$ndL!ne

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  95
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  372 +Pervesti

Reputacijos taškai

15 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie $ndL!ne

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  $ndL!ne#7534

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Sveiki, norėjau paklausti iš kokių patikimų šaltinių vertėtų pradėti mokytis su java, kie ieškojau radau kelis, bet ir taip nelabai sudomino pačių 'tutorial' kūrėjų aiškinimai. Gal kas žinot ar patartumėt bet kokios teamtreehouse ir pan
 2. $ndL!ne

  Dizainų sukodavimas | Ruošinių perdarymas

  Sveikas @TROFIX nori darbelio? Turiu pasiūlymą jei nori. Parašyk man į discord. Rasi kur man discord
 3. Sveiki, norėjau paklausti gal atsirastų žmogus, kuris galėtų padėti man iškilusiais klausimais su wordpress, po kol kas jų neturiu, o temų kiekvienam mažam dalykui kurti neapsimoka. Tai galvoju, gal kas atsiras kas padės. p.s. Gal kas turit kokių pamokėlių su wordpress dirbimu, dizainų ir pluginų kodavimu. Beje, nesu toks pro koduotojas, bet kaip suprantu pluginų kodavimas ir dizainų kodavimas ne vienas ir ne tas pats dalykas manau.
 4. Sveiki, norėjau pasidomėti, gal kas žinot tarkim iš varle.lt ar kitu el. parduotuvių, kur būtų galima nusipirkti adapteri (taip man rodos jis vadinasi). Kadangi mano nešiojamas kompiuteris turi tik ausinių jungtį, žinau, jog yra toks kaip adapteris, kurį įkišus į ta ausinių jungtį, leistu prijungti mikrafoną ir ausines vienu metu, kadangi mano ausinės turi dvi jungtis. Šituo klausimu galvoju gal padės @Tautedorus bet ir kiti pasiūlykit arba papasakokite jei esate susidūrę.
 5. Sveiki, gal kas galėtų padėti su autotune įrašymu? Mėginau ant audacity, įsirašė bet neveikia kiek edit dariau. Ačiū už iš ankstinę pagalbą
 6. Teikiu grafinio maketavimo paslaugas. Nuo logotipų iki dizainų, viskas yra >>> Grafikos dizainerių anketos <<< pirmiems 3 mano klientams 20% nuolaida nuo sutartos sumos.

 7. $ndL!ne

  $ndL!ne //Grafikos darbai

  Viskas į PM, parašyk jei susidomėjai. Ačiū už nuomonę, kadangi šiuo metu jų daug neturiu tai kiek turėjau tiek įkėliau, su laiku bus daugiau.
 8. $ndL!ne

  Kiek maždaug kainuotų? [Naudotas]

  Turiu laptop (bet nepatariu, jei tu jo daug nenešiosi) LENOVO L340 pirktas virš 600Eur. naujas. Esu patenkintas, galingas ir kokybiškai viskas. Į biudžetą manau galėtum +- apie 500Eur jei stacionaras, gal net mažiau, jei kokybiškai detales susidėsi.
 9. $ndL!ne

  Ar tai būtų aktualu svetainių turėtojams?

  Idėja puiki, o ją išplėtojant Lietuvoje, būtų labai didelė nauda tiek esamiems projektams ir svetainėms, tiek besikuriančioms svetainėms.
 10. Sveiki, po bendradarbiavimo su keliomis įmonėmis, aš nusprendžiau, jog gal kam nors reikėtų grafikos darbų iš mano pusės. Nieko negaišdamas noriu trumpai viską apibūdinti ============================================== Programas, kurias naudoju: Adobe LightRoom; Adobe Illustrator; Adobe Photoshop; Adobe XD; ============================================== Atliekami darbai: Vizitinės kortelės; Reklaminiai skydeliai (baneriai); Pagrindinių puslapių dizainai (ne forumo); Logotipai; Ir kiti darbai, kurių neįvardinau; ============================================== Mano darbo pavyzdžiai, nėra daug, bet su laiku bus daugiau: https://imgur.com/a/Q4E92XN https://imgur.com/a/zer1PmJ ============================================== AKCIJA: Pirmiems 3 klientams 20% nuolaida nuo sutartos sumos!!!!!!!!!!!!!!!!
 11. $ndL!ne

  Codeblocks pagalba

  Jei vis dar reikia galiu padaryti
 12. $ndL!ne

  c++ VBE

  Tas tai jo, nesakau kad nieko nemoku, mokinuosi ir darau po biški praeitų metų VBE IT. Turiu omeny aš jei kas ko nesupranta, ar aš ko nesuprasčiau vienas kitam padėtume, nes kartais kyla klausimų, kuriuos susirasti įmanoma, bet sunku, išsiverčiu dėl šio dalyko. Bet, mano nuomone, patogiau ir smagiau būtų tiek man, tiek kitiems žmonėms mokintis (ruoštis) VBE kartu. Ties šiuo dalyku pritariu.
 13. $ndL!ne

  c++ VBE

  Sveiki, man kilo tokia idėja. Gal atsirastų abiturientų, kurie laiko Informatikos Egzaminą ir norėtų kartų mokytis, vienas kitam padėti, jei atsirastų daugiau žmonių, kurie norėtų, tai sukurčiau grupę. Jei kas komentuokit, rašykit į A.Ž. manau kartu lengviau išmoktume ir paaiškintume ko nemokame. Pats turiu kontaktų kas padėtų iš universiteto studentų, bet norisi žmogaus, žmonių su kuriais kartu galėtume mokytis ir manau taip įdomiau būtų.
 14. $ndL!ne

  Ar laptopas vertas kainos?

  Pas manęs 256GB man užtenka, jei ką sumokėsiu brangiai bet posididinsiu. Nu kaip kam, kiekvieno žmogaus skirtinga nuomonė
 15. $ndL!ne

  Ar laptopas vertas kainos?

  Baisiai nekaista bet žadu pirkti cooling pad dėl aušinimo šiek tiek. 4h man laiko dirbant prie pc su programavimu, csgo žaidžiant neįkrovus į lizdą lagina ant LOW grafikų, bet jei įkiši į įkrovimą tai ant medium grafikų neblogai žaidžiasi. Patenkintas, ne iš tobuliausių, bet kaip už tokį variantą man nebuvo gaila 630Eur, pirkau iš skytech.lt iš ten nepatariu, draugas pirks tokį pat kompą kaip iš as tik iš telia už 650Eur su Windows 10 pas manes be windows buvo ir su baterijos broku, bet pakeitė, tačiau reikėjo laukti 1,5 mėnesio dėl to iš skytech.lt nepatenkintas likau.