Deiiviis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  137
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

0 Bus matyti ko vertas

Apie Deiiviis

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)
 1. Deiiviis

  Global InterGold Aukso verslas

  Kaip galvoji eidamas dirbti, sutartį teks pasirašyt ar mėgsti žodžiu atlyginima ir salygas sutarti? Kas bus, tas bus?
 2. Deiiviis

  Global InterGold Aukso verslas

  Taip sutartis gaunama ofisui ir darbui. Kiekvienas veiksmas yra patvirtinamas ir duodama sutartis arba galiojantis išrašas.
 3. Deiiviis

  Global InterGold Aukso verslas

  Tas pats moniuturius, kaip ir kotoje nuotraukoje + šitos temos komentaras. Auksas? Nesamonė? Pasidomėk kaip leidžiami pinigai, iš ko prasideda ekonominės krizės, ir nuo ko priklauso visa valiuta. Aukso nepadaugės, pinigų visada prispausdin valstybė gali. Kas brandesnio amžiaus žmonių čia yra, turėtų prisiminti kaip tėvai iš darbo pinigus maišais tempė Nesistengiu niekam grūsti verslo, visa svetainė yra tik informacinė. Kas norės pasidomės, kas nenorės reiškias nereikia. Kam tų blogų emocijų ir nepagrystų žiniomis komentarų. Šventės gi, atsipalaiduokit.
 4. Deiiviis

  Global InterGold Aukso verslas

  1 000 000+ Vartotujų, auksas iš valstybinių įmonių. Bet žinoma, remkimės tokiais faktais, kaip statistika kuria pildė tame versle net nedirbantys žmonės.
 5. Deiiviis

  Global InterGold Aukso verslas

  Verslo sistema paprasta labai, perki auksą su užstatu, atlieki reikalavimus ir gauni 11-kartinį pelną. (nesiplečiant į karieros galimybes) Čia uždirbti pinigai yra tas pats, kas perkant maximoj ir atsiskaitant kortele gaunami pipildomi centai. Tik čia gaunama 11 kartų daugiau. Auksas, kitaip sakant ir yra pinigai, tad gauni 11 kartų didesne sumą. Tokie pinigai nėra apmokestinami nei Lietuvoj, netgi Rusijos griežstoje ekonominėje sistemoje. Kievienas veiksmas: pardavimas, pirkimas, uždarbis yra pateikemas privačiomis sutartimis. Taipogi kompanija siūlo įsigyti Šveicarijos MasterCard kortele, su kuria pinigus nuimti galima visose šalyse, kad ir kokie ten mokeščiai būtų. Su mokeščiais ir teise šitoje verslo sistemoje nėra problemų. Taipogi, ką sudomino galima vyksta daugumoj miestų seminarai ir tiesioginiai internetu webinarai. Verslu užsiima tikrai rimti žmonės ir uždirbama nemažai.
 6. Deiiviis

  Global InterGold Aukso verslas

  Įdomus faktas be to, jai kiekvienas Lietuvis turėtų bent po 1 g. aukso, bendra suma beveik siektų Lietuvos aukso fondą, kuris yra 5,8 tonos.
 7. Deiiviis

  Global InterGold Aukso verslas

  Taip, čia matricinis marketingas. Kaip ir visuose versluose, kad uždirbtum, turi turėti klientūrą. Tačiau čia tereikia 2 žmonių. Ne, čia ne piramidė ir labai nepanašu į ją. Žmogus, tik pradėjęs dirbti, gali aplenkti tą, kuris dirba jau metus. Ir kaip jau minėjau: čia verslas, tad tavo uždirbtas auksas arba pasyvios pajamos yra paveldimos. Kitaip sakant ilgalaikis verslas. Daugiau nesiplėsiu čia, labai daug informacijos, nuorodoje į tinklapį rasi visą.
 8. Deiiviis

  Global InterGold Aukso verslas

  Šiuo momentu Global InterGold sistemoje 1 gramo kaina yra 31.54 Eurai. Kaina suvedama iš Vokietijos, Olandijos ir Šveicarijos aukso kainų vidurkio. Aukso kiekiai vienam luite būna nuo 1 iki 100 gramų. Nuotraukoje, kurioje laikau vieną luitelį yra 2 gramai. Čia nėra darbas, čia yra paruošta verslo sistema. Savaime suprantama, kaip ir visur, kiek dirbi, tiek ir uždirbi. 1 "stalo" uždarymas apie 3000 Eurų, priklauso nuo to, su kuria programa žmogus dirba. "Stalą" vieni sugeba uždaryti per savaitę, kitiems, kaip ir man, trunka ir du mėnesius. P.S. Čia yra viena iš populiariausių internetinių aukso parduotuvių, narių skaičius viršija milijoną. Auksas tik pačių geriausių valstybinių įmonių, kaip pvz. Šveicarijos aukso rūmai. Visa informacija http://www.intergold.lt , taipogi ir kontaktai.
 9. Deiiviis

  Global InterGold Aukso verslas

  Kelios iš aukso plytelių. Uždarbį galima išsiimti ir Eurais, tad aukso minimaliai.
 10. Global InterGold Leidžia užsidirbti gryno 999,9 prabos aukso arba pinigų! Verslo sistema skirta: N-18. Daugiau informacijos neoficialioje svetainėje - http://www.intergold.lt/ Papildomi kontaktai svetainėje.
 11. Ieskau kas galetu Padeti sutvarkyti idiegta sms sistema VPSNET.LT pirkau projekta, neisivaizduoju ka pridirbe jie, bet yra klaidu, neina nk uzsakyti. Atsiskaitau litais. Skype: GamaZziis
 12. Deiiviis

  reikia pagalbos

  Eik i config.cfg savo cese su kuriuo zaidi ir atbindink, arba i konsole rasyk unbind all ar kazkas tokio. Maziau neradyk per visas masofkes, maziau tokiu atsitikimu bus.
 13. Deiiviis

  Ieškau žmogaus !

  o uz tave nusisikt nereikia??
 14. Deiiviis

  Ieškau rėmėjo

  Stabal pirks is kokio Vpsnet hosta ir mes viska ant jo ;D
 15. Ira tik vienas dalikas, kazka blogai darai ir tiek. Daugiau info duok, kaip pasidarai ir t.t.