Felixsiukas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  23
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  64 +Pervesti

Reputacijos taškai

2 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie Felixsiukas

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Felixsiukas

  Parduodu Youtube Paskyrą!

  Jei būtų norinčiu? Tu mažiau verk gal, nes jau pardaviau :), sakiau nelaukt vakaro. Norinčių yra: PARDUOTA.
 2. Felixsiukas

  Parduodu Youtube Paskyrą!

  Tai čia įspėjau žmones. Jau klientų turiu pm'ę
 3. Taigi nusprendžiau parduoti youtbę paskyrą, galvoju kažkam pravers, ne nuo 0 viską keltis. Nuotrauka: https://imgur.com/a/00m240s parduota GALI RAKINT TEMĄ
 4. Felixsiukas

  Ieskoma komanda

  Neapsigaukit, pažiurėkit jis ieško visų galų meistro, o pats prie nieko neprisidės tik aiškins, kažkoks vaikas daug svajoja, mažai daro.
 5. Felixsiukas

  Mainau minecraft acc į steam acc

  Pats negali susikurt steam paskyros ir žaisti nemokamai? Pats kaltas, anksčiau ar vėliau vaikai supranta, kad mc yra ŠUDAS, nori kažko idomiau, veiksmo ir t.t welcome bac to the new century.
 6. Felixsiukas

  pagalbos su phpmailer

  Nei tu be kopink to sargo, aš nesuprantu šitų šudservių, nu ir kas kad atkopinsi tą kur gauni patvirtinimo kodą galvoji daugiau žaidėjų žais? Kiek buvo sarge tiek ir bus, pas tave kažkie vaikai žaisi kai pats susiprasi pats ten nueisi žaist šudo nebemalęs.
 7. Jau pardaviau be scamo, gali nebeverkt
 8. Felixsiukas

  Nupirkčiau LMG.LT vartotoją + forumo acc

  Sveikas jeigu nerastum tokio siulau Sarg.LT vartotoją 80k+ xp pateikimas į darbus visus kokius nori, pinigai banke, uždarbyje, darbas: FTB dar dirbu, 0 ppk, gera reputacija. Daugiau info PM jei susidomėjai. Forumas irgi prisiskaito + repų turiu.
 9. Jei tu neperki, tai nors negadink temos bereikšmiais neigiamais komentarais. Viskas bus konkrečiau PM'E, kadangi nėra legali veikla. Matos net nežaidęs sampo.
 10. Taigi sveiki visi, kaip matote iš temos pavadinimo parduodu samp serverio paskyrą. Sarg.LT - Account [V_P 70k XP, dirba ftb 2 dienas, 0 papeikimų, gera reputacija, pinigai banke, daiktai ant galvos ir kiti brangūs daiktai] Parduodu savo accountą už 1.45 Eur. Parduodu dėl to, nes leavinu servą ir manau kas norės padirbėti FTB, ar šjp praleisti gerai laiką su tiek xp į betkokį darbą. Keletas nuotraukų, daugiau nuotraukų PM: https://imgur.com/a/7xew8G7 Susidomėjai? Parašyk žemiau komentarą arba į PM. PASKYRA PARDUOTA GALI RAKINT TEMĄ
 11. Tai scameriai, gerai kad pranešiai.
 12. Turiu neplatinų hackų kurių dar nieks neturi, Roleplay hack botų daug ir dar kitų nuo kurių labai kenkia serverius. Kreipkitės į pm dėl info
 13. Felixsiukas

  Ieskau TSFG1.2.1LT gm

  Turiu 2 GM vienas iš gm nuotraukos: https://imgur.com/a/Tx4iLje
 14. Felixsiukas

  Ieskau TSFG1.2.1LT gm

  turiu pm para6yk
 15. Sveiki parduodu Prime CS:GO accountą. Jei susidomėjai ir nori nupirkti? Parašyk į pm. 22LVL Kaina: 3Eur.