidėjams, tikrai nesigailės žaisdami tokio tipo projekte.
 10. Mayo

  Pasidalinkite fps max detector

  https://sillentassasin.clan.su/index/anti_lag_for_cs_1_6_server/0-19 https://gamebanana.com/gamefiles/3647 Pabandyk pažiūrėti ar šie tiktų nes kiek supratau tai ir fps booster man rodos tinką.
 11. Tikrai neblogas projektas, pasižymintis dideliu žaidėjų kiekiu serveriuose. Ilgai išsilaikęs projektas su nemažu žaidėjų kiekiu, kas duoda suprasti jog tai neblogas projektas kuris nenuleidžia rankų. Publika yra "Visokio" stilio - tiek užsienio mastu tiek lietuviu, neteko girdėti kad pritrūktu lietuvių serveriuose jūsų tas duoda irgi pliusa. Neblogai išdėstyta svėtainė, kurioje lengva susigaudyti ir atrasti tai ko reikia dar vienas pliusas. Mano manymu tikrai neblogas projektas. Darantis bendrą santrauką - Kaip naujiems žaidėjams manyčiau būtų pats tas prisijungti prie projekto, ir pradėti žaisti ivairioje publikoje. Forume nepastebėjau ban listo, tai čia klausimas toks savininkui ar jis specialiai dėl tam tikrų priežaščių užslėptas ar tiesiog pamirštas įkelti O šjp tais plius rep.
×
×
 • Sukurti naują...