Peršokti į turinį

Hoodis

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  272
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Forumo eurai

  240 +Pervesti

Būsenos atnaujinimai, kurios parašė Hoodis

 1. Ieškomas komandos narys, apmokinu. Detalesnė informacija temoje:https://www.supergames.lt/topic/332142-ieškau-žmogaus-kuris-norėtų-užsidirbti/

   

   

   

 2. Sveiki, gal ks turit steam ir galite prisijungti prie šio link'o? Suteiksite man porą centukų, tikri būčiau dėkingas, jei paspaudei, parašyk man, užmesiu +REP ir prasiųsiu 20F.Eur.

 3. Kviečiu jus apsilankyti mano, nesenai, sukurtame twitch kanale, kuriame rasite tiek programavimą, tiek grafikos dizainą, tiek žaidimų live stream‘ų. Norite detalesnės informacijos? Apsilankyk puslapyje twitch.tv/hoodiscode ir rasite visą reikiamą informaciją.   

   

   

 4. Greitai prasidės stream su grafikos dizainu:

  https://www.twitch.tv/hoodiscode

   

 5. Gal kas panaktinėti su CS:GO, o pabaigiant su programavimu ir grafikos dizainu? Tai prisijungite prie twitch stream'o: https://www.twitch.tv/hoodiscode

   

 6. Pirmas stream, kuriuo metu programuosiu ir dirbsiu prie grafikos dizaino

 7. Reikia GTA:V (altV, RageRP, fiveM) UI paslaugų su kodavimu už patrauklią kainą? Parašyk man asmeninę žinutę ir susitarsim.

   

 8. Ieškai freelancer'io ar nori pasiūlyti savo paslaugas? Prisijunk į nesenai sukurtą Freelanced bendruomenę, kuri savo ruožtu tikrai tau padės. Nuoroda:https://discord.gg/TSykdnWTRw

 9. Ieškai freelancer'io, kuris moka PHP, o gal reikia website'o? Prisijunk į nesenai sukurtą bendruomenę, kuri savo ruožtu tikrai tau padės. Visa informacija kanale #taisyklės.
  https://discord.gg/JhG2a8X4

 10. Domiesi freelancinimu? O gal esi grafikos dizaineris ar kitoks IT specialistas? Kviečiu prisijungti prie šio Discord serverio kuriame rasi nuostabia kompaniją, galėsi įsigilinti į savo IT srities specialybę, o dar geriau susirasti užsakymą. nedelsk ir prisijunk. https://discord.gg/rcwn7H3Q

 11. Teikiu GTA:V platformoms UI/UX ir Front-End paslaugas. Nori atsinaujinti savo UI? Parašyk man ir pasikalbėsim

 12. Teikiu GTA:V platformoms UI/UX ir Front-End paslaugas. Nori atsinaujinti savo UI? Parašyk man ir pasikalbėsim

  1. Saulytis

   Saulytis

   šits pacuks kap reikals iš jūsų patampys pinigine :D thx

  2. Hoodis

   Hoodis

   JO žinoma :D

    

 13. Teikiu UI/UX ir Front-End paslaugas GTA:V Multiplayer

  Viskas į PM

 14. Greitai pradėsiu koduoti naują HTML5/CSS3 dizainą, o kitą savaitę imsiuosi mokytis responsive. Tai sumasčiau šiandien už 20minučių paleisti stream, užeikite twitch.tv/myshacode

  1. d0Se

   d0Se

   Turinys labai naudingas, bet suprask, kuomet kažką darydamas komentuoji, o mikrofonas nustatytas taip kad neina nieko girdėti, visai tai praranda prasmę. Konkrečiai kalbu apie tai, kad tavo balsas per tylus, jog būtų galima kažką suprasti. Prieš tai žiūrėjau tavo stream, tuomet buvo tas pats, galvojau vienkartinis atvejis, pasirodo ne.

  2. Hoodis

   Hoodis

   Blemba, pasistengsiu pasitaisyti, naudoju laptop mikrofoną, greitu metu susitvarkysiu. 

  3. Hoodis

   Hoodis

   Taip pat žadu nusipirkti adapterį dėl ausinių mikrofono prijungimo kadangi pas manęs laptope tik 2 jungtis ausinių. Tikiuosi kitai savaite geriau viskas bus.

 15. Noriu priminti, jog dažnai bus keliami streamai ir už kelių minučių vėl bus dizaino kodavimo stream, jei susidominot, užeikit!

  twitch.tv/myshacode

 16. Teikiu grafinio maketavimo paslaugas. Nuo logotipų iki dizainų, viskas yra >>> Grafikos dizainerių anketos <<< pirmiems 3 mano klientams 20% nuolaida nuo sutartos sumos.

 17. Jei kas norit vakarą gerą ateikit: https://plug.dj/lietuvos-skambesys

×
×
 • Sukurti naują...