Vaikas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  56 +Pervesti

Reputacijos taškai

0 Bus matyti ko vertas

Apie Vaikas

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Vaikas

  Reikia programos

  Jau susiradau ta programa pats nei vienas varijantas is situ uzkrakinkit tema aciu.
 2. Laba diena, kazkada buvo programa kur su php/html ka parodai ta atkartoja ta programa, ir ja perdaryti galima ir ant kompo reikdavo atsisiusti gal pamenat kaip ji vadinasi? Nes pvz spaudziu jog uzmane viska darytu ir jis darytu.
 3. EDERON.MOBI varžosi del 50€+50,000 karūnu.
 4. Vaikas

  Parduodu BTC Į EUR

  Mhm nu gal tokiu nebus žmoniu. ?
 5. Vaikas

  Darbas vasara Lietuvoje?

  Iš šiaulių tikrai nežinau.
 6. Vaikas

  Darbas vasara Lietuvoje?

  Jai būtum, iš vilniaus paskambinčiau draugui įdarbinčiau darbo diena 50EUR pinigai mokami kiekviena diena. Neatlikus pareigu darbe, ar tinginevimas pinigus sumokės 20EUR ir daugiau nepriims. Darbas fiziškai sunkus.
 7. Vaikas

  Parduodu BTC Į EUR

  Nu jo irgi galimas varijantas jog refunds padarys, nebent aš pinigus isigryninčiau. Gal tokia nauda išeitu? ?
 8. Vaikas

  Parduodu BTC Į EUR

  Tau panašu jog pirmas ir siūsčiau? Gyvenu užsieni, naudojuosi paypal kol eur negausiu. Nieko nesiūsčiau, paypal galima pinigus net susigražinti, tai kokia idėja man pirmam siūsti pagalvok logiškai žmogau.
 9. Laba diena, atėjo tokia diena jog pritrūko eur. Tad parduodu 0.077BTC už 500EUR paypal galiu parduoti keleta vienetu. https://www.blockchain.com/btc/address/1MzvBWfLc8d6NzCHNqVT8ivgiXaGWYHVZu Norit isigyti rašot į pm ir atsisiunčiat telegram
 10. Vaikas

  EDERON.MOBI

  Tita2 čia tas pats savininkas, čia dabar daugiau investuojame į žaidima.
 11. EDERON.MOBI - tai naršyklinis žaidimas, kuriame veiksmas vyksta viduramžiais. Kiekvienas žaidėjas siekia užtikrinti savo karalystei pasaulinį viešpatavimą, garbę bei šlovę. Norėdami išgyventi, jūs turėsite gintis nuo priešų ir plėsti savo valdas. Kaupkite kariuomenę, stiprinkite pilies sienas ir veskite savo karius į pergalę! Atnaujinimai: Naujiena: Sukurtas paslaptingojo slėnio TOP 10 reitingas(slėnyje). Naujiena: Sukurtas paslaptingasis slėnis. Daugiau informacijos rasite paspaudę ant nuorodos pagrindiniame puslapyje. Pridėti ir artefaktų *Myliu SuperGames.lt* kodai: Aljansuose pridėta galimybė įdėti resursus iš visų savo gyvenviečių.