Debessėlis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  310
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  189 +Pervesti

Debessėlis paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 6 2019

Debessėlis turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

138 Kartais pasakantis ką gero

Apie Debessėlis

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Debesėlis#9116

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.976 profilio peržiūros
 1. Debessėlis

  Apie merginas

  Pirk motociklą.
 2. Gal yra GFX'erių norinčių papaišyt?

 3. Debessėlis

  Ieškome GFXerio

  2020/06/25 Vis dar neradome
 4. Debessėlis

  Ieškome GFXerio

  12/06/2020 vis dar ieškome
 5. Debessėlis

  Ieškome GFXerio

  04/06/2020 vis dar ieškomas.
 6. Debessėlis

  Parduodami 4 Mapp Darbai (Galutinės kainos)

  Parduodami visi 4 darbai už 20eur.
 7. Greitai, dienos šviesą išvysiantis SA-MP projektas, ieško gfxerio, kuris turi laisvo laiko ir norėtų prisidėti prie projekto plėtros. Darbas kolkas nebus apmokamas, tačiau projektui startavus, žmogus turės puikų šansą, tapti mūsų oficialiu dizaineriu ir prisijungti prie komandos. Tapus komandos dalimi, galėsime pasiūlyti apmokamo darbo, piešiant projekto atributiką ir kitus grafinio dizaino darbus. Apie Kadangi projekto forumas, greitai bus prieinamas visiems, šiuo metu intensyviai dirbame ties Wiki puslapiu, kuriame bus aprašytos ir paaiškintos visos serverio sistemos, bei visa kita reikalinga informacija, apie patį SA-MP projektą. Kol sparčiai judame į pabaigą, su serverio modifikacijos progresu, būsimi serverio žaidėjai, turės galimybę, užeiti į projekto Wiki puslapį ir ten susipažinti su serveryje esančiomis sistemomis, kaip jos veikia ir kokias galimybes žaidėjams suteiks mūsų serveris. Dabartiniai darbai Reikia nupiešti keletą nesudėtingų, infographics principu paremtu, grafikos darbų, kurie bus naudojami mūsų Wiki puslapyje. Aprašant daugumą sistemų, naudosime nuotraukas iš serverio ir kai kuriuose aprašymuose, vizualinių paaiškinimų neprireiks. Tačiau yra keletas, bendrų sisteminių principų, kuriuos patogiau būtų atvaizduoti, pasitelkiant vizualines priemones, nei viską aprašant teksto forma. Ateities darbai Esame tikri, jog po projekto starto prireiks atlikti nemažai pakeitimų, kaip ir pridėti naujų galimybių, bei funkcijų, tiek serveryje, tiek forume. Todėl jau turime numatę, keletą grafikos darbų, kuriuos reiks atlikti/papildyti, vienas iš jų - VVP prekės. Ilgainiui jų atsiras vis daugiau ir bendrų VVP grafikos elementų tik daugės. --- Lauksiu jūsų žinučių. Ačiū,
 8. Debessėlis

  rsrytis ws. NTQ

  Įdomu kokie battlai prasidės, kai dar 3mėn. neleis išeit į lauką.
 9. Debessėlis

  Partnerių paieška

  Raktažodis darbas yra gerokai per platus ir dėl jo būtų tiesiog kvaila konkuruoti. Tau reikia ''ilgauodegiu'' raktažodžių (angl. longtail keywords). Pvz ''darbas internetu rasant straipsnius'', ''nemokamas darbas internetu'', ''uzdarbis internetu'', ''kaip uzsidirbti internete'', ''uzdarbis internete budai'' ir taip toliau. Tau reikia pasidaryt raktažodžių tyrimą (angl. keyword research) ir tuomet sužinosi, kokius raktažodžius reikia taikyti, pagal tai ko žmonės ieško. Kai rašai straipsnius apie darbą internete, pasitelk Google Keyword Planner. Įrankis nemokamas ir ganėtinai efektyvus, kad surasti idėjų, apie ką rašyti straipsnius ir kokius raktažodžius naudoti turinyje, kad paieškos rezultatuose atsirastum TOP 3 vietoje, pagal tas paieškas. Kaip suprantu, produkto ar paslaugos kol kas nesiūlai, todėl pas tave viskas orientuota į turinį, todėl patarčiau susirast bent pora, gerų knygų (viena iš jų paminėjau viršuje) apie ''content marketing'' ir jas nusipirkus pasiskaityti, kad žinotum kaip 100% optimizuoti tuos straipsnius ir apskritai, kokią ilgalaikę rašymo strategiją taikyti. Taipogi kaip pritraukti skaitytojus naturaliai, per paieškos rezultatus, naudojantis tik turinio rašymu. Kas liečia anglų kalbą, tai nematau kitų alternatyvų, tik kaip verstis informaciją iš anglų į lietuvių ir po truputį, gilinti anglų kalbos žinias. Be anglų kalbos šiais laikais pražūsi, nes beveik visa edukacija yra leidžiama būtent anglų kalba. Bandyk ieškotis tų knygų, kurių pavadinimus daviau praeitame pranešime, verstų lietuviškai, lietuviškuose knygų e-shop'uose. Jeigu nerasi būtent mano rekomenduotų knygų, susirask lietuviškus knygų e-shopus ir ten naršyk marketingo kategorijas, galbūt rasi, geros kokybės knygų SEO klausimais, kurios bus verstos lietuvių kalba. Neturėjimas gerų anglų kalbos žinių, tave pastato keliais žingsniais atgal, prieš tuos, kurie supranta kalba. Todėl mano patarimas būtų, mokytis anglų kalbos kiek galima daugiau. Tiesiog atsidaryk angliškus straipsnius apie ''digital marketing'' ar ''SEO'' ir bandyk skaityti, kiek supranti, poto ''translate to english'' naudok ir po truputį pradėsi suprasti. Šekspyro skaityti niekas nereikalauja, svarbu suprastum angliška terminologiją, kas liečia digital marketing sritį.
 10. Debessėlis

  Partnerių paieška

  Viskas veikia kaip ir veikė prieš tai. Google Search tik tapo gudresnis dėl backlinkų, todėl spam linkai iš svetainės su silpnu DA ir ''nerevelant'' turiniu neturės jokios (arba >2-5%) įtakos. Turinio duplikavimas lygiai tas pats - anksčiau veikė, dabar skaitoma kaip klaidinga praktika. Labai dažnas, to pačio keyword naudojimas puslapio turinyje - anksčiau veikė, dabar skaitoma kaip klaidinga praktika. SSL sertifikatas, neturi didelės reikšmės ir nepakels tavo reitingo vienas pats. Tačiau, kai Google algoritmas išvedinės paieškos rezultatą, svetainei su veikiančiu SSL sertifikatu bus suteikiamas prioritetas prieš svetaines, kuriose sertifikato nėra. Backlink'ai ir turinys su raktažodžiais yra pamatiniai SEO principai ir tai nesikeičia ir nesikeis dar ilgą laiką. Google tiesiog išleidžia paieškos algoritmų atnaujinimus, kad kovoti prieš blackhat technikas ir įdiegti kuo daugiau pakeitimų, kad skątinti, kuo daugiau natūralių rodiklių. Prieš 5-6 metus daugelis naudojo blackhat SEO technikas ir nesuko galvos, tačiau nuo to laiko buvo išleisti 2 pagrindiniai algoritmo atnaujinimai, kurie labai nuskausmino tuos, kurie ilgą laiką pasikliovė bloga SEO praktika. Šiais laikais, daugelis CMS jau turi integruotus elementus, kurie padeda pasistatyti gerą SEO pagrindą tiems, kurie šioje sferoje yra naujokai ir negali pasisamdyti skaitmeninio marketingo specialisto. Jeigu nori užsiimti SEO pats, tuomet tau praverstų keletą gerų knygų: Search Engine Optimization All-in-One For Dummies Perskaitęs įvadinę knygą, išskirstai SEO į esminius principus ir nusiperki, tiems metodams specializuotas knygas. Link Building || Content || Best Practises Jeigu norėsi specializuotis į eccomerce, social media, local search, tuomet pirk atskirą knygą, kiekvienam dalykui. Aš asmeniškai esu labai patenkintas Ultimate Guide To serijos knygomis. Per paskutinius 6 metus, SEO tapo esminė dalis skaitmeninio marketingo, ypač small to medium businesses, todėl perskaityti straipsnį nebeužtenka, reikia tuo užsiimti kaip skirtinga disciplina. Perskaitęs knygas, prenumeruokis Moz arba SEMrush narystę ir pradėk naudotis įrankiu, bei sek tos kompanijos (arba abiejų) naujausias praktikas ir visa kita edukacinį turinį, kadangi jo išleidžiama nemažai ir jis ypač vertingas, nes dažniausiai, jame būna aprašomi, tikri verslo pavyzdžiai, bei praktikos. Beto, kiekviena platforma, daro savo web konferencijas su šios srities profesionalais. Šiuolaikiniai skaitmeninio marketingo įrankiai labai pažengę, todėl lengvai galėsi atlikti svetainės auditą ir matyti kokias klaidas ir ką reikia pagerinti. Patarčiau tik skip'inti visus ''How to get to number 1 on Google in 3 months'' ir panašiai. Nes tokios informacijos taipogi apstu ir ji naujokams yra itin žąlinga. Sėkmės!
 11. Debessėlis

  Partnerių paieška

  Backlinkai galioja.
 12. Aprašymo sistemos nėra, bet klausia kiek kainuos
 13. NHL NFL NBA UFC atšaukiami, bet game convention'as norėjot, kad įvyktu?
 14. Debessėlis

  Ieškau kas parduoda Paypal paskyrą.

  Neparduos tau niekas aged, jeigu ant savo vardo, kūrė paskyra. Su aged paskyrom lengvai galima gaut ogtus pinigus ir išsigrynint kažkur, poto gaus sąvininkas paskyros -2k chargeback'ą. Eik į darkwebo marketplace ten yra kas parduoda middleman accountus ir galės padėt aged padaryt su keliais pavedimais.