Equu

Premium Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  612
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  8

Equu paskutinį kartą laimėjo Kovo 24

Equu turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

272 Turintis ką pasakyti

3 sekėjų

Apie Equu

 • Nario rangas
  SkyBlock.LT
 • Gimtadienis 2002.07.27

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Equu.#9074

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

6.636 profilio peržiūros
 1. Equu

  Nuomonė apie McPrison

  Pasakysiu tik tiek jog ten šūdų krūva betkoks eilinis žmogus kuris kažkiek nusimano apie serverio kurima galėtu sukurt geresnį prison serverį, o žaidėjai žaidžia nes nėra konkurencijos. Bei dėl pačio savininko buvo begalybe nusiskundimu ir kt, kituose discord serveriuose ir facebook'e. O apie skyblocką išvis patylėsiu nenustebsiu jei ten koks premade serveris pirktas buvo, bent jau kažkur girdėjau tokias kalbas.
 2. Equu

  DEEPLAND | Uždaras išlikimo serveris ?

  Vėl DeepLand? Nepaisant to kad serveris 5 ar 4 kartą jau atidaromas, tai įdomu kaip ten pas jūsų gali "linksmai" praleisti laiką? Jeigu žaidėjai vistiek praranda po kelių savaičių ar mėnesio visą progresą ,vien dėl to jog nesugebat išlaikyti ilgai serverio?
 3. Equu

  Statymo Paslaugos [Arnas922]

  Gražūs darbai, sėkmės ^^ Edit: Bet sakyčiau su tokiais įgūdžiais geriau apsimokėtu eiti į EN.
 4. Pagaliau kažkas panašaus kaip eng topai, bei turi votifier kuris tikrai bus praverčiantis kitiems mc projektams, sėkmės.
 5. Nutarus su žaidėjais skyblock'e atsiras daugiau sistemu iš RPG pusės, paįvairinimui kaip: Guild sistema: Žaidėjas galės už tam tikra g - gold kiekį nusipirkti savo guild'ą t.y įkurti. Įkūrus guild'ą, jūs gausite savo guild sala kaip townhall, ten bus bankas, upgrade'ai, bonusai jūsų salai ir kt. Kuo geresnis townhall tuo geresni bonusai jūsų salai. Į tai įeis ir guild karai. Levelių sistema: Kiekvienas item/armor reikalaus tam tikro lygio, jog galėtumėte jį dėvėti, taip pat ir atsiras attributes, kur kas levelį galėsit pliusinti tam tikra stamina, strength ir t.t. Market sistema
 6. Parduodu "skyblock.lt" domena, gal pravers skyblock minecraft tipo serveriui. Kainos nesu nustates Susisiekti galit per supergames pm ar discord kurį rasit kairėj pusėj.
 7. Kadangi planai pasikeitė parduodu "kalejimas.lt" domena. Gal pravers kokiems minecraft ar kitiems žaidimo serveriams. tupi ant domenai.lt Kainos nesu nustates Susisiekti galit per supergames pm ar discord kurį rasit kairėj pusėj.
 8. Equu

  Niekur dar nematytas serveris LT rinkoje.

  Milijona kartu kurti rpg, bet kažkaip vis nemačiau jų. Tik serverius kurie prisidengia visokiais "Heroes" įskiepiais, ir tai pilnai neišnaudoja, kas yra duota. Minecraft'as daug ką duoda ir daug ką galima prikurt ties rpg/mmorpg žanru ypač įtraukiant 3D modelius ir kt. Su tokiais dalykais ką minecraft'as suteikia mums, galėtu kad ir už ta patį žinoma "wynncraft" mmorpg serverį žymiai geresnį sukurt. Vieno žinomo žmogaus darbai, ką būtu galima pateikt, ir dar daugiau įtraukiant tokius dalykus kaip texture pack ir kt, čia jau tik fantazijos reikalas ties tokiais dalykais ir tikrai daug
 9. Equu

  Niekur dar nematytas serveris LT rinkoje.

  Atsižvelgus į Lietuvos projektus per pastaruosius metus, tai galiu pasakyt jog trūksta tokių serverių kaip pilno mmorpg/rpg serverio kaip wynncraft, o gal net ir geresnio. Taip pat kaip ir sakė aukščiau trūksta hcf, practice serverių gal dar ir towny, mačiau kažkas kūrė bet manau vistiek mažas pasirinkimas. Realiai Lietuvoj čia daug ko nėra, nes daugelis apsistoje prie visokių survival ar kur sumaišo 3-4 žanrus į viena ir gaunasi kažkokia nesąmonė "survival/rpg/pvp/raid". Daug ką galima prikurt minecraft'e, tik daugelis nekuria, o jei ir kuria, po tam tikro laiko nustoja.
 10. Equu

  Ieškau minecraft hostingo

  Kiek girdėjau turi discord'ą ir ten taip pat galima susisiekt: https://discord.gg/84nUKzmf
 11. Bent jau savo žaidėjus valdytumėt.
 12. https://www.spigotmc.org/threads/npc-disappearing.175711/
 13. Equu

  Dalinuosi Minecraft Serverio Failais

  PermissionsEx, MyCmd big yikes, šūdų krūva. Gal kokiems naujokėliams ir pravers, bet ir tai nelabai.
 14. Equu

  McNation.LT Reikalingi Statytojai.

  Kad ir turim tų statytojų, nepakanka jų. Kadangi tai tinklo serveris, o ne vienas serveris. Frakcijos serveryje reikia kas 3-4 savaites statyti naują spawną, bei outpost, koth, o dar kur skyblock ir kiti serveriai.
 15. Reikalingi statytojai McNation.LT projektui, kurie norėtu prisidėti prie statytojų komandos ir pačio serverio. Šiokie tokie reikalavimai: turėtu bent kelių metų statymo patirties, mokėtu statyti keliais tipais, stiliais, manau vardinti nereikia. Statytojai dirbs dažniausiai prie: Skyblock, Factions serverių t.y spawnų, požemių, skyblock salų statybų ir kt. Kontaktai: Discord: Equu.#9074 Arba galit užsukti į mūsų projekto discord: https://discord.gg/kreNZVK.