Tadassi.

Premium Narys
 • Pranešimų skaičius

  493
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6
 • Atsiliepimai

  88%
 • Forumo eurai

  41 +Pervesti

Tadassi. paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 20 2019

Tadassi. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

213 Turintis ką pasakyti

5 sekėjų

Apie Tadassi.

 • Nario rangas
  Tiesiog paprastas žmogus.
 • Gimtadienis 2002.07.27

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.298 profilio peržiūros
 1. Tadassi.

  Ieškau minecraft serverių failų

  Kažkokio minigames serverio failai, lygtais buvau paplatinęs senai šiame forume, nežinau žiūrėkis gal dar neturi : http://www.mediafire.com/file/di77zj8mk2d8hfo/Gustias__Failai_nupyzdinti.rar/file
 2. Tadassi.

  MCPrison.LT | Visa tiesa apie elZygio

  Draugas atėjo į mcprison serverį jog paklaust koks žmogus ten pirko prižiūrėtoją, iškarto užblokavo . Nice.
 3. Tadassi.

  Reikalinga pagalba dėl komandų kūrimo

  Čia iš kažkokių failų ištraukiau, žiūrėkis, pasikeist tikrai mokėsi: 'pagalba': command: /help type: text text: - '&7&m>--------------------------------------------<' - '&d&l INFORMACIJA / PAGALBA' - '&cKomandos:&a /sg join&c,&a /sw join&c,&a /spawn&c,&a /msg&c,&a /vip&c,&a /remejas' - '&cServerio Skype: &azakaluka' - '&cServerio Savininkas: &aMedroYT' - '&cPASLAUGOS: &eVIP /vip &7- &dREMĖJAS /remejas' - '&7&m>--------------------------------------------<' runcmd: - '' cost: 0 delaytimer: 10 permission-error: '@2017 SkyJump.lt!' permission-node: paslaugos.info
 4. Tadassi.

  Reikėtų failų

  kad tam craftmc nieko gero nėra , tarp modifikacijų skilties rasi geresnių modifikacijų nei craftmc
 5. Koridoriaus discorde paskelbti keli giveaway, už dovanas dėkojime serverio žaidėjui "Little". Mūsų discord: http://discord.koridorius.lt Taip pat šiandien serverio WIPE 18h.
 6. Koridorius.LT žaidėjas jums dovanoja 2x classic nitro bei x5 VIP serveryje, tai nusprendėme padaryti giveaway su tais prizais discord:  https://discord.gg/8zWgpAX

 7. Kaip jau ir viska pasakėme, ankstesniuose komentaruose.
 8. Parduodamas skyblock.lt domenas už 3.5e susisiekimas pm arba discord Tadas.#8222

 9. Primename dar kartą jog vyksta rinkimai į moderatorius ( prižiūrėtojus ), norintiems pildytį į moderatorius, prisijunkite prie mūsų discord grupės: https://discord.gg/wJzCSTh . Tuomet rašykite į chat'o lauką " %apply " jog bot'as atsiųstu jums anketos šabloną į pm. Šiandien gal jau rinksime.
 10. Ant 1.15.2 su 1.8 pvp įskiepiu CPS gali cappintis. Tarkime jūsų CPS 9, o bus tik 7. Gal jau ir sutvarkė bet nemanau, o jei ir sutvarkė. Keli įskiepiai mūsų serveryje dar nesupportina 1.15.2 versijos. Ir kaip sakė prefixas jei žaidėjai norės naujesnios versijos, pasistengsime ateityje tai padaryti.
 11. Taip galima, bet tai vistiek nebūtu toks pat pvp kaip ant 1.8. Vien tai jog darant ant 1.9+ versijų 1.8 pvp, bugintusi keli hit'ai, bei su shieldais gan nesąmonė būtu ir aišku prarastų visą vertę taip pat gadintusi su keliais įskiepiais. Bent jau dabar tokie įskiepiai kaip 1.8 pvp ant 1.9+ serverių turi dar daug problemų, ir tai viena iš priežasčių kodėl daugelis faction serverių užsienyje ir pasilieka ant 1.8.x versijos.
 12. Tadassi.

  Darau minecraft serverius

  Prieš teikiant tam tikras paslaugas, turėk pora darbų pavizdžių kuriuos galėtumei parodyti žmonėms skaitantiems šią temą, ypač kai neturi jokių atsiliepimų, tuo labiau.
 13. Tadassi.

  Ieškomi forumo rangai

  Žiūrėkis gal tiks, jei ne tai paieškok tarp temų manau rasi.
 14. Tadassi.

  Jūsų TOP 10 YouTube`rių

  Whydotas Norbefilms Ltu Republic Trečia Lentyna Daugiau kaip ir nieko nežiūriu iš LT youtuberiu