$ndL!ne

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  122
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  321 +Pervesti

Reputacijos taškai

24 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie $ndL!ne

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Mynde#7534

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. $ndL!ne

  Help, linear-gradient

  Ne, nes ne fotke patamsina, o visa bg pilka padaro, o nuotrauka kokia buvo, tokia yra
 2. $ndL!ne

  Help, linear-gradient

  AÅ¡ tiesiog patamsinti noriu body { background-image: url(../images/banner.jpg); background-color: linear-gradient rgba(0, 0, 0, 0, 5); background-size: cover; background-repeat: no-repeat; overflow: hidden; }
 3. Sveiki, norėjau pasidomėti ir paklausti, ko šiuo metu trūksta žaidimų rinkoje, ar ko žmonės norėtų išvysti ateitį. Vieni gal linkę ties 2d, kiti ties rpg, o kiti prie kitokio stiliaus žaidimų. Tad noriu pasakyti, vykdau mini apklausą apie žaidimų kūryba ir noriu paklausti, gal jūs turite idėjų, susidomėjimų vienu ar kitu stiliaus žaidimu, turite gal idėjų tam, tai pranešk ir papasakok. Žadu ateitį vykdyti vieną projektą, clicker žaidimą, bet susidomėjimas tuo nelabai ir nei man, nei kitiems tai ne itin gera idėja, todėl gal kas turit pasiūlymų.
 4. $ndL!ne

  Help, linear-gradient

  Pamėginsiu, bet ar eina paprasčiau ar nelabai, nes tiesiog patamsinti background-image noriu
 5. $ndL!ne

  Help, linear-gradient

  Tas pats sh man https://pastebin.com/cK03fGUh
 6. $ndL!ne

  Help, linear-gradient

  Tas pats
 7. Sveiki, man kažko background-image nepasirodo su linear-gradient background: linear-gradient(rgba(black, 0.5), rgba(black, 0.5)), url(../images/banner.jpg); Be linear-gradient rodo, o aš noriu patamsinti, mėginu visais atvejais, ieškau info nerandu nieko, gal kas padės?
 8. $ndL!ne

  Method neveikia

  Domėjausi daug kas su JS ir PHP kažką daro nes mathod="POST" tipo kai įvedi duomenis, per link'ą paslepia tai, ždž neaiškinsiu, kas supranta tas, nes irgi galvoju nesąmonė, bet per tutorial mokino tai tai nžn, o jis be jokio JS ar PHP failiuko.
 9. Sveiki, esu studentas studijuojantis programų sistemas ir pagalvojau, jog praktikai galiu sukoduoti html/css one page dizainą. Žinoma, nesu profesionalus ir mažų klaidų gali būti, nes koduoti pradėjau nei senai, nei anksti nuo rugsėjo mėnesio, todėl, kas norit praktikai galiu sukoduoti html/css dizainą, o ar tai bus responsive ar ne, priklausys nuo dizaino sunkumo, nes kaip ir minėjau, nesu profesionalas, todėl dar tik mokausi. Mano reikalavimai jums: Jog būtų .psd failiukas arba bent dizaino nuotrauka, pagal kurią galėčiau orientuotis; Dizainas tik ,,one page'' - jei dizainas turi navigaciją, kitų puslapių nekoduoju; Dizaino tema yra nesvarbi, tik priklausys kokio lygio dizainas, pažiūrėsiu ir pasakysiu ar sukoduočiau ar ne, bet mėginčiau visais atvejais; Taip pat, jei kam bus įdomu dėl mano portfelio, sukursiu mini svetainę su savo darbais ir kaip kada nemokamai jums sukoduosiu. P.S. Nerašykit bereikšmių komentarų, jog koduoti gali iš interneto ir panašiai, tai faktas, bet galbūt žmonėms reikia kokio nesunkaus dizaino ir panašiai, tai ir yra galimybė gauti jį nemokamai ir sukoduotą. Po kol kas niekas dar neparašė, galite kreiptis
 10. Sveiki, norėjau paklausti padariau login/register per html su table ir <form method="POST"> neveikia, rašo, jog Cannot POST /login-form.html Gal kas padės? Nes mokinuosi ir viską nurašinėjau nuo tutorial vieno ir metą tokią klaidą. p.s. Taip pat ir ant index.html neveikia
 11. Sveiki, perku domeną. Siūlykit viską išskyrus visokių sa:mp ar kitų projektų domenai nedomina. Domenas labiau susijęs su portfolio ir pan. Taip žinoma, galiu pats užsisakyti, bet gal žmonės kažką turi pasiūlyti, o jei ne, pats pirksiu.
 12. Sveiki, galvoju nusipirkti bluetooth kompiuterinę pelę, bet norėjau jūsų nuomonės paklausti, gal ką pasiūlytumėt iki 50-60eur? Kodėl bluetooth? Nu, nes pagrinde dirbu prie kompiuterio, o laidynai nepatinka, taip pat turiu laptop, nežinau, bet geriau būtų bluetooth. Kartais žinoma ir game'inu tai tiek darbui tiek žaidimams ką pasiūlytumėt?
 13. $ndL!ne

  Naujas content'as streamininui?

  Dėkui, galvoju stream lietuvių kalba daryti Twitch platformoje, o tutorial ir panašiai anglų kalba, YouTube'ėje Dabar biški užsiėmęs, bandau logo pasidaryti, susitvarkyti viską ir paleisti stream, dzin kad ir keli žmonės bus, vis tiek mokysiuosi ir panašiai, tai jokio skirtumo čia dėl skaičių žmonių, bet žinoma, norisi kuo didesnės auditorijos.
 14. $ndL!ne

  Naujas content'as streamininui?

  Bet twitch atrodo patrauklesnis , mano manymu. Nežinau, atsilieku darbus ir kelių dienų bėgyje paleisiu live, papasakosiu apie studijas, pats mokysiuosi tuo tarpu, gal kiti man padės,o gal natyčia aš kitiems (nežinau)
 15. $ndL!ne

  Naujas content'as streamininui?

  Prie to pačio, kuri platfroma streaminimui geriausia? Žadu su kodavimu apie savo studijas paleisti stream antradienį arba pirmadienį