Tadassi.

Premium Narys
 • Pranešimų skaičius

  489
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6
 • Atsiliepimai

  88%
 • Forumo eurai

  37 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario Tadassi.

 1. Koridoriaus discorde paskelbti keli giveaway, už dovanas dėkojime serverio žaidėjui "Little". Mūsų discord: http://discord.koridorius.lt Taip pat šiandien serverio WIPE 18h.
 2. Koridorius.LT žaidėjas jums dovanoja 2x classic nitro bei x5 VIP serveryje, tai nusprendėme padaryti giveaway su tais prizais discord:  https://discord.gg/8zWgpAX

 3. Kaip jau ir viska pasakėme, ankstesniuose komentaruose.
 4. Parduodamas skyblock.lt domenas už 3.5e susisiekimas pm arba discord Tadas.#8222

 5. Primename dar kartą jog vyksta rinkimai į moderatorius ( prižiūrėtojus ), norintiems pildytį į moderatorius, prisijunkite prie mūsų discord grupės: https://discord.gg/wJzCSTh . Tuomet rašykite į chat'o lauką " %apply " jog bot'as atsiųstu jums anketos šabloną į pm. Šiandien gal jau rinksime.
 6. Ant 1.15.2 su 1.8 pvp įskiepiu CPS gali cappintis. Tarkime jūsų CPS 9, o bus tik 7. Gal jau ir sutvarkė bet nemanau, o jei ir sutvarkė. Keli įskiepiai mūsų serveryje dar nesupportina 1.15.2 versijos. Ir kaip sakė prefixas jei žaidėjai norės naujesnios versijos, pasistengsime ateityje tai padaryti.
 7. Taip galima, bet tai vistiek nebūtu toks pat pvp kaip ant 1.8. Vien tai jog darant ant 1.9+ versijų 1.8 pvp, bugintusi keli hit'ai, bei su shieldais gan nesąmonė būtu ir aišku prarastų visą vertę taip pat gadintusi su keliais įskiepiais. Bent jau dabar tokie įskiepiai kaip 1.8 pvp ant 1.9+ serverių turi dar daug problemų, ir tai viena iš priežasčių kodėl daugelis faction serverių užsienyje ir pasilieka ant 1.8.x versijos.
 8. Tadassi.

  Darau minecraft serverius

  Prieš teikiant tam tikras paslaugas, turėk pora darbų pavizdžių kuriuos galėtumei parodyti žmonėms skaitantiems šią temą, ypač kai neturi jokių atsiliepimų, tuo labiau.
 9. Tadassi.

  Ieškomi forumo rangai

  Žiūrėkis gal tiks, jei ne tai paieškok tarp temų manau rasi.
 10. Tadassi.

  Jūsų TOP 10 YouTube`rių

  Whydotas Norbefilms Ltu Republic Trečia Lentyna Daugiau kaip ir nieko nežiūriu iš LT youtuberiu
 11. Nebejuokaukit, reklamuoja čia savo projekta per kitus projektus. Apgailėtina.
 12. Tadassi.

  Ieškau žmonių į partnerius!

  Įdomu koks iš tavęs programuotojas, jei net žmones apipisinėji ant 2.5 euro :Ddd
 13. Nemanau ar kas nors pirktu, nes nemanau kur būtu imanoma jį panaudot. Kaip spawnui tai tikrai nemanau.
 14. Tadassi.

  Privatus minecraft serveris l🥑Avokadai

  Sėkmės su projektu. Bei kaip matau turite custom žėmėlapį, tai būtų patarimas kažkiek tai tą žėmėlapį sumažint, sulimituoti, ir su laiku daryti žėmėlapio expansionus. Aišku tie expansionai galėtu būti ne paprasti kur tik praplėti ribas žėmėlapio, bet ir atsirastu naujos vietovės, šventyklos ir kt. Taip atsirastu dar daugiau veiklos iš mano perspektyvos. Na čia tik mano nuomonė. Dar karta sėkmės.
 15. Parduodamas skyblock.lt domenas už 3.5e paypalu. Susisiekimas pm, discord Tadas.#8222

 16. Tadassi.

  Atiduodu neužbaigta statinį.

  Neturėdamas veiklos užsimaniau kažką pastatynėt, bet ant galo jau kažkaip dinginėjo noras bedaryti kažką, tai patinginiavau. Taip ir gavos, kad neužbaigiau.
 17. Parduodu skyblock domena uz 3.5e paypalu susisiekimas discord Tadas.#8222

 18. Parduodu skyblock domena uz 3.5e paypalu susisiekimas discord Tadas.#8222

 19. Parduodu skyblock domena uz 3.5e susisiekimas discord Tadas.#8222

 20. G2g saite už pigiau galima rast, pats iš ten pirkinėju, nematau tikslo pirkt už tokias sumas kur siūlai. Vienas iš pigiųjų https://www.g2g.com/ref-5028735/MINECRAFT-PREMIUM--FULL-ACCESS--BONUS-FAST-and-SAVE--Low-prices-_ Immediately after payment you will receive full access and control to your Minecraft account. FULL ACCESS INCLUDES: - THE CHANGE OF NICKNAME - CHANGE OF SKIN - MAIL CHANGE - CHANGE PASSWORD - CHANGING THE SECRET QUESTION
 21. https://imgur.com/a/pMLrnBb EDIT: viršui antras aukštas šonai patvarkyti. atsiuntimo link: http://www.mediafire.com/file/dft6t40l914utdc/forfree.rar/file
 22. parduodu skyblock.lt domena už 4e paypal galioja dar 9-10 mėn~ susisiekimas pm, discord: Tadas.#8222