haX0r

Moderatorius
 • PraneÅ¡imų skaičius

  223
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  158 +Pervesti

haX0r paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 24

haX0r turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

189 Kartais pasakantis ką gero

5 sekėjų

Apie haX0r

 • Nario rangas
  WCKD
 • Gimtadienis Kovo 4

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  haX0r#6476

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Aincrad

Paskutiniai lankytojai

1.969 profilio peržiūros
 1. haX0r

  gal kas primintu filmo pavadinima? [Samurai or smh]

  Sucker Punch lyg
 2. haX0r

  Klausimas dėl tinder

  Žodžiu paskyra užblokuota ir atblokuota nebus, nes pažeistos vadinamosios bendruomenės gairės. Naudojant tą patį telefoną ar tą pačią facebook paskyrą galimybės kurti paskyrą taip pat nebus. Dėl ko taip buvo, turėtum jau tik pats žinoti. Beje, ten yra nuoroda į tai, ką tu pažeidei, skaityk, gal rasi kažką, kas galėjo būti tavo padaryta ne taip. Taip kad arba naudok kitą facebook/telefoną ir bandyk kurtis kitą paskyrą arba nenaudok tinder ir baik užkrėst forumą savo nesėkmingu meilės gyvenimu, nes informacijos čia ir taip pateikta per daug, išmok ją įsisavinti.
 3. haX0r

  Vairavimo praktinio egzamino pagreitinimo grupės

  O tai nuo kada 35?
 4. FIFA serijos žaidimai yra vadinami vienais iš populiariausių visame pasaulyje. Ir štai jau spalio 6 dieną žaidėjai išvys pasikeitusius garsiuosius Cristiano Ronaldo bei Lionel Messi. Turino „Juventus“ ir Portugalijos rinktinės lyderis Ronaldo, lyginant su ankstesne žaidimo versija, turės pasikeitusią svarbią veido detalę – labiau surauktus antakius bei atnaujintą šukuoseną, kuomet "Barcelona" lyderio Lionelio Messi veidas kardinaliai pakeistas. Nuotraukose galima matyti skirtumus tarp FIFA 20 ir FIFA 21 žaidimų. Šaltiniai: https://www.eurofootball.lt/futbolo-naujienos/fifa-21-zaidime-pasikeite-c-ronaldo-antakiai/ https://www.eurofootball.lt/futbolo-naujienos/sirgaliai-zagtelejo-pamate-l-messi-veida-fifa-21-zaidime/
 5. haX0r

  perku Nupirkčiau projekta.

  Regis rls.lt parduodamas, suma irgi keturženklė lyg.
 6. haX0r

  Taksi firma "BOLT"

  Jis apskritai kažkur į pievas šneka apie modeliavimą. Gal galvoja, jog čia tuos modelius kuria, tada ir į temą būtų, bet šiuo atveju tai modeliai originaliai yra paties GTA SA + maža dalis sa-mp. Be to, netikiu, jog žaidimas palaikytų apskritai didesnės raiškos tekstūras, kadangi +- norint palaikyti vienodą grafiką naudojamos panašios raiškos tekstūros, o jei ir leistų, kitas klausimas būtų kaip durnai atrodytų uhd tekstūros tarp visų kitų pasaulio modelių. Netgi jei ir būtų kalba apie dl versiją tai irgi klausimas kaip jis sugalvojo kad čia mappinama ant dl, tipo random ane, tiesiog nelabai gaudosi gal kaip tiksliai vyksta sa-mp žemėlapio kūrimo darbai.
 7. haX0r

  Sa-mp pabaiga?

  Kažkada seniau lyg rašė, kad palieka apskritai sa-mp likimo valiai ir nebetęs veiklos, taip kad ar taip ar taip likimas aiškus buvo, tik svetainės galėjo likti, bent jau wiki.
 8. haX0r

  Taksi firma "BOLT"

  Pati koncepcija tikrai graži, netgi man patiko. Tačiau du pastebėjimai. Pirmiausiai, čia manau ir pats numanai, jog kažkas ne taip, nes vaizdas ne koks: Kitas dalykas, gal labiau pasiūlymas - aikštelėje galėtų būti naktiniai žibintai, juk įprastai aikštelės turėtų būti apšviestos. O bendrąja prasme, darbas neblogas, realiai galėtų lygiuotis ir į apmokamus bent mano nuomone
 9. Ištrink ta temą. Ačiū iš anksto. 

  1. haX0r

   haX0r

   Atlikta.

 10. haX0r

  Neveikia SA-MP forumas?

  Ne tau vienam, visiems.
 11. Nuo Rugsėjo 23 dienos, "Epic Games" platformoje galime išvysti "Rocket League" žaidimą, kuris nuo šios dienos yra visiškai nemokamas. Svarbi informacija: Žaidimas nemokamas visam laikui. Žaidimas bibliotekoje liks visam laikui. Pasiimti galima čia. Taip pat kartu "Rocket League" gauna atnaujinimą. Imdami žaidimą iki Spalio 23 dienos, kartu gaunamas kuponas. Kuponai, gauti kartu su "Rocket League" galios iki Lapkričio 1 dienos.
 12. Rugsėjo 22 dieną "Microsoft" pradėjo priiminėti išankstinius "Xbox Series X" užsakymus "Amazon" platformoje, tačiau įvyko netikėtumas - fanai sumaišė dar nepasirodžiusią konsolę su jau esama, senąja "Xbox One X" konsole, dėl ko pastarosios pardavimai išaugo iki 400 procentų! Žinoma, "Microsoft" jau buvo sukritikuota dėl panašių konsolių pavadinimų vos paskelbusi apie "Xbox Series X". Manoma, jog tokie klaidinantys pavadinimai ir lėmė pardavimų padidėjimą "Amazon" platformoje. Pasak "Movers And Shakers", "Xbox One X" pardavimai išaugo 431 procentu, nors kiti žmonės twitter paskyrose dalinosi matomus prieaugius, kurie siekė net iki 747 procentų. Naujųjų konsolių išankstiniai užsakymai taip pat nevyksta sklandžiai. "PlayStation 5" užsakymus lydėjo svetainės nesklandumai, o dar ir paleidimas anksčiau nei planuota pakišo koją. "Xbox Series X" užsakymu metu taip pat netrūko "lūžtančių svetainių" bei serverio problemų.
 13. haX0r

  SA-MP facebook grupė!

  Jei gerai suprantu, nori man primesti dėl naujienų rašymo, nors darau tai dėl informacijos sklaidos forume, o ne dėl asmeninio noro, bet čia jau kaip kiekvienas žmogus dėlioja savo prioritetus. Geriau gyvenime būsiu raštingas, kad ir nemokėdamas ko nors kito, bet nors pats žinosiu, jog galvoje ne tuščia. Šitaip tik pats savo mentalitetą parodai su tokiu požiūriu.
 14. haX0r

  SA-MP facebook grupė!

  tipo jei va sukurčiau naują žaidimų forumą tai bėgtų visi iš supergames į mano nes jis naujas ane?
 15. haX0r

  Žaidimų GiveAway skiltis

  Tai kad toji žaidimų naujienos skiltis realiai ir atlieka tokį vaidmenį. Mat daugiausiai joje ir rašomi nemokami žaidimai. Nebent būtų galima padaryti atskiras temas steam ir epic games žaidimams bei padaryti tas temas išskirtomis ar ypatingomis. Ten kiekvienas galėtų pasidalinti, svarbiausia nesidubliuotų. Kitų platformų galėtų eiti bendrai į Žaidimų naujienų sub-forumą.