Tadassi.

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  534
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6
 • Atsiliepimai

  89%
 • Forumo eurai

  274 +Pervesti

Tadassi. paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 20 2019

Tadassi. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

227 Turintis ką pasakyti

5 sekėjų

Apie Tadassi.

 • Nario rangas
  ━━━━━━━━━━━━
 • Gimtadienis 2002.07.27

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  `Tadassi.#9074
 • Skype
  Nebenaudoju.
 • Tinklalapis
  -

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Paslaptis ;x
 • Steam ID
  -

Paskutiniai lankytojai

4.939 profilio peržiūros
 1. Tadassi.

  Platinta paslaugų sms sistema

  Jei moki susitvarkyt, tai prašom: http://www.mediafire.com/file/wcu3al9ne0i727c/sms.rar/file
 2. Tadassi.

  Teikiu minecraft statybų paslaugas.

  Pridėjimas. Greitu metu bus galimas Live peržiūrėjimas. dydis 500x500.
 3. Jau nebereikia, sužinojau kame bėdos..
 4. Tadassi.

  Teikiu minecraft statybų paslaugas.

  Pridėjimas: Nebaigtas Fantasy/Medieval stiliaus spawn: https://imgur.com/a/z0tb7Ip / https://imgur.com/a/osFbZMC
 5. Taigi prieš kelias dienas žaidžiau WoW'a ir po kurio laiko išjungiau kompiuterį ir nuėjau miegot. Kita diena ėjau pasijungti laptopa. Suvedžiau pin ir t. T. Kai įsijungė darbalaukis ir bet kur paspaudus ant kokio nors lango kur eina rašyt spamina q automatiškai, nors iš laptop išimta klaviatūra ir kitas ištrauktas iš USB. O paspaudus restart button per win menų ir kai išsijungia lauk pradeda garsus strange leist Buvo susitvarke 2d ar 1d kai resetinau win be failų ištrinimo. Bet kita d vėl tas pats. Paskui bandžiau dėl spaminimo ištrinti keyboard driverius bet tas nepadėjo. soundai:
 6. Tadassi.

  Teikiu minecraft statybų paslaugas.

  Sorriukas, buvo reikalų irl
 7. Sveiki. Taigi po ilgo laiko grįžau prie minecraft statinių paslaugų teikimo. Iškarto noriu pasakyti jog nesu profesionalus minecraft statytojas, tai jeigu jums mano statiniai netinka, tai jau ne mano problemos. Kalbant apie mano patirtį, žaidžiu minecraft'ą nuo pat alpha versijos. Bet į tai rimtai pradėjau žiūrėti tik prieš 2-1 metus. Tai galima sakyti jog normaliai statyti pradėjau nesenai, ir dabar bandau kuo daugiau išmokti ties statybų. Kalbant apie spawn'ų kainas, tai priklauso nuo dydžio, objektų ir kitų smulkmenų. bet spawnų kainos tikrai nėra kosminės, nes ne tiek geras statytojas, kad daug imčiau. Tai kalba eina apie 10-20eur. Senų savo statinių pavizdžių tikrai neturiu, tai pateiksiu savo ne per seniausius statinius. https://imgur.com/a/6PVb0gP- Bus paskui pridedama. ( Apatinis statinys yra senas. ) 9/19/2020 - https://imgur.com/a/z0tb7Ip / https://imgur.com/a/osFbZMC Atsiskaitymas tik: Bankas / PayPal. Susisiekimas: Discord: `Tadassi.#9074 Statyti galiu betkokio serverio tipo spawn'us, ar tai būtu prisonas / survival / faction nėra skirtumo. Statau Medieval / Fantasy.
 8. Serveris dar niekur nedingo! Ir vėl progresuojame toliau! Bei pasitiks su daug unikalumu, norintys sekti mūsų progresą prisijunkite prie mūsų discord grupės: https://discord.io/mcnation Šiektiek informacijos apie serverį papildomai: Žaidėjas negalės progresuoti be misijų, nevykdant jų, žaidėjas neprogresuoja. Serveris šiektiek pasitelks mmorpg žaidimais ir EN faction serveriais. Serveryje bus 2-3 požemiai kur bus Boss'ai kur turės eiti 2-5 žmonės jį nužudyti ( Betkada galima eiti vienam, bet abejojame jog vienas jį įveiksite ). Taip pat bus custom monstrai. Jie skirti yra misijoms ir geresnių daiktų gavimui. Kiekvienas rank'as turės po savo boss'ą kurį galite betkuriuo metu prieš jį eiti, bet jog gausite kokį resource, daiktą mažas šanšas. Kiekvienas rank'as turės po 15 misijų, baigus 15 misijų žaidėjas permetamas į kita rank'ą ir vėl pradeda nauja kelionę su kitomis misijomis. Pasiekus MAX rank'ą frakcija keliese būdami gali eiti savo lygio požemį kur bus gaunami END GAME daiktai. END GAME - tai kai visi ant galo eina kovoti ir po jo yra daromas wipe. Kalbant apie Wipe / Sezonus, pas mūsų skirsis. Pas mūsų bus metų laikų sezonai kaip Vasaros sezonas, Žiemos sezonas ir t.t. ir keisis kažkiek tai žaidimo vaizdas. ( Požemiuose PVP rėžimas įjungtas, dėl sunkesnio misijų vykdymo rėžimo. ) Taip pat noriu pranešti jog serveris gali pasitikti su 3D custom monstrais. Čia tik dalis serverio. Norėdami pamatyti daugiau progreso: https://discord.io/mcnation Senos nuotraukos iš serverio: https://imgur.com/a/Yqj0DiI Serverio start'as vis dar nežinomas.
 9. Tadassi.

  Premium 3 pluginai

  Geriau savo nusipirkt, nei siųstis šituos ar iš blackspigot'o ar tai dar iš kažkur nęs jei čia buvo siųsti iš kažkokios tai svetainės kaip bs, tai dažniausiai šūdų yra prikišta ir supisa serverį. O jei čia ne leakinti, įskiepio dev'ai pamatys jog naudojamas per kelias rankas, shutdownins.
 10. Tadassi.

  ASKyblock sulietuvinimo klaida

  Praleidai "
 11. Hi norėjau paklausti ar čia man vienam ar čia visiems šita bėda: Vos tik bagiau match'ą išmetė šitą nesamonę... Tai dabar įdomu pasidarė ar čia visiems taip, ar man vienam? Nęs bandžiau naudot hextech repair tool ir kitas pievas, nepadėjo.. Bei kiek žiūrėjau server status lolo, tai nieko nerašo.
 12. McNation.LT Skelbia dar vieną giveaway: https://discord.io/mcnation

   

 13. Kad žaidėjams nenusibostu laukti starto, padarėme dar vieną giveaway: Discord: https://discord.io/mcnation
 14. Tadassi.

  Reiketu pagalbos del vps

  nuo kada už tokius š dalykus imami pinigai?
 15. https://discord.io/mcnation https://discord.io/amberrp https://discord.io/csgo_rampage