Peršokti į turinį

N.1

Narys
 • Pranešimų skaičius

  72
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  86 +Pervesti

Reputacijos taškai

0 Bus matyti ko vertas

Apie N.1

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)
 • Gimtadienis 1994.04.13

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  showtime by random aiming w ryj#1107 Rašykit čia, jei ko reikės, dažnai būnu ON, tikrinu ar kas neparašė dėl mano teikiamų paslaugų ar šiaip kokios žinutės <3

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Berlin, Berlin, Germany <3

Paskutiniai lankytojai

536 profilio peržiūros
 1. N.1

  Kaip sukomplikuoti CS 1.6 .sma failą?

  Gali atsisiųsti ir įkelti į kokį zippyshare ar mediafire? Nepagaunu kur ten spaust, jog atsisiųst, spaudžiu bet nesiunčia Atsisiunčiau, dėkui.
 2. Sveiki, gal kas galėtumėte padėti / pasakyti kaip sukomplikuoti MIX mod'o .sma failą per WinSCP, kur gi yra tas mygtukas? Niekaip nerandu . Už pagalbą +rep bei atsiliepimas .
 3. Kaip sukomplikuoti MIX mod'o .sma failą per WinSCP, kur gi yra tas mygtukas? Niekaip nerandu 😩

 4. N.1

  22m ir neturiu paneles ar tai yra normalu?

  Kaip ir @Marrela sakė, ieškok geriau merginos realybėje, o ne socialiniuose tinkluose, tinderį ir kitokiam š, nes ten nuu.... yra tikimybė, jog tu ją rasi per kažkiek laiko, jei anketą savo gerai užpildysi ir patrauksi kažkieno dėmesį, bet čia žinai, šansas gan mažas, nes ten dažniausiai tinderį renkasi panos ne tos kurios nori rimtų santykių, o kur tiesiog nori pabendrauti, ieško draugo ne rimties santykiams, galbūt šiaip kur nors palakstyt kartu, kitos dėl sekso, visokių ten būna , o, jei esi labai ne drąsus, tai patarčiau nueiti į klubą (jei bent šiek tiek išgeriantis esi, nors ir tai nebūtina) kokią 00:00-2:00 ir bus neblogų panelių kurios dar nebus girtos, bus galbūt šiek tiek išgėrusios, nes tokiu laiku pradeda dauguma rinktis ir pastatyk kam nors kokį gėrimą, pakalbėk, pasikviesk pas save į svečius po klubo (jei su ja visą laiką bendrausi / šoksi), galbūt sutiks ir pasiseks tau su ja .
 5. N.1

  PERKU CS:GO SKINUS

  Na ne visai šūdai, StatTrak™ AWP | Mortis visai gražus, traukia akį, bent jau man
 6. Sveiki, taigi kaip iš temos pavadinimo matote, jog ieškau ips 4 dizaino cs 1.6 tematika, kiek pramečiau akimis webflake.sx tai kažkaip neradau sau tinkamo, pasidalinkit kas kokiais, jei turit ar žinot iš kur atsisiųsti, atsidėkosiu +rep bei atsiliepimu .
 7. N.1

  Pagalbos paleidžiant CS 1.6 serverį

  Tai, kad aš negaliu 27015 port'o atidaryti, nes prisijungus prie Technicolor gateway man nemeta nei Advanced settings, nei NAT per kurį gali atidaryti, t.y nurodyti port'ą ir ip'ą.
 8. N.1

  Pagalbos paleidžiant CS 1.6 serverį

  Tai žinau kaip paleist per hlds, moku, bet, kad man tik vienam ir teveiks per ten, nes nepamenu prisijungimo prie Technicolor Gateway ir portų negaliu surašyt, nieko, o per Remote Desktop Connection gali susikonfiguruoti prisijungimą prie Filezilla tik tiek, kad aš kiek bandžiau, pasidariau lyg tai tą prisijungimą bet man neveikia, neprijungia prie Filezilla.
 9. Sveiki, gal nusimanot kaip paleist serverį per Remote Desktop Connection ar hlds, neįsivaizduoju, rašė http://iv.lt support'as, jog per hlds kažkaip leist + kažką apie Remote Desktop Connection minėjo bet nesigauna man ten. Serveris - Windows. Rašykit į AŽ kas moka arba į temą moku (galit ir kontaktus numest) ir pats parašysiu jums. Atsidėkočiau +rep'u, atsiliepimu.
 10. N.1

  [IEŠKAU] Ieškau SA:MP projekto.

  Ateik į DC ir eik pabaigti savo darbą, nes jau gavęs naudos iš anksto, net darbo nepadaręs
 11. N.1

  [IEŠKAU] Ieškau SA:MP projekto.

  Oi tu Marrela, Marrela, ką tik davei pizdy, jog išsitaisytų jis klaidas, o pats padarei klaidą ties žodžiu jeigu, nes rašosi, tai jeigu, o tu parašei jaigu Ot ta karma =DD
 12. Sveikučiai, gal atsirastų žmonių kurie norėtų kartu sukurti CS 1.6 MIX projektą su forumu? Jūs finansuojat pirmą mėnesį, aš padarau viską, tiek serverį sutvarkau, rate'us ir pnš, tiek forumą su dizainu, o kitus mėnesius tartumėmės kaip pirktumėm viską, bet tikriausiai susimestumėm ir pasiimtumėm ilgam laikotarpiui, žinau kaip iš mix projekto pasidaryti pelno, tai ne pirmas projektas aplamai (kalbant ne vien apie MIX), taigi dėl platesnės info arba, jei ką sudomino - rašom į AŽ arba kvieskit į Discord draugus (showtime by random aiming w ryj#1107 būnu visada online). Kam nepatinka tema - apeikite. Nesiruošiu atsakinėti į durnus komentarus ir skaityti komentarus kurie nėra niekuom pagrįsti (jei tai yra kažkokia kritika) ir be argumentų. Laukiu tik normalių žmogeliukų su pasiūlymais arba noru dirbti.
 13. N.1

  CSWild.lt - Projektas jums!

  Nei čia atmazkės, nei kas, rašau kaip yra, jog nebuvau tuo metu savininkas, buvau tik pagalbinikas, tai ir rašiau kaip iš žaidėjo pozicijos, kokių dar čia tau argumentų reikia?
 14. N.1

  CSWild.lt - Projektas jums!

  Aš ir nebuvau savininkas, aš buvau tuo metu kaip pagalbininkas ir rašiau iš žaidėjo pzicijos
 15. Sveikučiai, reikia, jog kas nors padarytų IP Board forumą (su dizainu) 1.6 MIX'o mod'o tematika. Atsiskaitymas TIK Swedbank'u. Arba, jei bus tokių žmonių kurie galės padaryti už +rep'ą, gerą atsiliepimą, tai bus fantastika, nes realiai man reikia labaaai, labai paprastučio forumo, pagrindą patį padaryt ir paleist jį, temas visas pats susikursiu ir pnš, tik, kad dar prie to pagrindo padarytų, jog matytųsi top'as bei stats'ai žaidėjų. Dėl platesnės info ar dėl pasiūlymų rašykit į AŽ. Ačiū visiems už dėmesį, kas neturite ką pasiūlyti - prašau apeikite temą, kažkokios kritikos klausyti nesiruošiu.

×