Peršokti į turinį

Ayyy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  41
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  101 +Pervesti

Reputacijos taškai

-1 Nepataikantis į temą

Apie Ayyy

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Parduodu tf2 raktus po 1.60EUR už vienetą.
 2. Ayyy

  Klausimas dėl STEAM trade bot

  Trade.tf gali už dyką pasidaryt bota. Jei nori efektyvesnio ir daugiau funkcijų turinčio tai bot.tf berods 7 raktus botas kainuodavo į 1 mėn. Su daug funkcijų ir visko
 3. Ayyy

  Klausimas dėl STEAM trade bot

  Ah, tada padėt negaliu, nes neturiu čia patirties, sorry.
 4. Turiu šiek tiek steam itemu, kurių vertė instant pardavus į marketa būtų 46.8EUR (visi mokesčiai įskaičiuoti). Ir norėčiau juos parduoti. Arba dar blogiausiu atveju keisti į kažką kitą. Pavedimus priimu į swed arba blogiausiu atveju į paypal. Kaina galit siulyt arba galim susitart į PM arba komentaruose. Apsikeitimams greičiausiai bus panaudotas patikimas tarpininkas, todėl man pirmam eiti nesiulykite Laukiu jūsų žinučių
 5. Ayyy

  Klausimas dėl STEAM trade bot

  Žiūrint kokio žaidimo ir kokius itemus tradinsi
 6. Ayyy

  Parduodu/Keičiu steam wallet

  Kaina derinama. Aš nesakiau, jog tai yra galutinė kaina. Sakiau tik +-. Juolab dar nuolaidų visokių duodu. Tai tikrai už bota daugiau galių duot. Ir nereikia čia dar manęs smeizt, kad scammeris. O kas baisiausia dabartinėse bendruomenėse,kad niekas nenori siulyt kainos, turiu siulyt pats. Pasiūlius kainas scammeriu išvadina... Nu tai *Myliu SuperGames.lt*, jei nepatinka tai kam išvis lyst? Išvadas reikia daryti..
 7. Ayyy

  Parduodu/Keičiu steam wallet

  Nu kad ne. Kaina 29ct.. Ką tik zejau pats.. Grynais manau apie 23ct-22ct. kažkur +-. Taip pat priklauso nuo koki kiekį imi. Ir pasakius kieki kaina taip pat galime susiderinti pagal abiejų poreikius. O dėl tf2 raktų kurso, tai pats gali pasiskaičiuoti. Visa informacija tam duota..
 8. Ayyy

  Parduodu/Keičiu steam wallet

  Pridejau
 9. Turiu steam Wallet (46,8EUR). Visa tai bus jums duota itemais. Kaip viskas vyks? - duosiu jums steam gemu. Dabartinė kaina kuria žmonės parduoda yra 30ct o superka 29ct. Jei norėsite ta daiktą parduoti (šiuo atveju už 29ct) į steam Walleta gausite 26ct (dėl steam mokesčių) . Išviso turiu 180 sacku. Tai žmonės juos superka po 29ct, o jūs galite juos perdavė gaut po 26ct už sacka tai 180*26=46.8EUR. Būtent tiek ir gausite į Walleta. Įdėjus juos parduoti jie parsiduos iškarto automatiškai ir gausite 26 ct už sacka. Išviso gausite 46.8EUR Labiausiai domina mainai į 25 tf2 raktus arba pinigais (tik swed) Dėl visko galima derėtis į PM,arba komentaruose.
 10. Ayyy

  Padidinti skin/pinigu investicija 2-2.5 kart ? Ką galvojat?

  Hmh.. O tai kada atsidarys tas mini investicijų klubas?
 11. Ayyy

  Padidinti skin/pinigu investicija 2-2.5 kart ? Ką galvojat?

  Norėčiau prisijungti. Kur ir kaip tau galėčiau padaryti? Ir norėčiau dar kelių klausimų paklaust į PM, jeigu galima
 12. Turiu daug įvairių žaidimų steam trading kortelių setu ir norėčiau jas parduoti arba keisti į kažką. Su pasiūlymais į PM arba komentarus.
 13. Parduodu rocket league black marketa! Kainos neturiu, bet orientuojasi daug maz ties 10 eurų. Perkant daiktą greičiausiai bus panaudotas patikimas tarpininkas. Atsiskaitymas swedbank VID_20200114_153932.mp4
 14. Turiu 4 tf2 raktus. Skubiai parduodu. Su pasiūlymais į komentarus arba PM. Mano kaina 6 eurai
 15. Gal koks labai malonus žmogus turi twitch prime? Jeigu turi parašyk man į PM. Reikėtų 1 itemo ant rocket league, kuri duoda tik turint twitch Prime.

×