♥ Suaugęs Vaikas ♥

Narys
 • Pranešimų skaičius

  12
 • Užsiregistravo

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  68 +Pervesti

Reputacijos taškai

-1 Nepataikantis į temą

Apie ♥ Suaugęs Vaikas ♥

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. ♥  Suaugęs Vaikas ♥

  MCRP.LT Visa tiesa.

  O man -rep užmetei todėl kad tavo serva pareklamavo :D???
 2. ♥  Suaugęs Vaikas ♥

  MCRP.LT Visa tiesa.

  Pamėtyk dar -repų gal dar reklamuos padarys su everyone 😍
 3. ♥  Suaugęs Vaikas ♥

  MCRP.LT Visa tiesa.

  Kaip jau įrodymus su mečiau tai mažiau verk ane xdd tik tu nebūk septyneto pakalikas kaip jukyli dėl repu prašymo ir - rep gal jau geriau patylėsiu nes septynetas verks prašydamas +repu
 4. ♥  Suaugęs Vaikas ♥

  MCRP.LT Visa tiesa.

  Persiskaityk dar kartą ramiai nes rasau kad nepradėtų kaip seniau dėl failų. Savo antram accountui congratz https://www.part.lt/perziura/baf3d3d19d375b8110645b15ac5f84b271.jpg čia kaip suprantu ne fake prieš daug dienų rinko ane xdd o random pick rodo kita diena ir melagis iškrito ane. Todėl ir 10e doneitino savo kitam acc nes nitro būtų mate kiti ir būtų įtartina.
 5. ♥  Suaugęs Vaikas ♥

  MCRP.LT Visa tiesa.

  Tau neuzknisa feikinti??? numest irodymus kaip parasiau kad ismestum melagis is savo friend nes butum pasigaves eilini karta. Neberasyk geriau nes bus tas pats su begedzio failais. + jei ten ne fake tai kodėl viešini žmogaus gmail?
 6. ♥  Suaugęs Vaikas ♥

  MCRP.LT Visa tiesa.

  Kad jau čia ne pirmas kart su juo.
 7. Sveiki atsimenat šita tema? Tai va šita tema buvo visa apgaulė. Šis žmogus apgavo apie 200 žmonių ant nitro. https://imgur.com/a/7ybRVbr. Tai net nežinau ką kalbėti apie mcrp kuriama projektą. Viskas prasidėjo nuo to kad vienas veikėjas pradėjo rašinėti į dc pagrindinį nesamones pradėjau mutint jį ir @Septynetas. pradėjo verkti nes kaip suprantu jis buvo jo draugelis. Dar įrodymų kad nitro buvo fake. https://imgur.com/a/4rlUk9T. Taip pat šis žmogus ir mane apgavo ant discord iš pradžių discordas buvo ant manęs bet po laiko susikūriau nauja ir atidaviau šita discorda jam ir susitarėm kad galėsiu pasireklamuot savo discord buvau pasireklamaves prieš 2d ir pasižiūriu šiandien kad šis veikėjas jau ištrynes mano žinute. Nu tai ką dabar pasimokink emoji įsidėt į discord nes ir tų nemokėjai pasidaryt. O kas laimėjo tuos 10e buvo jo antras accountas. Tai toks ir išeis mcrp projektas.
 8. Gal kas turit vgp 0.8 [Samg gm perkeltas į kaimelius] gamemode atsidėkosiu rep mokintis scriptinti.
 9. ♥  Suaugęs Vaikas ♥

  ieškau gm

  Trojanai bent jau LMSG ir nkg
 10. jo ce best selvelis tiklai velta uzukt