xCuba

Narys
 • Pranešimų skaičius

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  30 +Pervesti

Reputacijos taškai

-6 Nepataikantis į temą

Apie xCuba

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. xCuba

  Ieskau minecraft serverio

  1.Matos koks tu "Plugineris" vien tik is to kaip atsakai kai taves paklausia ar kursi pluginus ar tik configus editinsi. 2.Jis teisus, tavo stilius nera originalus ar kuom isskirtinis ir statymas nera tobulas. 3.Jeigu nesugebi primti kritikos nedaryk postu. Nes matos kad viska priemi neigiamai.
 2. xCuba

  Teikiu minecraft statymo paslaugas

  Who do we have here
 3. xCuba

  Dalinamos nemokamos privačios Mc legalios paskyros.

  Pritariu , bet su mano patirtimi - daugiau nebepirksiu . Buvo nupirktas account'as kuris "expirino" ir nebeleido jo aktyvuoti.
 4. xCuba

  ⚡ OnyxCraft - 1.14 SMP - Cracked ⚡

  1.14 2 GB ram'o nera normalu. Ypac jeigu yra iloadinta daugiau chunku + su dabartiniais vandenynais bei bambuku biome'ais. Suprantama jog galbut naujas serveris ir t.t bet tai nera excuse.
 5. xCuba

  ⚡ OnyxCraft - 1.14 SMP - Cracked ⚡

  Niekada nebuvo pasakyta jog neatgausime daiktų , ir nebuvo 20 kartų. Tavęs "padoriai" paklausiau "ar grąžinsi daiktus" - tu ignoravai , tada tiesiog parašiau " ? " kad atkreipčiau dėmesį - tu vėl ignoravai. Tada prisijungę draugas ir pasakę " Taigi gražink itemus ir ramu " ir tada gavome ban'us. Kalbant apie subrendimą - nemanau jog tu esi subrendęs užbanindamas žmonės už tavo ar hostingo klaidas ir duodamas priežastį "Neaiškink ką man daryt" .
 6. xCuba

  ⚡ OnyxCraft - 1.14 SMP - Cracked ⚡

  Bandykit laimę - serveris yra 1.14 versijos su 2 GB ram'o. Praktiškai negalėsite tyrinėti pasaulio dėl tos priežasties bei dėl ping'o . Ping'as tai pakyla tai nukrenta iki tokio taško jog žaisti neįmanoma , tačiau šie dalykai nėra blogiausi. Serveryje žaidėme kartu su draugu , susirinkom daiktus ir radom vietą kurioje norėjome gyventi . Kadangi keliavome su arkliais juos įkasėmė į žemę ir pasistatėme skrynią daiktams , serveris "užcrashino" ( kas yra suprantama su tiek ram'ų ) persijungę - neradome nei daiktų nei skrynios ar arklių ( daiktai negrįžo į inventorių ) . Logiška buvo paklausti savininko "slav4" ar gali grąžinti daiktus - taip ir padarėme. Baigėsi ban'ais . Vienas iš "screenshot'ų" žemos kokybės kadangi turėjau nuscreenshotint per draugo rodoma ekraną kadangi jam neveikia "Snipping Tool" . Discord'o screenshot'as to laiko taisyklės.
 7. Nemanau kad jo toks siaurus mąstymas , nes iš kitų jūs nieko neišsiskiriat .. Gentis išrenkat naudodami Dispenserius... Ta pati genčių įdėja yra sena , nuvalkiota .
 8. Tai kad spawnas kokiu 50+ blocku nuo tos vietos , aplinkui sita vieta taip pat yra naudotas we ( matosi is bloku susidestimo etc. )
 9. Serveryje administracija naudojasi savo privilegijomis , naudojasi worldeditu ( Savo statymui ) , iemasi daiktus iš creative'o ( dėl šito nesu įsitikines tačiau taip panašu ) Štai įrodymai jog naudoja world editą . Taip pat "Chate" matote jog yra "WorldEdit"