GokhanX

Narys
 • Pranešimų skaičius

  40
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  65 +Pervesti

Reputacijos taškai

5 Bus matyti ko vertas

3 sekėjų

Apie GokhanX

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Sveiki, ieškau žmogaus su kuriuo galėčiau iškeisti savo League Of Legends paskyrą į CS:GO Prime paskyrą. Paskyra yra kurta mano ir nėra perleista niekam daugiau todėl dėl atsigražinimų galite nesijaudinti. Mano kontaktai Discord: ムıluoqɐɹɐ#1188 Dėl foto ir visą kitą atsiūsiu tik a.ž.
 2. GokhanX

  Ieškomas savininkas

  Tikriausiai dar vienas nieko nevertas mc rinkoje serveris. lol
 3. Sveiki, taigi iš temos pavadinimo kaip suprantat. Keičiu savo Steam paskyrą su full complete valve-bundle į League Of Legends paskyrą EUNE regione. Screenshot'ai: 1. https://imgur.com/pebyPZk 2. https://imgur.com/PUqMSsx Dominančius rašykit a.ž
 4. Taip, dėl domeno viską apgalvojome ir 100% įsitikinome jog galėsime jį naudoti. bet ačiū už priminimą
 5. Taigi sveiki visi SuperGames.Lt nariai, svečiai bei žaidėjai. Noriu jums visiems pristatyti projektą kuris šiuo metu nesenai startavo o naujovių nėra tokiu didelių bet stengiamės plėsti pačia modifikacija bei jos sistemas. Dar turime tikrai nemažai darbo ir tai nėra kokia nors vėl paimta platinta modifikacija iš interneto ir redaguojama, o daroma švari ir tvarkinga bei pilnu pajėgumu veikianti sistema be įvairiausiu klaidų. Trumpas aprašymas apie viska! Taigi nieko nelaukiant eisiu prie trumpo serverio aprašymo TAG.lt serveris yra tikro gyvenimo stiliaus projektas, kurio veiksmas vyksta visiškai naujajame San-Fierro mieste, Šiuo metu turime suplanavę daug didelių atnaujinimų, kurie žaidėjus po starto pasieks po kurio laiko tai būtų po kelių menėsių (dažniausiai 2), o jų eigą įtakoja, ne tik žaidėjų prašymai, idėjos, bet ir pačio projekto ateitis. Žaidimas nepasibaigia nusipirkus namą, todėl pasiruošk išleisti DIDŽIAUSIUS TURTUS San-Fierro mieste plėtodamas savo darbą bei progresą, laukdamas atnaujinimų, kurie pristatys dar daugiau naujovių pačioje sistemoje! Kuriose galėsite leisti savo sunkiai uždirbtus turtus, pinigus net ir kreditus! Beto serverio navigacija yra labai patogi nes joje susigaudyti yra gan lengva nes kiekviena minutę serverio chat'e yra nurodomos pagrindines komandos kurios jums padės susigaudyti žaidimo eigoje! Bendras aprašymo apibendrimas Taigi šiek tiek noriu prieiti prie pabaigos. žinau jog aprašymas ne pats tobuliausias bet stengsiuosi tema atnaujinti ir papasakoti kas atsirado naujo projekte! Beto noriu pakalbėti truputi apie administracija, ji nėra tokia didelė bet ir nebus tokia nes stengiamės rinktis žmonės atsakingai ir kad per juos projektas nežlugtu. Serverio komandos nariai šiuo metu The_Fuck ( Pagrindinis serverio savininkas ) Aye_Rastaman ( Savininkas ) Serverio Informacija IP: c4.justhost.lt:7777 Forumas: - ( Kuriamas ) ( serverio ip adresas šiuo metu bus toks, bet greitu metu turėsime kitą adresą su .lt galūnę )
 6. GokhanX

  Keičiu LoL paskyrą į mc legalą (full access)

  Yep, aš šio acc savininkas. Dėl to ir ieškau kas galėtų toliau rūpintis šita paskyra o ne be aš
 7. GokhanX

  Keičiu LoL paskyrą į mc legalą (full access)

  Numečiau, daugiau nebegaliu.
 8. Sveikučiai, ieškau mc legalo kad galėčiau iškeisti savo League Of Legends paskyrą į jį. Būtų gerai jei kas atsirastų. Yra truputį screenshot'ų (daugiau ikelt negaliu nes nebeleidžia.) o rangas pačios paskyros Gold IV būtų.
 9. Tu taip manai kad nieko gero. Tu nieko nežinai kas bus ateityje gal kažkas atsitiks kitaip negu tu sakai. Be to jei tau kažkas nepatinka tiesiog praeik ir nešvaistyk mano ir savo laiko.
 10. Žinau jog visi nori išvysti kažką ant 1.14 tiesiog dar nesugalvojau ką. Gal ateityje kažką panašaus susijusio su 1.14 sukursiu.
 11. Serverio IP Adresas - mc.ecorealms.us.lt:24008 Serverio Forumas: www.ecorealms.us.lt Serverio Versiją - 1.8.8 Bėja manau jog serverio aprašymas negali pasibaigti be prisistatymo. Taigi mano vardas Edvinas mėgstu bendrauti/draugauti su žmonėmis dažniausiai man patinka išklausyti žmonių nuomonės/idėjų/patarimu gyvenime nesu tas eilinis neturintis gyvenimo žmogus. Mėgstu užsiimti sportu, krepšiniu ir taip toliau. O pakalbėjus apie žaidimus kadangi dabar atkūrinėjų serverį tai pat mėgstu išklausyti žmonių idėjų, ką turėčiau patobulinti serveryje ir taip toliau. Na o dabar užbaigsiu savo prisistatymą manau pakankamai pasakiau ir apie serverį ir apie save. Jei ko nežinosite kreipkitės į mane pridėję - Discord: Edvinas#1188.
 12. Sveiki, taigi ieškau darbo prie kokio nors projekto. Pirmą pradėsiu nuo savęs, kadangi tai vos nesvarbiausias dalykas kaip projekto komandos nariui. Esu draugiškas, bendraujantis, suteikiu aktyvią pagalbą bei dėmėsi žaidėjams. Esu gan aktyvus ypač prie serverio tvarkymo. Esu visada laisvas išgirsti žmonių idėjų/pasiūlymų kartais bandau jas įgyvendinti jei išeina. Ką sugebu? Serverio failai. Su serverio failais dirbu jau 5 metai+, sugebu Skript'int [nefantastiškus dalykus], bet dažnai išeina sukurti kažką jei pasistengiu. Lietuvinu įskiepius bei pačio įskiepio žinutes ir panašiai. Tvarkau klaidas jei yra randama. Žadu mokytis kažką rimčiau, ties java ir t.t. Sugebu suteikti aktyvią pagalbą bei dėmėsi žaidėjams kaip rašiau viršuje. Sugebu prižiūrėti tvarką tiek serveryje tiek forume. Sugebu kažką statyme bet ne per daug. Bet manau kažkas turėtų pavykt.
 13. GokhanX

  Ieškau patikimo zmogaus.

  Sveikas, galiu prisijungti prie serverio kūrimo. Pridėk: Edvinas#1188
 14. Prašom, priiemiau tavo kvietimą.
 15. GokhanX

  SG.THEDREAM pluginai (Readaguoti)

  Nebeveikia Linkas ;c. Galit atnaujinti kas?