Peršokti į turinį

`eplayer.lt

Narys
 • Pranešimų skaičius

  48
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  550 +Pervesti

`eplayer.lt paskutinį kartą laimėjo Sausio 9 2019

`eplayer.lt turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

15 Bus matyti ko vertas

Apie `eplayer.lt

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

331 profilio peržiūros
 1. `eplayer.lt

  Kuriu cs 1.6 projekta

  Jokių konkrečių apibrėžtų tikslų nematau, temos autorius nieko neįvardiną apart to jog leidžia suprasti jog pats negali valdyti (koreguoti) jau sukurtų modifikacijų tas leidžia pagrįstai manyti jog ir investuoti į kažką rimto greičiausiai nėra toks ir noras, pabūsiu kandus, bet leisiuosi į beribes diskusijas, kadangi matosi jog susigaudyti šiuose reikaluose sunkoką, pabandysiu pagrįstai pagelbėt; Kuriant projektą reikia turėti aiškia ir konkrečia viziją, kam tas projektas Tau bus skirtas, ar komercijai ar laisvalaikio praleidimui, jeigu tai turėtų būti tavo hobis, siūlyčiau kurti viską vienam ir mokytis iš jau sukurtų dalykų (pamokų, patarimų). Jeigu vis dėl nusprestum jog tave domina komerciniai tikslai ir norėsi pasipelnyti iš kitų leidžiamo laisvalaikio, susigalvok idėjų ir už jų kokybišką įgyvendinimą pasiruošk pakloti (na šiais laikais labiau tiktų pasakymas ,,išmesti'') didelę sumą pinigų. Jeigu vis dėl galvosi jog nieko nesuprantu ir rašau visiškai tuščia ir nepagrįstą atsakymą tuomet žinok tą jog remiuosi asmenine patirtimi nuo 2012 metų. Žinomą tave mano argumentai gali supykdyti, o kad ir nebūtų pažeistos jokios temos komentavimo taisyklės, galiu pasiūlyti Tau pasinaudoti mano mokama pagalba, apšviesiu visais jums rūpimais klausimais, padėsiu susikurti cs serverį su tavo norimomis modifikacijomis, galbūt radus laisvo laiko padėsiu įdiegti ir konfiguruoti tavo tinklapį, kadangi tokių silpnų konkurentų kaip Tu artėjant šaltajam metų sezonui lietuvoje norėtusi turėti daugiau. Ačiū, jokio heito, linkiu didžiausios sėkmės paieškose.
 2. `eplayer.lt

  Perku projekta

  Gaila jog susigriebėt į kažką panašaus tik dabar, projektas kurį norėjau pasiūlyti daugiau nebeparduodamas.
 3. `eplayer.lt

  Pluginai minenet

  Orentacinė projekto kaina ir kas į jį įeiną? Apart domeno ir VPS, serveris įjungtas/išjungtas, žmonių yra? Pats tinklapis matau jog suspenduotas, ar tai tik nebus bankroto požymiai
 4. `eplayer.lt

  Cs-Brigada.lt Atgimimas

  Pastebėjau jog temos autorius turi ,,statusą" tinklapyje, todėl didikuotai vien tik jam norėčiau užduoti klausimą.. Kodėl ir kokiu pagrindu atsirado ar pradėjo tęsti veiklą šis projektas, bei kodėl žaidėjai kurių lietuvoje ir taip nėra turėtų rinktis jūsų serverį?
 5. `eplayer.lt

  Perku projekta

  Jeigu dar neradai, turiu pasiūlymą, bet ar užteks biudžeto?
 6. `eplayer.lt

  Neįprastas lava išlikimas! | Projekto Veikla Stabdoma

  Man pradeda patikti, kad per vieną dieną atsirado net du unikalesni ir kažkuo išsiskiriantys projektai iš visos kitos pilkos masės, sėkmės jums pritraukiant žaidėją.
 7. `eplayer.lt

  Country-Life.lt // Startas jau 19:00!

  Likimą taip pat galimą išsiaiškinti nuėjus į tinklapio apačia ir peržiūrėjus kiek narių buvo prisijunge per 24valandas, prieš starto dieną.. Daug tai pasako apie patį projektą. Dėl pristatymų kūrimo irgi klaustukas, ar tai dėl biudžeto stokos daroma, ar kitokio marketingo plano administracija neišmąsto? Anyway goodluck, nemirkit po mėnesio, kaip įprasta šiom dienom..
 8. `eplayer.lt

  Sanlife.lt | Jūsų žaidimas - mūsų likimas!

  Kadangi jau įrasirašei forumą, galbūt jį užrakink, ar jau galimą eiti registruotis ir bendrauti temomis apie serverį?
 9. `eplayer.lt

  Razer Kraken pro mikrafonas neveikia :D

  Driveriai? Gamintojo manualą dar pabandyk perskaityt, ten dažniausiai tokia info būna.
 10. `eplayer.lt

  Ieskomas programuotojas (SMS + Paypal sujungimas)

  Zapier kiek radau informacijos gana brangi platforma mėnesinis užmokestis nuo 40 dolerių, galutinis variantas su lietuviškai projektais gaunasi toks pats, kad ir ant payseros ,,sėdėti."
 11. `eplayer.lt

  Ieskomas programuotojas (SMS + Paypal sujungimas)

  Pirmiausiai parodyk kur paypal'as leistų susikurti savo keywords SMS žinutėms.. ir paypalo SMS integracija, žodžiu shit talk.. Nemanau ar įmanomą..
 12. Baigiau skaityti ties tuom, jog pas jus nebus p2w, tai kam iš viso kurti projektą, jei jį uždaryti jau teks po vieno ar keletos mėnesių.. Jei žaidėjas tau neneš pelno ir nesugebėsi iš jo uždirbti, greitu metu neliks nei noro kažką daryti, nei motyvacijos bei ateis į galvą mintis kad iš savo pinigų viską išlaikydamas kuri tiesiog gerą atmosferą kitiems.. Žodžiu, nebent tikiesi uždirbti iš kitos vietos projekte, o jeigu galvoji, kad sukursi ahuiena serverį laisvalaikiui kitiems praleisti ir ten nebus jokios komercijos, tada tau tikriausiai dar nebūtų laikas kurti projektus. Bet dėl idėjos pagirtina.
 13. `eplayer.lt

  Dėl serverių

  https://servers.fivem.net/#/ Pabandyk kažką, gal rasi..
 14. `eplayer.lt

  Apie Draudimą

  Pats dar neturiu 25-erių, bet draudžiau metams laiko Audi A4 B7 2.0l dyzeliną. draudimas 167€, su pilna žalia korta ir pagalba kelyje, mano grubiais skaičiavimais gaunasi draudimas po 14€ mėnesiui, o mano išvada tokia, kad jeigu vairuojat galingas ir didelės kubatūros automobilius, tai manau pigiausia išvada būtų kaip ir man paskutinius kelis metus, kuomet slyva buvo, registruoti tėvams ant sprando ir drausti jų vardu.. O dėl autoriaus klausimo, nėra ištikrųjų svarbu tiem keliukams (policijai) dėl draudimo, ar jis tavo vardu ar ne jiems nusispjauti, svarbiausiai Tu turėsi privalomąjį civilinį draudimą ir viskas.. Galiu pasakyti, kad labai nepasisekė, mane asmeniškai buvo iš perkialiavo radaro ,,nupyškine" po balta lenta, 50 leistina, užfiksavo 94km/h pritaikė dar mentyne -10km/h vardant paklaidos ir visa laimė ne ant manęs mašina buvo registruota, tėvukas su 20 metų stažo, gavo 89€ baudos. Bet čia buvo gera prevencija ekonominiam važinėjimui, nes daugiau tėvai nebenori registruotis mano mašinų ant savęs, o man teisės reikalingos, todėl viskas taip suglunda, jog ir dyzelinas tauposi ir greičio nebereikia viršinti..
 15. `eplayer.lt

  AK-47.LT gaming community

  Labai nepatogus forumas, automatiškai neprisitaiko dizaino rezoliucija prie mažesnių ekranų, serveryje nebuvau, bet iš ankščiau galimą prisiminti jog per daug kokybės juose nebuvo, būdavo prastas tiekėjęs, pastovūs strigimai ir ne iki galo išversti tekstai į lietuvių kalbą.

×