JSparkle

Narys
 • Pranešimų skaičius

  33
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  143 +Pervesti

Reputacijos taškai

-1 Nepataikantis į temą

1 sekėjas

Apie JSparkle

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Naujausios ir karščiausios žaidimų, elektroninio sporto naujienos, žaidimų apžvalgos ir daugiau tik iš geriausių ir vienintelių - State of Games. Neseniai Kalifornijos valstijos atitinkamų institucijų įsikišimas į ,,Riot“ diskriminacijos byla gali pakeisti nemenką $10 milijonų JAV dolerių baudą į dar didesnę, kuri gali siekti daugiau nei 400 milijonų JAV doleriu. Half-Life: Alyx žaidimas, kuris dar neturi tikslios išleidimo datos nors ir žaidimas turėtų pasirodyti kovo mėnesį jis vis dar įtrauktas į ,,Steam“ sąrašą ,,Coming March 2020“. Legends of Runeterra beta versija buvo išleista šiandien. Gero žiūrėjimo!
 2. Labas geimeriai! Pradedame naują formatą, tad bėk žiūrėti
 3. Šiandieną turime naujienų apie League of Legends, Sony neįprastus norus, PUBG klano sistema ir žinoma keletą kitų smulkių naujienų, kurias išgirsite video eigoje. #fpx #g2 #leagueoflegends #pubg #zaidimunaujienos #sony #playstation4 #playstation5
 4. Nu realiai jis ten dėl contento šita darė, bet still didelis kanalas pas jį, daug kas irgi eis ,, pajuokauti" su čytais :), kas tikrai nėra malonu, kitiems žaidėjams. + Faze žaidėjas.. True xDD
 5. @NTQ ateitis... Kelių dešimtmečių begyje esportas #1 bus, tik neįsivaizduoju prie ko tai prives.
 6. JSparkle

  Psu klausimas

  Turiu, kolkas all good.
 7. JSparkle

  Kompiuteris žaidimams iki 1500€

  Pats pirkau, naudoju. PC darbui ir žaidimams.
 8. JSparkle

  [PhotoShop] Kaip atsisiųsti crack versiją?

  getintopc
 9. JSparkle

  e46 330

  Ir transisionus pilnai išmokt
 10. JSparkle

  Ieškomas Video montuotojas.

  100 podcast'ų? Su kuo filmavai? Telefonu? Normalus pašnekovas be pavyzdžio neateis šnekėti su tavimi. Kokią patirtį duosite? Kokią pagalbą? Kokias žinias? Jeigu jau free ieškai, tai ir rašyk normaliai, kad sudomintum tą video montuotoja, nes tvarkyt garsą, karpyt ir kokybiška produktą pateikti (ypač podcastuose) 3 valandų darbas. :) (Btw gfx'eriui už thumbnailus ir etc. pinigus moki, o pagrindiniam veikėjui tik žinias, pagalba, ir patirtį siūlot?). Sėkmės tau (čia tau ne stroikės, kad pagalbinio ieškotum, kuriam dirbti proto nereik).
 11. JSparkle

  Profkė ar gimnazija?

  Nuo kada pažymiai mokykloje yra vertinami darbe? Jeigu tavo aplinkoje išėjo žmonės į profke po 10 klasių ir kaip tu teigi, kad skundžiasi, kaltina gyvenimą, esi pats tame rate, tarp tų ,, apsauginių'' kiek suprantu (jeigu žinai, kad skundžiasi). Tu galvoji, baigęs studijas, gavęs bakalaurą, gausi darbą iškarto ? Studijuodamas būsi koks padavėjas, irgi verksi, kad tik greičiau baigtusi studijos ir ,, gausi savo mėgstama darbą", bet realybė tokia, kad nieko tu negausi, kol neturėsi pavyzdžių :).
 12. JSparkle

  „Photoshop“ „Adobe Premiere Pro“

  GetIntopc