Peršokti į turinį

PovisTm

Narys
 • Pranešimų skaičius

  34
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  140 +Pervesti

Reputacijos taškai

5 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie PovisTm

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Sveiki, reikalinga pagalba paleisti CS 1.6 serverį. Kadangi pirkau hostą iš justhost tai aišku naudojamas FTP, tad reiktų pagalbos kaip paleisti serverį. Perkant serverį buvo pridėtas cstrike folderis. Su pluginais amxmod ir t.t
 2. PovisTm

  Paprastos pamokos naujokams.

  Aš tikiu, kad jų yra pilna, Tačiau kaip minėjau jog pats esu naujas ir noriu padėti tiems kurie taip pat pradeda naujai scriptinimo darbus. O pamokų yra daug, kad norint susirasti reikia labai daug knistis ieškant. Taip rašiau pats, nenaudodamas pamokų, ir pradžioj su errorais, bet gavos sėkmingai, todėl ir dalinuos tai ką išmokstu, o pamokas čia nelabai seku :))
 3. Sveiki taigi daru pamoką naujokams. Kadangi pats esu naujas scriptinime, tačiau šias 2komandas pasidariau be jokių video ar kitų pamokų tiesiog savarankiškai. Tad jei esat nauji ir niekas nesigauna parodysiu kaip įsidėti jetpack į serverį (Kam? jeigu ruošiatės kurti spawn vietą ar sudėti mašinas į darbus ar kt. Jums tiesiog atsibos bėgioti siūlau įsidėti jetpack (Kaip? štai pamoka) Visų pirma jums reikia turėti ZCMD include o jei ne naudokite paprastai kur yra /mycommand aš naudosiu ZCMD taigi aš kursiu gale susirašau //~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Savininko komandos~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [PASTABA] kadangi aš neturių dar sukūręs savininko sistemos todėl darau komandą kurią galės naudoti visi, bet jei pas jus yra savininko komanda tada rašykite if(playerDB[playerid][savininkas]==0) return 0; //Jeigu nesate savininkas jums komanda neveiks Okay prieiname prie komandos, pasirenkame vietą kurioje kursite komandą, jei kuriate ne nuo 0 tada susiraskite Savininko cmd arba Savininko komandos ir pasirinktoje vietoje rašykite CMD:jetpack(playerid, params[]) { SetPlayerSpecialAction(playerid, 2); //Čia reiškias jog jums duos jetpack SendClientMessage(playerid,0xFF0000AA, "•Sėkmingai pasiemėte jetpacką•"); //čia kai pasiimsite jetpacką jums rašys tekstą "Sėkmingai pasiemėte jetpacką" return 1; } Dabar kita komanda jeigu esate savininkas jūs su komanda galėsite pasiimti pinigų CMD:milijonas(playerid, params[]) //kur rašoma milijonas pasikeiskite į jūsų norimą komandą { GivePlayerMoney(playerid,1000000); //čia kur rašomi skaičiai parašykite kiek gausite pinigų parašę komandą SendClientMessage(playerid,0xFF0000AA, "•Sėkmingai gavote papildomų pinigų į rankas•"); // čia rašomas tekstas kaip parašysite komandą /milijonas (rašys čhate) return 1; } P.S. jeigu pas jus yra savininko sistema ir norite, kad tik savininkas galėtų naudoti šią sistemą prieš GivePlayerMoney(playerid, 1000000); Rašykite šį tekstą: if(playerDB[playerid][savininkas]==0) return 0; Taip pat jei pas jus ne Savininko sistema, o super admin, tai vietoj savininkas]==0) rašykite superadmin]==0) arba sadmin]==0 Jeigu norite daugiau pamokų +rep kitoje pamokoje parodysiu kaip sukurti pickupą naujokams, ant kurio užlipę gausite šarvų/gyvybių ir parodysiu kaip sukurti pickupą į interjero vidų. pvz..... Iš lauko į VM vidų.
 4. Sveiki taigi ieškau pamokos kaip sukurti radarus. t.y. kad pravažiuojant pro juos dideliu greičiu gautume baudą, ir kad nustatyti leistiną greitį
 5. PovisTm

  Ieškau pustuščio gamemode.

  Dėkoju, peržvelgsiu
 6. Sveiki, ieškau pustuščio gamemode, kas jame turėtų būti? 1. Registracija/login (Būtų gerai su lyties pasirinkimu, bet nebėda ir pats galiu dasidaryt) 2. Saugojimas/krovimas (Svarbiausia, kad veiktų nebūtų bugovas) Na ir gali būt daugiau kokių dalykėlių koks darbas 1 ar šiaip mapp darbų nuu bet šitie 2pagrindiniai privalomi
 7. PovisTm

  LibertyCity.lt - Modifikacija

  Joaa su, pluginais jau, viskas čiki. Tačiau, sql neveikiantis, ir jungiantis į srw su betkokiu V_P rašo jog registruotas, ir neleidžia regintis.
 8. PovisTm

  Dalinuosi gamemode'ų kolekcija

  Na tiesiog renku viską ką kelią į supergames, tad manau kiekvienas renkantis kolekcijas sumestų tokias pačias kolekcijas, bet kadangi man negaila, ir mažu kažkas kokios modifikacijos neturi. Todėl ir dalinuosi :))
 9. PovisTm

  Dalinuosi gamemode'ų kolekcija

  Žiūrėkis į valias, gal rasi kažką panaudojamo :))
 10. PovisTm

  Dalinuosi gamemode'ų kolekcija

  O tau skauda? Kad už pasidalintas modifikacijas prašau +rep?
 11. Sveiki, taigi šiandien norėčiau su jumis pasidalinti savo gamemodų kolekcija, jame yra apie 100gamemodų. Yra įvairiausių gamemodų įvairiuose miesteliuose/kaimeliuose. Įvairiausių versijų ir t.t. Rasite tikrai ir neblogų editų, vertų dėmesio, ar šūdserviams pakurt. Kitur neblogos sistemos, kaikurių ir nepaleidžia, reikia atsinaujinti pluginus ir t.t. Žodžiu peržvelkit gal rasit ką tinkamo, ar panaudojamo. Taip pat šiame packe rasite ir LibertyCity gamemode. Bet man bent jau neveikia sql failas, norintys susitvarkys, ir pasileis. Pirmas packas: https://www108.zippyshare.com/v/uem7lgQD/file.html antras packas: https://www74.zippyshare.com/v/8qfv63fY/file.html Kam nesunku +r3p užmeskit :))
 12. PovisTm

  TSFG.LT Gamemode

  https://www70.zippyshare.com/v/inHBtShP/file.html Prašau naudokis į valias. +r3p jei galima :))
 13. PovisTm

  Modifikacijos problema

  Gal kas turite normalų MYSQL failą Liberčio, kadangi šitas neveikia. 😕
 14. PovisTm

  Modifikacijos problema

  Dėkui veikia, bet dar 1problem. Ant hosto rodo, kad slaptažodžio serveriui uždėta nėra. Bet bandant prisijungt rodo užrakintą ir reikalingas slaptažodis.

×